Autor Wątek: Apel mundurowy?  (Przeczytany 2594 razy)

Offline sly

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • W stanie spoczynku
Apel mundurowy?
« dnia: Luty 12, 2007, 11:16:28 »
Jak często u Was odbywają się w/w apele i czy jeśli ktoś jest na urlopie to w przypadku jego nieobecności na apelu można go ukarać.Proszę o Wasze opinie.Pozdrawiam

Offline matjack998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Apel mundurowy?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 12, 2007, 13:19:40 »
Apel mundurowy raz do roku,urlop rzecz święta i przynajmniej w naszym wypadku strażacy będący na urlopie mieli przeprowadzany apel po powrocie z urlopu.Nie widzę żadnych podstaw prawnych do ukarania strażaka za nieobecność na terminowym apelu jeżeli był na urlopie.A w twoim wypadku było inaczej? :huh:

Offline sly

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • W stanie spoczynku
Odp: Apel mundurowy?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 12, 2007, 14:36:45 »
Teraz jestem na urlopie i już mnie straszyli !!!obecność obowiązkowa ,bo wyciągniemy konsekwencje itd.Dzięki za opinię.pozdrawiam

Offline melas

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Apel mundurowy?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2007, 23:57:46 »
Spoko super niech Cie wezmą z urlopu najlepiej długiego i w 2 połowie. Oczywiście na polecienie komendanta i urlop masz gratis

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Apel mundurowy?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 15, 2007, 00:39:14 »
Witam!
Ja osobiście na wolnym na tzw. "apel" po tel. info na komórkę /więcej tego nie zrobię/ przejechałem społecznie, ponad 120 km, by się po prostu podpisać :angry: Chore wiem... nauczka dla mnie i kilku innych :wub: Dotychczas - u mnie nie pomyślenia!  Podobnie z alarmowaniem K-dy. ćwiczenia <nieformalne> już też były! Na kolejne... ^_^
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Apel mundurowy?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 18, 2007, 15:13:13 »
@sly
Powiedz temu co cię straszy konsekwencjami, że tak na prawdę to Ty możesz zrobić z tego użytek. :) Nie ma żadnej ale to żadnej podsatway zarówno co do ściągnięcia Cię na apel mundurowy z urlopu, ani też nie ma konieczności straszenia pierdeletami :).
Chorzy ludzie