Autor Wątek: Czy juz czas na emeryture kto powie jak to jest  (Przeczytany 1193 razy)

Offline klin

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Czy juz czas na emeryture kto powie jak to jest
« dnia: Marzec 06, 2007, 15:55:53 »
Czy jest ktos w stanie napisać mi kiedy będą zmainy emerytalne jak bedzie naliczana nowa emerytura , pytam bo mam 17 lat w strazy i nie wiem czy juz uciekac to co widze wokoło co sie dzieje jak wszystkie oficerki uciekają a to znaczy ze cos wiedza ze sie kroi cos niedobrego .
Jesli nastąpi to co wszyscy mówia ( 20 lat i naliczanie tylko od podstawy i stopnia ) to ucieknie duzo dobrych strazakow czy ci u góry nie myślą co robią i jak niszczą straż to co sie teraz dzieje z godzinami podwyżkami i początkiem zmian emerytalnych to woła o pomste do nieba sam chyba uciekne na eme i dorobie w angli lub irlandi tylko kto w tym kraju zostanie :rolleyes:


Jest już, co najmniej kilka wątków na ten temat - również w tym dziale! Pozdrawiam i zamykam.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2007, 18:11:02 wysłana przez Ajax »

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Czy juz czas na emeryture kto powie jak to jest
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2007, 17:56:50 »
Jeszcze nie pora, jeszcze nie czas ...
A tak na poważnie - decyzja należy do Ciebie. Na dzień dzisiejszy nie ma żadnych zagrożeń w systemie emerytalnym, co przyniesie jutro jest wielką niewiadomą. Należy przypuszczać, że zmian w ustawie emerytalnej nie wprowadzą z dnia na dzień i jeżeli będą sygnały o majstrowaniu przy emeryturach, wtedy ew. brać nogi za pas.  -_-
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe