Autor Wątek: Zaradny komendant  (Przeczytany 10297 razy)

Offline bombello1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Zaradny komendant
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 16, 2007, 22:13:26 »
Nie można przenieść bez zgody ZZ(koniec kropka).
Pozdrawiam.

Offline intruder

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
  • wszystko jest trudne zanim stanie się proste
Odp: Zaradny komendant
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 19, 2007, 07:12:36 »
myślałem ,że praktyk - z oszczednoci płacowych(wakaty nagrody) na rzeczówkę już nie ma i skonczyło się to parę lat temu ...a tu taka niespodziewajka...- dziwne bo raczej tak nie mozna przenosic kasy .
 do jasia...
mówisz tylko- fundusze ochrony srodowiska ... ha ha ha ...to żart, bo nasi najjasniejsi polityce w tym roku zgodnie z zaleceniem premiera i zgoda prezydenta chcą zlikwidować fundusz ochr. środ. (centralne i wojwódzkie) i co ty na to?...
juz widze jak kom pow lub miejski składa wniosek  o dotacje na fundusze europejskie, gdzie ma  (musi) miec zaklepana swoja partycypację czyli kasę, gdzie musi znaleść beneficjenta - samorząd, i pare jeszcze innych spraw jest do pozałatwiania , które dla ciebie sa korupcyjne, bo trzeba się z kims powiązać....
cieniutko to widzę....- moze jednak ten ...zaradny komendant lepszy co?

Offline strażak998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
  • nie dam ci tak szybko spokoju
Odp: Zaradny komendant
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 19, 2007, 21:33:24 »
Cześć 
To wy jeszcze nie wiecie jakim można byc zaradnym jeśli chodzi o pracowników cywinych w komendach pow.
Mój 01 to normalnie tyle kasy wyyyyyyyyyyp........ aby pani pracowała.Czy jeszcze w tym kraju nad tym ktoś panuje ????????????????????????

sex to potęga

strażak z kom. NML
CDN.

Offline kustosz_sieradz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Zaradny komendant
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 30, 2007, 22:58:09 »
Nasz 01 jest tak zaradny że zamiast od lat oczekiwanego nowego podnośnika lub drabiny "sprezentował" nam SD-30 IFA ze stażem ponad 20 lat. Chłopaki z Wielunia pewnie pękają ze śmiechu bo oni pozbyli się tego weterana.

Offline strazak32

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Zaradny komendant
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 02, 2007, 10:07:36 »
Witam , no musze powiedziec , że u mnie to komendant w sprawie zakupów i remontów to jest zaradny szuka srodki ze starostwa , miasta , innych sponsorów itp.zreszta możliwości jest wiele pomimo ubogiego powiatu  ALEEEEEEEE żeby o ludzi dbał(tych z podziału ) to juz miernota , uważ aże ci z biór maja durzo pracy i im sie należy bo podział to nic nie robi no i jeszcze te łóżka na sypialniach!!!!!!!!!!  Podejrzewam że tak jest w wielu miejscach po przecierz komendanci musza się zasłużyc tam na górze bo tylko z tamtąd mogą coś dostac (a podział to ma sie wrażenie , że mógłby dla nich nie istnieć -mniej kłopotów , mniej kasy , no i nic by nie chcieli)


Pozdrawiam
AAAA.     i jeszcze najlepiej to ZZ zlikwidować  w tedy to komendanci by pokazali jak sie rządzi.

przepraszam za moją wypowiedz tych pożądnych może tacy są nieliczni -osobiście nie słyszałem!!!!!!!!??????


Potwierdzam u mnie jest identycznie, 01 ma głowę na  karku potrafi kasę załatwić (nie wnikam czy coś przy tym „przerobi” bo to nie łatwo udowodnić). A jeśli chodzi o ludzi z PB a nawet niektórzy z Biura najlepiej aby się zamknęli i wykonywali tylko "ślepo" polecenia JEKP. Wszystkie inwestycje są na pokaz nie interesuje go czy ludziom to ułatwi pracę czy utrudni. ZZ to w ogóle dla 01 jakieś nie porozumienie, bo się JEKP czepiają i mu mówią że to nie jego prywatna firma a on tylko chce rządzić,rządzić,rządzić i jeszcze tylko rządzić (po swojemu oczywiście). Kiedyś mi powiedział że to On odpowiada za KP i ZZ nie będą mu mówiły co ma robić (czy jakoś tak, ale taki miało to sens). A że KP w moim województwie czują się bezkarni gdyż KW nie da złego słowa na swoich "podopiecznych" powiedzieć, to za wiele się nie da zrobić. Wierzę że nowy KG to zmieni. Pozdrawiam z Opolskiego