Służba > Forum zawodowców

Nasza wizja reformy emerytalnej-czekać czy uciekać?

<< < (868/869) > >>

MATRON27:
Czyli widać ze  nie rozumiesz tego pisma bo tam ZER odpisał ze nie jest właściwym organem do zajęcia w tej kwestii czy ministerstwo jest za to odpowiedzialne. A to co ty wysłałeś to już widziałem kiedyś nawet pismo od ministra który zaręcza ze będziemy mogli odejść na starych zasadach po 2025  tylko ze on już nie jest ministrem gdzieś mam pismo w szafce od któregoś  z premierów i wiesz co można sobie tym papierem zrobić ........ chciałbym usłyszeć od kogoś ze jak zostanę to będę na starych zasadach a nie będę na nowych
 

GordonShumway:
Ty nie zrozumiałeś na co ZER odpowiedział. Prościej będzie jak odejdziesz w 12.2024 niż próba zrozumienia pisma. Niech zgadnę, aspirant z ambicjami na SGSP?

MATRON27:
ja juz nie mam ambicji na sgsp sa lepsze plecaki chciałbym tylko dopracowac do pełnej emki

sikacz:
Szukam odpowiedzi na pytania czy na emeryturę odejść 31 stycznia czy 1 lutego - czy jest jakaś różnica.

Scyzoryk:

--- Cytat: sikacz w Październik 14, 2021, 17:48:23 ---Szukam odpowiedzi na pytania czy na emeryturę odejść 31 stycznia czy 1 lutego - czy jest jakaś różnica.

--- Koniec cytatu ---
Nie jestem pewien od kiedy liczy się waloryzacja. Jeżeli 01.03 to z punktu widzenia wysokości przyszłej emerytury 1 dzień to może być parę groszy różnicy. Jeżeli waloryzacja jest 01.02 to odchodząc w tym dniu nie łapiesz się na waloryzację emerytury. Z pewnością odchodząc z dniem 01.02 w tym dniu jesteś jeszcze czynnym strażakiem i ponieważ uposażenie wypłaca się z góry powinieneś dostać za cały luty. I tu jest większa różnica. Odchodząc w styczniu uposażenie bierzesz tylko za styczeń, a odchodząc 01.02 bierzesz pensję za 2 m-ce.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej