Autor Wątek: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG  (Przeczytany 65079 razy)

Offline strazakRob

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #200 dnia: Marzec 23, 2007, 23:16:01 »
Jestem po SA PSP w Krakowie rocznik 92/94
Gdy obowiązek wezwie mnie tam wszędzie, gdzie się pali,
Ty mi, o Panie siłę daj bym życie ludzkie ocalił.
Pozwól niech dziecko póki czas z płomieni cało wyniosę.
Przerażonego starca daj ustrzec przed strasznym losem.  Daj Panie, czujność abym mógł najsłabszy słyszeć krzyk  Daj sprawność i przytomność bym ugasił pożar w mig.  Swe powołanie pełnić chcę i wszystko z siebie dać. A jeśli taka wola Twa bym życie dał w ofierze.  Ty bliskich mych w opiece miej, o to Cię proszę szczerze.

Offline tomstrazak

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 287
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #201 dnia: Marzec 24, 2007, 12:57:32 »
""""""""" Zgadzam się z sam_go na SK przydali by się ludzie z doświadczeniem, którzy na podziale zaczynają mieć problemy(mały brzuszek i trochę słabsze wyniki testów wf nie były by przeszkodą),choć pewnie woleli  by być piękni i młodzi jak nasz KG .
Tacy ludzie nie musieli by uciekać na emeryturę, a ich wiedza była by dobrze wykorzystana.""""""
Chłopie nie rób z SK dziadków i niedołężnych. Ja mam 33 lata i pracuję na SK dopiero 3 rok, przedtem byłem d-cą zastępu, a jeszcze prędzej przez 11 lat prewentystą. A z testem sobie daję dość dobrze rady. Więc nie fanzol takich rzeczy.
A tak nawiasem to kiedy ci "telefoniści" mają czas jechać na halę i zagrać w piłkę jakąkolwiek kiedy pracują w pojedynkę. Nie zostawią SK niedoświadczonym strażakom.

Zaczynam się już wku.......wiać :angry:.Cz tak trudno zrozumieć co napisałem?
Jeśli jesteś młody i sprawny, to twoje miejsce jest na podziale chyba, że SK Ci odpowiada, ale znam takich na SK, którzy tam się duszą,a siedzą na SK bo nie mają innego wyjścia.
Są też tacy na PB, których kondycja jest kiepska, ale wiedza i doświadczenie ogromne.
Moim zdaniem mogli by się zamienić  rolami.
Taka zamiana jak w kabarecie ANI MRU-MRU "KSIĘŻNICZKA ZA ŻONĘ". ^_^
Znowu namieszałem :rolleyes: :huh:

Offline strazakRob

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #202 dnia: Marzec 24, 2007, 14:01:58 »
Tylko ja z Prewencji trafiłem na PB a później za karę, ponieważ przeszkadzam paru osobą. Najlepiej gdybym poszedł na emeryturę tak niektórzy twierdzą ale tylko dlatego że na pozarnictwie znam się trochę lepiej jak niektórzy moi przełożeni. Nie potrafią zrozumieć że ktoś może mieć rację a broń Panie Boże jak są od nich lepsi.
Gdy obowiązek wezwie mnie tam wszędzie, gdzie się pali,
Ty mi, o Panie siłę daj bym życie ludzkie ocalił.
Pozwól niech dziecko póki czas z płomieni cało wyniosę.
Przerażonego starca daj ustrzec przed strasznym losem.  Daj Panie, czujność abym mógł najsłabszy słyszeć krzyk  Daj sprawność i przytomność bym ugasił pożar w mig.  Swe powołanie pełnić chcę i wszystko z siebie dać. A jeśli taka wola Twa bym życie dał w ofierze.  Ty bliskich mych w opiece miej, o to Cię proszę szczerze.

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #203 dnia: Marzec 25, 2007, 21:07:15 »
Ponieważ  bardzo mnie nurtuje temat przywołany przez JEKG mam pytanie do kolegi Robarda: " Czy przestał Pan kraść? i kiedy?" Tylko proszę nie stosowaćstylu odpowiedzi znanego ze ściągi nr 1.

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #204 dnia: Marzec 26, 2007, 00:51:20 »
Zaczyna mnie to coraz bardziej bawić.
JEKG zaczął pisać na e-mail. A jesli ktoś upubliczni to przestanie pisać na forum.
Bo go wznowy Robert Osmycki "obsmaruje"....... A tak nikt nie będzie ingerował i można "pościemniać" No jaja.... Zabraklo jednak argumentów żeby p.Osmyckiemu odpowiedzieć..... :)
Jak Robard zapytał (poniekąd nawiązując do ostatnich zdań w wypowiedzi R.O.) Komendanta czy wystąpił o zwiększenie etatów to JE się wk...ił i powiedział że to pytanie w stylu :Czy przestał już kraść ? :D Przeczytałem pytanie Robarda parę razy i za cholerę nie potrafię powiązać jednego z drugim
 No nie widze podobnego stylu. A badania olulistyczne mam bz.

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #205 dnia: Marzec 26, 2007, 09:17:47 »
Uważam, że sposób odpowiedzi JEKG na moje pytanie zadane w ściądze, może świadczyć o skrajnej frustracji i bezsilności. Jeśli ktoś zadaje pytanie na które nie można odpowiedzieć wymijająco, czyli tak jak zawsze, to odpowiedzią może być atak w stylu "Czy przestał Pan już kraść?", pytanie poniekąd znane z serialu 007, kiedy porucznikowi Zubkowi jeden z przesłuchiwanych powiedział, że istnieją pytania na które nie można jednożnacznie odpowiedzieć TAK lub NIE, jka np. "Czy przestał już Pan brać łapówki?". JEKG parafrazując to pytanie potwierdził jednak jedynie fakt, że nie zrobił nic o co pytałem, co może świadczyć że nie zawsze najlepsze nawet przygotowanie teoretyczne nie idzie w parze z praktyką.
Jednak bardziej dziwi mnie, że taką formą odpowiedzi posługuje się szef wszystkich szefów, posługujący się stopniem naukowym doktora (jak widać nie z tej dziedziny co trzeba).
Gdyby nie chodziło tutaj o KG PSP to powiedziałbym, że zachował się poprostu po chamsku, ale skoro tak odpowiada przełożony strażakowi to nie jest to chamsto, jest to jak widać norma, która zacznie niedługo obowiązywać we wszystkich województach, a później być może też i powiatach?
Ciekawe czy MSWiA też odpowiada JEKG na niektóre pytania w taki sam sposób? Bo przykład przecież idzie z góry? Może go zapytać?
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #206 dnia: Marzec 26, 2007, 09:27:28 »
Nie narzekaj, bo podobno Wy gnębicie murzynów.......
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #207 dnia: Marzec 26, 2007, 09:30:23 »
Po stylu wypowiedzi JEKG mniemam, żę panowie bardzo dobrze się znacie i wiecie wiele o swoich mrocznych stronach. Ja jednak wrócę do swojego wcześniejszego postu i chcę przeczytać krótkie 3 litery: TAK lub NIE.
Myślę, że jednoznaczna odpowiedź Robarda będzie delegacją dla JE do napisania 3 literek TAK - NIE, jako odpowiedź zadaną przez Robarda w ściądze I.

PS. Po równaniu 40 = 48 nic mnie już nie zdziwi ^_^
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2007, 09:32:55 wysłana przez sam_go »

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #208 dnia: Marzec 26, 2007, 10:13:22 »
"Czy przestał Pan już kraść?"  o to jest pytanie ?  Co takiego można ukraść w Straży może nasze nadgodziny..!

