Autor Wątek: 28 sekund  (Przeczytany 133817 razy)

Offline Michhh

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
  • "Rzeczy skomplikowane są złożeniem rzeczy prostych
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #100 dnia: Luty 27, 2007, 18:49:57 »
Spróbuję coś wykombinować, ale za zmniejszeniem objętości idzie zmniejszenie jakości :)
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2007, 18:51:31 wysłana przez Michhh »

Offline Scubapro

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #101 dnia: Luty 27, 2007, 21:19:07 »
Powiem tak SUPER serial , po akcji z windą jest dostaliśmy zgodę na jazdę na gwizdkach do wszystkich zatrzaśnięć w mieszkaniach , budynkach gospodarczych oraz pojazdach kurcze pięknie zaczyna wyglądać statystyka szkoda tylko że nikt z WSKR-u z nami nie pocina :(.
Czekamy z niecierpliwością na nowe odcinki może będziemy mogli jeszcze coś nowego odkryć w naszej roboce. Myśle że lawety też zastąpimy.

Offline czeles

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 86
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #102 dnia: Luty 27, 2007, 21:23:51 »
Coś nas TVN Turbo wali w bambuko bo znowu leci powtórka a miały być we wtorki o 21.15 premiery nowych odcinków. Chyba że tylko 1 nakręcili????????? ^_^

TMX

  • Gość
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #103 dnia: Luty 27, 2007, 21:24:49 »
 I co, nie ma nowego odcinaka. TVN pomylił ramówki czy co ? Juz tydzień temu premiera zapowiadana była bodajże na czwartek czy piątek a pierwszy odcinek poleciał we wtorek. A dzis co ? Miał byc kolejny odcinek, napięcie a tu lipa :(

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #104 dnia: Luty 27, 2007, 21:33:34 »
Ja tu siedzę w napięciu, że zobaczę nowy odcinek, a oni mi z powtórką wyjeżdżają. Tak się nie robi. No, no, no TVN !!! :D
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 27, 2007, 21:45:08 »
 Kiedyś na WP czytałem komentarz do tego typu działań TVN.
Ktoś napisał coś, z czym zupełnie się zgadzam::
„TVN to krajowa stacja największych powtórek” Powtarzają wszystko jak leci. Ponoć z lenistwa niedługo zaczną Fakty powtarzać… A miało być tak pięknie….
„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #106 dnia: Luty 27, 2007, 21:54:17 »
To fakt. W TVN-ie jest dużo powtórek. Ale ja cenię te stację za jedno: brak stronniczości w swoich programach. Prosty przykład TVP. Dla PiS-u Wildstein nie podpasował, za mocno skrytykował raport o likwidacji WSI i do widzenia, a w stacjach komercyjnych, jak TVN nikt się nie boi pokazywać prawdy i krytykować, bo nikt go ze stacji nie wyrzuci, a może jedynie pochwalić jeśli dojdzie do prawdy i dopnie swego.
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #107 dnia: Luty 27, 2007, 22:33:24 »
To fakt. W TVN-ie jest dużo powtórek. Ale ja cenię te stację za jedno: brak stronniczości w swoich programach. Prosty przykład TVP. Dla PiS-u Wildstein nie podpasował, za mocno skrytykował raport o likwidacji WSI i do widzenia, a w stacjach komercyjnych, jak TVN nikt się nie boi pokazywać prawdy i krytykować, bo nikt go ze stacji nie wyrzuci, a może jedynie pochwalić jeśli dojdzie do prawdy i dopnie swego.

No tak niby jest…, Ale komercyjne stacje maja swoją z góry ustaloną wersję prawdy i propagandowe działania na innym szczeblu. Rozgrywki zakulisowe tak samo brutalne. Przykład?? Tomasz Lis, za co i w jak sposób wyleciał z TVN?? Nie przepadam za gościem osobiście, ale załatwili go pięknie. Jednak facet jest kuty na cztery nogi i szybko odnalazł swoje miejsce na świecie.

„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”

TMX

  • Gość
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 28, 2007, 11:14:13 »
Mieliśmy się zając programem 28 sek a nie polemika polityczną.

Offline Witold

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.569
  • Ratowanie strażaków przez strażaków
    • http://grupaszybkiegoreagowania.strefa.pl
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 01, 2007, 17:58:59 »
Cóż, byłbym wdzięczny jakbyś trochę tą objętość zmniejszył, a odcinek zamieściłbym na remizie.

Tylko zastanów się, czy przy okazji nie złamiesz prawa...

Do pobrania za darmo: KSIĄŻKA pt."Podstawy zabezpieczenia i ratowania strażaków podczas wewnętrznych działań gaśniczych" + prezentacje do każdego rozdziału do pobrania!
Pobierz tutaj: sapsp.pl

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 01, 2007, 18:19:56 »
Niekoniecznie łamał - wysłałbym stosowną prośbę do "osób odpowiedzialnych" za ten program.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline Witold

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.569
  • Ratowanie strażaków przez strażaków
    • http://grupaszybkiegoreagowania.strefa.pl
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #111 dnia: Marzec 01, 2007, 18:40:32 »
Niekoniecznie łamał - wysłałbym stosowną prośbę do "osób odpowiedzialnych" za ten program.

To OK. Ale wtedy nie potrzebujesz sam tego nagrywać, bo jeśli to w porozumieniu z nimi, to Oni to mają. Powodzenia, choć osobiście wątpię... TVN to wyprodukował (i sfinansował) i nie sądzę, żeby to od tak odstąpił, czy choćby pozwolił na odrębne rozpowszechnianie.
Pozdrawiam


pozdro

Do pobrania za darmo: KSIĄŻKA pt."Podstawy zabezpieczenia i ratowania strażaków podczas wewnętrznych działań gaśniczych" + prezentacje do każdego rozdziału do pobrania!
Pobierz tutaj: sapsp.pl

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #112 dnia: Marzec 01, 2007, 18:43:16 »
Niekoniecznie łamał - wysłałbym stosowną prośbę do "osób odpowiedzialnych" za ten program.

Wątpię by odpowiedź była na TAK…
Zawsze można filmik wrzucić na serwer np.  http://www.youtube.com/ i wtedy to już problem właściciela strony.
„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”

Offline tuniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 195
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #113 dnia: Marzec 01, 2007, 19:32:40 »
czy kiedykolwiek będzie nowy odcinek czy do konca roku stary będa powtarzać :angry:

Offline cul2

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #114 dnia: Marzec 02, 2007, 10:09:00 »
A jednak można zrobić coś dobrego, co zetrze smrodliwe wrażenie po Sekcji 998.
Narazie niezłe, tylko ten fachura z wskr nie wiadomo po co jeździ od zdarzenia do zdarzenia.
Dla potrzeb filmu jedzie razem z ekipa TVN.

______________________________________________________

Dużo lepszy od Sekcja 998. Czy był juz II odcinek, bo widziałem tylko I.
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2007, 18:06:24 wysłana przez MGNACZUS »

Offline chris

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #115 dnia: Marzec 04, 2007, 17:53:37 »
Dużo lepszy od Sekcja 998. Czy był juz II odcinek, bo widziałem tylko I.

Oglądałem dzisiaj "28 sekund" i nadal emitują odcinek I. miejmy nadzieję, że we wtorek puszczą nowy odcinek

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #116 dnia: Marzec 04, 2007, 19:25:04 »
Moze ktoś wie kiedy i czy beda to puszczac w ogólnodostepnej TVN nie kazdy ma kase na te ich "N" -kę czy kablowke. Zostało tylko na 1 odcinku i koniec??

Mariusz_43

  • Gość
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #117 dnia: Marzec 05, 2007, 20:22:39 »
Bardzo ciekawe co wyjdzie z tego programu. Niech zawitają do Wrocławia, chętnie wystąpię z moją załogą  ;-)

Offline ja_chce_do_psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #118 dnia: Marzec 06, 2007, 16:42:07 »
Mam nadzieję, że dziś o 21:15 nie wyjadą mi z kolejną powtórką, bo jak tak będzie to współczuję dla mojego telewizora  :wacko:
"My wyruszamy do akcji nie po to, aby ogień gasić, lecz aby zachować mieszkanie, zapewnić egzystencję i zachować społeczne struktury"

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #119 dnia: Marzec 06, 2007, 20:42:09 »
Dokładnie - z niecierpliwością oczekuję na kolejny odcinek - tak samo jak Wy.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline youngfireman

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #120 dnia: Marzec 06, 2007, 21:37:07 »
wreszcie po serii ciaglych powtorek tvn zaserwowal nam kolejny odcinek, ktory wlasnie ogladam. akcje dosc roznorodne i ciekawie pokazane, udalo sie zobaczyc tez znajome twarze chociaz nie z mojej zmiany :)

Offline Komandos

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Impossible is nothing...
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #121 dnia: Marzec 11, 2007, 09:13:23 »
Kiedyś leciał lepszy serial na TV4 Strażacy to było coś i nie ma żadnego który mógłby konkurować z tamtym.

Serial "Strażacy" również śledziłem i porównójąc te dwa seriale 28s wypada lepiej w moich oczach. Głównie dlatego ze tutaj jest prawdziwa akcja i naprawde cos sie dzieje,a w tamtym to jak juz pokazali jakis pożar to w fazie dogaszania najczęsciej i tyle, również wiele innych akcji było ukazane w ten sposób. Dlatego ja jestem zwolennikiem 28s, zobaczymy jak pójdą następne odcinki.
     Ogień żyje, je, oddycha, nienawidzi.........

Offline agad

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 151
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #122 dnia: Marzec 11, 2007, 11:19:46 »
A czy wie ktoś czy nowy odicinek 28sekund jest gdzieś wrzucony? Bo chcialaby obejrzeć ale niestety nie mam TVN TURBO...

Offline Pedros

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.023
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #123 dnia: Marzec 11, 2007, 11:22:24 »
Też uważam. że "28 sekund" jest lepsze od "Strażaków" z TV4.
Był juz 2 odcinek - co prawda króciutki - chyba tylko 3 akcje - ale ciekawe. Pożar tego baru z grillem - całkiem ciekawy. Myslę, że gaszenie go było trudne, brak dostępu, butle propan-butan w środku.
Ale czegos mi brakuje. Po każdej akcji zrobiłbym animację komputerową z analizą i przebiegiem akcji.
- plan budynku
- gdzie wybuchł pożar
- jak się rozprzestrzeniał
- dokładny czas przybycia poszczególnych jednostek
- dokładny czas ropoczęcia działań przez poszczególne roty
- opis działań, opis szczególnych niebezpieczeństw, podsumowanie przebiegu akcji

Coś takiego jak np. Wołoszański robi na podstawie jakiejś bitwy.

I nie chodzi mi wcale tu o wytykanie błędów. Wręcz przeciwnie - raczej o pokazanie jak powinna wyglądać prawidłowo taka akcja na podstawie prawdziwego pożaru, taki program mógłby wtedy być wykorzystywany w szkoleniach.

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: 28 sekund
« Odpowiedź #124 dnia: Marzec 11, 2007, 11:53:25 »
 Tak Pedros masz racje ale to jest program dla ludu i nie każdego interesuja szczegóły tylko zeby wartka akcja była.
 Swoja droga taki film z analiza komputerowa np. do wydarzenia z serialu 28 sek. mogłby byc zrobiony przez jakąś szkołe pożarnicza , no chyba ze nie ma funduszu na to, czemu wogóle bym sie nie zdziwił.