Autor Wątek: Przejście z wojskowej straży pożarnej do PSP  (Przeczytany 1748 razy)

Offline Artur19

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Przejście z wojskowej straży pożarnej do PSP
« dnia: Luty 15, 2007, 17:54:06 »
Witam. Chciałem sie dowiedzieć, czy możliwe jest a jeśli tak to w jaki sposób przeniesienie się z wojskowej straży pożarnej do PSP, czy istnieje opcja "za porozumieniem stron"?? czy musze poprostu wziąść udział w selekcji od poczatku w naborze do PSP. W tej chwili pełnie służbe w wojskowej SP, nosze sie z zamarem przeniesienia do PSP, jesetm w stopni starszego szeregowego, z góry dziekuje.

Offline wojt

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Przejście z wojskowej straży pożarnej do PSP
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2007, 18:09:05 »
witam
podaj mi swój nr gg to pogadamy,

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
Odp: Przejście z wojskowej straży pożarnej do PSP
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2007, 18:16:29 »
Szanowny Kolego!!
Z całym szacunkiem, ale coś mi nie pasuje w Twoich wypowiedziach…

Witam. MAm pytanie do specjalistów;) Chciałem sie dowiedzieć co trzeba zrobić by odrobić służbe wojskową w PSP?? Jestem narazie tylko w OSP ale bardzo lubie to co rabie i chciałbym odrobić wojsko, wiem ze ta droga jest trudna i bez pleców ani rusz,  ale prosze o udzielenie mi odpowiedzi od A do Z od czego musze zaczać, gdzie i jakie dokumensty musze złożyć. z Góry dziekuje i pozdrawiam

To napisałeś wcześniej, a to teraz:

Witam. Chciałem sie dowiedzieć, czy możliwe jest a jeśli tak to w jaki sposób przeniesienie się z wojskowej straży pożarnej do PSP, czy istnieje opcja "za porozumieniem stron"?? czy musze poprostu wziąść udział w selekcji od poczatku w naborze do PSP. W tej chwili pełnie służbe w wojskowej SP, nosze sie z zamarem przeniesienia do PSP, jesetm w stopni starszego szeregowego, z góry dziekuje.

Nasuwa mi się stwierdzenia następujące:
 Nie czytasz, co piszesz
Albo masz jakieś alter ego lub rozdwojenie jaźni
Albo nie traktujesz nas poważnie
Albo jaja sobie robisz

Raz jeszcze zwracam Ci uwagę, że istnieje opcja SZUKAJ. Wpisz tam Wojskowa Straż Pożarna. Po otrzymaniu wyniku – wyników przejdź na stronę, która Cię zainteresuje. Zadaj pytanie w istniejącym wątku.

Dodatkowo zachęcam Cię do zapoznania się z regulaminem.

Pozdrawiam serdecznie.
PS zamykamy a po paru dniach usuwamy
„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”