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #209 dnia: Marzec 26, 2007, 10:33:52 »
Proszę również docenić że było małe "straszonko" co do strajku......
Że w Anglii nic nie dało a tak w ogóle to już nawoływanie do strajku jest przestępstwem, i uważajcie bo nie jesteście anonimowi i CBŚ wpadnie w kominiarkach i będziecie mieli się z pyszna.
Coś mi się  wydaje, że Wielce Czcigodny Komendant Główny (WCzKG) ma chyba jakąś manię jeśli chodzi o złośliwości:
No bo gdzie tu złośliwość ?
Cytuj
Cytat: mars  Marzec 22, 2007, 13:36:08
Czy to prawda Panie JEKG ,ze kolega sięga Pan po odwody kadrowe z emerytów i Andrzej Brandt ( znawca teorii samorządowej PSP) będzie z Panem zarzadzał formacją, jeśli tak to czy bedzie pierszym emerytem w PSP, który zostanie pańskim zastępcą (czy następcą)?
Bardzo liczymy na odpowiedź szczególnie zwiazany z samorządową droga PSP że temat jest szeroko poruszany!
nie musi pan odpowiadac jesli Pan nie chce, wszakze jest pa teoretycznie... itd.itp
Chętnie bym odpowiedział, ale użył Pan złośliwości, więc niestety  dialogu nie będzie.
JEKG ? (Jego Ekscelencja Komendant Główny)
Czy może "nie musi pan odpowiadac jesli Pan nie chce, wszakze jest pa teoretycznie... itd.itp"
Jeśli ktoś na początku twierdzi że jest teoretycznie najlepszym no to skąd podejrzenie o złośliwość ??
A że nie musi odpowiadać ? No przecież na większość trudnych pytań nie ma do tej pory jasnych odpowiedzi.....

Dziwne, że JEKG może obsmarować R.O (że nie każdy odejdzie z tak wysokiego stanowiska na emerytkę) a  już jak R.O coś napisze o KG to jest już lament !!!
A pisanie odpowiedzi na e-mail ? czyżby cos do ukrycia ?
Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi. (podobno)



Offline cul2

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #210 dnia: Marzec 26, 2007, 13:29:39 »
Uważam, że sposób odpowiedzi JEKG na moje pytanie zadane w ściądze, może świadczyć o skrajnej frustracji i bezsilności. Jeśli ktoś zadaje pytanie na które nie można odpowiedzieć wymijająco, czyli tak jak zawsze, to odpowiedzią może być atak w stylu "Czy przestał Pan już kraść?", pytanie poniekąd znane z serialu 007, kiedy porucznikowi Zubkowi jeden z przesłuchiwanych powiedział, że istnieją pytania na które nie można jednożnacznie odpowiedzieć TAK lub NIE, jka np. "Czy przestał już Pan brać łapówki?". JEKG parafrazując to pytanie potwierdził jednak jedynie fakt, że nie zrobił nic o co pytałem, co może świadczyć że nie zawsze najlepsze nawet przygotowanie teoretyczne nie idzie w parze z praktyką.
Jednak bardziej dziwi mnie, że taką formą odpowiedzi posługuje się szef wszystkich szefów, posługujący się stopniem naukowym doktora (jak widać nie z tej dziedziny co trzeba).
Gdyby nie chodziło tutaj o KG PSP to powiedziałbym, że zachował się poprostu po chamsku, ale skoro tak odpowiada przełożony strażakowi to nie jest to chamsto, jest to jak widać norma, która zacznie niedługo obowiązywać we wszystkich województach, a później być może też i powiatach?
Ciekawe czy MSWiA też odpowiada JEKG na niektóre pytania w taki sam sposób? Bo przykład przecież idzie z góry? Może go zapytać?
Co wolno wojewodzie to nie Tobie ........
Panu KG wolno być złośliwym, może postraszyć itp.,  a my buzię w kubeł.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2007, 13:33:56 wysłana przez cul2 »

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #211 dnia: Marzec 26, 2007, 13:37:22 »
Witam!
Może napiszę, coś niezbyt....ale!
Panowie,Panie? Zauważcie jedną pozytywną rzecz. Nikt z dotychczasowych szefów KG nie podjął się <Tu> odpowiadać na różne bezpośrednie pytania, często mające odp. na poziomie JRG,KM,KP,KW.
Absolutnie nie bronię /patrz.moje osob. posty, nie uwagi moder./  w jakikolwiek sposób odpowiedzi i zachowań na forum KG, ale proszę o zwrócenie uwagi na jedno!
Nas jest kilku/nastu/ " prostych,pytających na dole", a ten Pan Tu jeden z grupą "różnych powiedzmy,wykszt. doradców na zapleczu"  i nie wymagajmy, aż tak bardzo jasnych, konkretnych odpowiedzi, mimo Jego przygotowania i możliwości odpowiadania prywatnie, bo trudno się na to powoływać - realnie, komu i kiedy,gdzie chce :angry: Z Nami jest podobnie. Nie każdy Tu post np: Członka nawet Zarz. Kraj.ZZ jest stanowiskiem całego - prawda?
Ataków różnych niewybrednych /delikatnie mówiąc/ z Naszej strony itp. też nie brakuje - wiele trafia po prostu do <Kosza> zanim ktoś to przeczyta i rozpocznie w wątku kolejną nie na miejscu ps. polemikę :wacko:

Tak po prostu pod rozwagę! Lepiej dla ogółu jak Tu jest /nie wnikam/ <jakoś tam hm..odpowiada, czy go nie ma - sobie tylko czyta..>?
Pozdr.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2007, 14:54:35 wysłana przez Ajax »
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline cul2

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #212 dnia: Marzec 26, 2007, 13:53:15 »
Jednak na proste i jasne pytania nigdy nie zostały udzielone odpowiedzi.
Rozumiem, że Pan KG nie ma czasu czytać wszystkich wpisów  a i o odpowiedź na nie które z nich nie jest łatwa, nawet dla najlepiej przygotowanego.

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #213 dnia: Marzec 26, 2007, 15:58:24 »
Panowie, niech ktoś mnie oświeci.
Butel w ściądze I podał link do podpisanego już rozp. płacowego policjantów ( jak mnie pamięć nie myli ich KG trochę krócej siedzi na stołku od naszego - pomijam fakt, że nie pracował wcześniej w Policji, i musiał zapoznawać się ze służbą), ale nie o tym. Otóz zaciekawiła mnie tabela grup 1 - 18 (wyrażona w wielokrotnościach kwot bazowych. Wyliczyłem, że stosunek gr.18(max) do 1 wynosi 6. zaś w propozycji naszych stawek, stosunek gr. 20 do 1 wynosi 8. To czy KGP jest taki cienki, czy może nasz tak wysoko się ceni?
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2007, 16:13:41 wysłana przez sam_go »

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #214 dnia: Marzec 26, 2007, 16:07:38 »
Marzec 26, 2007, 15:58:24
Wysłany przez: sam_go
Cytuj
To czy KGP jest taki cienki, czy może nasz tak wysoko się ceni?

Zgadnij... :mellow:

Chyba sobie żartujesz, ten stosunek się zmini, gdyż nie zauważyłeś, że przy pierwszej podwyżce nasz JEKG już otrzymuje wzrost (z pochodnymi) o 800 pln., którą my mamy osiągnąć w ciągu lat następnych, można więc domniemywać, znając uczciwość naszego JEKG, że przy następnych regulacjach nie będzie siebie, ani KW uwzględniał i w taki oto cudowny sposób pieniążki spłyną na PB.
Ładna bajka?  :mellow:
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2007, 16:10:06 wysłana przez robard »
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #215 dnia: Marzec 26, 2007, 16:36:11 »
No..tak :angry:
Cytuj
przy pierwszej podwyżce nasz JEKG już otrzymuje wzrost (z pochodnymi) o 800 pln., którą my mamy osiągnąć w ciągu lat następnych,
Temu służy również propozycja ponoć /pseudo ekspert./ nt. Hehe.. mł.dyż., dyż, st.dyż. KOMEDIA - żałosne :wacko:
Czyt. dalej>>> mł. d-ca zmiany,d-ca, st.d-ca itp. Brak słów na głupotę <CHORE> pomysły "niby"  intelig. :angry:
Pozdr.
Ps.
Również <Tu> :mellow:
http://www.strazak.pl/forum/index.php?topic=4067.msg52224#msg52224
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #216 dnia: Marzec 26, 2007, 18:53:17 »
Czy ktokolwiek pokwapiłby się o policzenie pytań zadanych JEKG, które pozostały bez odpowiedzi, lub odpowiedź była całkowicie wymijająca?
Zrobiłbym to i ja, ale od razu przyznam się, że jestem szalenie leniwy, ale chciałbym wiedzieć.. :wacko:
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #217 dnia: Marzec 26, 2007, 19:33:38 »
To z komunikatu ,,S,, oby doszło do skutku.
http://www.skpnszz.dmkproject.pl/news.php?readmore=72
Dodatkowym elementem jest ogólna, zła atmosfera w szeregach formacji. Ustalono, że przewodniczący KSP NSZZ”Solidarność”, ZK ZZS „FLORIAN” oraz ZG NSZZ PP, wystąpią wspólnie o pilne spotkanie z Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji w celu przedstawienia opinii naszych związków, co do projektu ustawy oraz oceny sytuacji oraz przedstawienia wniosków i oczekiwań związków (a co za tym idzie strażaków). Uznano przy tym, że spotkanie
to byłoby spotkaniem ostatniej szansy na rozwiązanie w drodze rozmów i negocjacji najważniejszych problemów formacji. Ustalono, że w przypadku braku odzewu ze strony Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na wniosek o spotkanie, powołany zostanie wspólny Komitet Protestacyjny.
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk


Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #219 dnia: Marzec 27, 2007, 23:31:01 »
Dobre ^_^
Proponowałbym Tym dziennikarzom /w stopce/ też Coś podesłać -_-
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline boj33

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #220 dnia: Marzec 29, 2007, 09:14:09 »
Ne ma jak Prawo i Sprawiedliwość
http://rmf.pl/fakty/?id=115359
ale tylko dla wybrańców

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #221 dnia: Kwiecień 01, 2007, 00:21:23 »
"Trudno dyskutować, żeby jednoznacznie to powiedzieć" - taka wypowiedź zmieszczona w pliku audio na stronie RMF; autorza stacją: Stanisław Węsierski była komentarzem do tego czy dany Pan ma lub nie ma uregulowany stosunek do słuzby wojskowej.
Naprawdę trzeba mieć ja.. żeby do telefonu takie rzeczy mówić wystarczy jak człowiek nie jest pewien wykonać telefon do WKU - i od razu by Panu wyjaśnili. Ale spraw miałą się nie rypnąć a tu....

Offline mlody.strazak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 129
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #222 dnia: Kwiecień 05, 2007, 13:08:05 »
Czy ktokolwiek pokwapiłby się o policzenie pytań zadanych JEKG, które pozostały bez odpowiedzi, lub odpowiedź była całkowicie wymijająca?
Zrobiłbym to i ja, ale od razu przyznam się, że jestem szalenie leniwy, ale chciałbym wiedzieć.. :wacko:

Można, by to policzyć, ale jak potraktować pytania powtarzające się. Swoją drogą postów Komendant Głównych też sporo napisał.

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #223 dnia: Kwiecień 05, 2007, 17:39:38 »
Jeżeli w odpowiedzi na pytanie, JEKG odpowiada wymijająco to uważam, że należy to potraktować jako brak odpowiedzi.
szanujmy się, skoro On nas nie szanuje...
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline arters

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: Ściąga II - Komentarze i wypowiedzi nie będące bezpośrednim pytaniem do KG
« Odpowiedź #224 dnia: Kwiecień 06, 2007, 09:51:22 »
Nasz JEKG jest prawdziwym politykiem-mówi tak,żeby tylko nieliczni go zrozumieli i to co oni chcą usłyszeć.