Autor Wątek: dod. służbowy w wysokości 50 %  (Przeczytany 13368 razy)

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: dod. służbowy w wysokości 50 %
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 08, 2007, 10:01:11 »
No Ameryki to Ty nie odkryłeś. Dziwnym trafem wszyscy to widzą, nie widzi, a może nie chce widzieć JEKG.

Offline Sync

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Odp: dod. służbowy w wysokości 50 %
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 04, 2007, 12:01:34 »
A może trzeba uregulowac sprawę dodatku służbowego w sposób bardziej sztywny  w przepisie płacowym. mamy mniejszą dowolnośc podchodzenia do tej sprawy przez przełożonych.

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: dod. służbowy w wysokości 50 %
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 04, 2007, 14:21:15 »
Z tym dodatkiem służbowym to normalnie jest jakiś przekręt, tak jesteśmy waleni po kieszeniach , że już połapać się nie idzie , skacze mi jak piłka raz mam go 50zł raz 20zł a chyba dwa razy do roku po 80zł , gdzie szanowni z biura maja (no chyba stały) po 500-900zł .Panowie Ja już sie wypalam w tym zawodzie  , ciekawi mnie kto z was ma dodatku powyżej 200zł. Jezeli tak samo ma być z dodatkiem motywacyjnym to z drugiej  strony kieszeni robią nam niezłą dziure ..Jeden człowiek decyduje ile komu damy , a wiadomo przy korycie jest najwięcej..Pozdrawiam i szkoda nerwów na te dodatki ..............

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline Sync

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Odp: dod. służbowy w wysokości 50 %
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 06, 2007, 09:04:35 »
W części zalezy to od dobrej woli szefa i interpretacji przepisów płacowych w części od kasy którą dysponuje ( a to moze byc bariera nie do przeskoczenia)