Autor Wątek: JAKIE PLANY NA TEN ROK PO ZEBRANIACH SPRAWOZDAWCZYCH  (Przeczytany 1170 razy)

Offline darcio

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Darek- Dowódca OSP
JAKIE PLANY NA TEN ROK PO ZEBRANIACH SPRAWOZDAWCZYCH
« dnia: Luty 19, 2007, 12:28:42 »
JAKO DRUCH OSP BRZOZA I CZŁONEK ZARZĄDU-SKARBNIK MAM TAKIE PYTANKO CO UCHWALILIŚCIE NA TEN ROK I CO ZAMIERZACIE KUPIĆ DO JEDNOSTKI. BUDRZET TEN SAM CZY MOŻE PODWYŻKA W TYM ROKU. POZDRAWIAM


@ Nie pisz WIELKIMI literami!! Patrz punkt 7 regulaminu. Pozdrawiam Moderator
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2007, 20:24:21 wysłana przez MGNACZUS »

Offline Feuerwehr

  • miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie....
  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 250
  • .Ty mi o panie siłę daj, bym życie ludzkie ocalił.
    • http://www.sapsp.pl
Odp: JAKIE PLANY NA TEN ROK PO ZEBRANIACH SPRAWOZDAWCZYCH
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2007, 12:39:09 »
hm to tak jak co roku - plany były - jednak z powodu braku odpowiedniej ilości pieniążków lista wydatków zdecydowanie uległa zmniejszeniu(renowacja dachu, budowa sanitariatu, wymiana okien) sprzęt(nowa motopompa??), i tak cięzko będzie to zrealizować
"Odwaga może doprowadzić do śmierci, jednak ona jest obowiązkowa"

Offline strażak sam-olsztyn

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 455
Odp: JAKIE PLANY NA TEN ROK PO ZEBRANIACH SPRAWOZDAWCZYCH
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 19, 2007, 20:05:37 »
Witam. W tym roku w mojej osp sa praktycznie same remonty. W weekend remontowalismy autopompe i montowaliśmy grzejsniki elektryczne w swietlicy. Czeka nas jeszcze ocieplenie stropu i remont ścian w środku remizy. Na poczatku roku zamontowalismy dsp wiec trzeba pagery. Chyba w kwietniu bedziemy montowac wspomaganie kierownicy w naszym starze 244. W nastepnym tygodniu kupujemy latarki Vulcan Fire. Pozatym to w tym roku czeka nas jeszcze organizacja jubileuszu 60- lecia mojej osp. Na nastepny rok sprawa piorytetową jest wymiana samochodu na nowszy i zakup sprzetu hydraulicznego. To chyba wszystko heh. pozdrawiam

Offline Tom20

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: JAKIE PLANY NA TEN ROK PO ZEBRANIACH SPRAWOZDAWCZYCH
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 19, 2007, 20:15:45 »
U nas wszystko na wykończenie remizy.

Offline hose

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
Odp: JAKIE PLANY NA TEN ROK PO ZEBRANIACH SPRAWOZDAWCZYCH
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 20, 2007, 10:31:03 »
U nas z własnych funduszy praktycznie również wszystko na remonty, a że tych funduszy nie ma za wiele więc i remontów nie będzie zbyt dużo. Najważniejsze to remont dachu i jak starczy kasy to kilka okien do wymiany. Poza tym "grubszym" zakupem ma być zestaw poduszek ratowniczych i oczywiście wymiana tego co się niszczy (węże, prądownice, może kilka mundurów UPS).