Służba > Forum zawodowców

Nasza wizja reformy emerytalnej-czekać czy uciekać?

<< < (867/892) > >>

MATRON27:
Witam czy jest ktoś co może mi odpowiedzieć na pytanie na jakich zasadach będą osoby które pozostaną w służbie po 2025 roku

GordonShumway:

--- Cytat: MATRON27 w Sierpień 29, 2021, 19:42:04 ---Witam czy jest ktoś co może mi odpowiedzieć na pytanie na jakich zasadach będą osoby które pozostaną w służbie po 2025 roku

--- Koniec cytatu ---
Ty tak serio? Czy sobie podśmiechujki robisz? Wszystko jest wyjaśnione w linku powyżej który zamieściłem. Prościej chyba się tego nie da opisać.

MATRON27:
Czyli widać ze  nie rozumiesz tego pisma bo tam ZER odpisał ze nie jest właściwym organem do zajęcia w tej kwestii czy ministerstwo jest za to odpowiedzialne. A to co ty wysłałeś to już widziałem kiedyś nawet pismo od ministra który zaręcza ze będziemy mogli odejść na starych zasadach po 2025  tylko ze on już nie jest ministrem gdzieś mam pismo w szafce od któregoś  z premierów i wiesz co można sobie tym papierem zrobić ........ chciałbym usłyszeć od kogoś ze jak zostanę to będę na starych zasadach a nie będę na nowych
 

GordonShumway:
Ty nie zrozumiałeś na co ZER odpowiedział. Prościej będzie jak odejdziesz w 12.2024 niż próba zrozumienia pisma. Niech zgadnę, aspirant z ambicjami na SGSP?

MATRON27:
ja juz nie mam ambicji na sgsp sa lepsze plecaki chciałbym tylko dopracowac do pełnej emki

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej