Autor Wątek: Votum nieufności do KG  (Przeczytany 30252 razy)

Offline MOR

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 13, 2007, 08:36:58 »
Kochani a gdzie w tej uchwale mowa o dyżurnych PSK SK .Bo na siłę mógłbym podciągnąć trzeci punkt od dołu ,ale nadal nic konkretnie .Panowie związkowcy ? To może "Florian coś o nas wspomni ?   

Offline solosar

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 107
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 13, 2007, 08:57:12 »
:)
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2016, 22:29:15 wysłana przez solosar »

Offline Sync

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 192
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 18, 2007, 11:20:30 »
Wielu tutaj stwierdza fakt. To wszystko to tylko gadanie i gadanie. Rozdrabniamy się, dzielimy i pączkujemy w rózny sposób. Dopóki nie osiągniemy jedności dla realizacji naszych wspólnych celów w służbie , to niewiele z tego bedzie.

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 22, 2007, 13:33:27 »
wątpię na jedność w straży w najbliższych latach niech odejdą Ci starzy komunistyczni strażacy może się coś polepszy

Offline sam998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 22, 2007, 14:21:29 »
........ niech odejdą Ci starzy komunistyczni strażacy może się coś polepszy
nie sądzisz, że troche przesadziłeś uogólniając sprawe?????

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 22, 2007, 14:28:34 »
wątpię na jedność w straży w najbliższych latach niech odejdą Ci starzy komunistyczni strażacy może się coś polepszy
Może rozwiń nieco?
Ich już dawno nie ma! Wiesz gdzie /na czym/ są obecnie? Nie w tym rzecz, ale m.in. w uległości i współpracy z obecną władzą  -_- Zrobiły się niemal wszędzie tzw. stanowiska polityczne - nawet w KP. Nie tylko powinno się należeć do... trzeba jeszcze słuchać ^_^ . Mówić, a robić - jest "mała" różnica! Choć w pewnym sensie... rozumiem. Tak było i jest nadal. Nie pracuje /służy/ się w KG, KW itd. do śmierci  :angry:. Więc jestem jak najbardziej za votum nieufności.
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 22, 2007, 14:36:27 »
nie ma najmniejszego problemu ja tez nie kocham KG i czetnie bym go widzial na taczce

Offline sam998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 22, 2007, 15:43:39 »
lukaszp dałbym sobie rękę odciąc, że dostane od ciebie tego minusa , widocznie depnąłem tobie na odcisk. A coo do twojego uzasadnienia to nie  nie byłem i nie jestem ale mam tyle służby że załapałem sie na tamte czasy i wiem jak to było, ty być moze znasz to tylko z opowiadań, wiec miej troche szacunku dla starszych. Nie wiem jakimi argumentami twoje dzieci bedą sie posługiaały, też ,, komuchy muszą odejść?" w końcu nikt wiecznie nie żyje a ustrój zmienił sie 16 lat temu. Gdyby ta zmiana była kilka lat temu dostałbyś plusa, i przyznałbym tobie racje.

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 22, 2007, 15:48:59 »
lukaszp dałbym sobie rękę odciąc, że dostane od ciebie tego minusa , widocznie depnąłem tobie na odcisk. A coo do twojego uzasadnienia to nie  nie byłem i nie jestem ale mam tyle służby że załapałem sie na tamte czasy i wiem jak to było, ty być moze znasz to tylko z opowiadań, wiec miej troche szacunku dla starszych. Nie wiem jakimi argumentami twoje dzieci bedą sie posługiaały, też ,, komuchy muszą odejść?" w końcu nikt wiecznie nie żyje a ustrój zmienił sie 16 lat temu. Gdyby ta zmiana była kilka lat temu dostałbyś plusa, i przyznałbym tobie racje.

nie chodziło mi o wszystkich strażaków ale wiesz że góra czasami trzyma się mocna miałem na mysli ich wiec sorki jesli Cię uraziłem mam nadzieje że do nich nie należysz      a co do starych lat wiesz jakie sa opowiesci ile to sie nie wypilo na służbie i takie tam bez urazy

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 22, 2007, 22:55:22 »
Warszawa 22 kwietnia 2007r.



KOMUNIKAT nr 11 / 2007
Przewodniczącego Krajowej Sekcji Pożarnictwa NSZZ ”Solidarność”


Informuję, że w dniu 22 kwietnia 2007r. odbyło się w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji spotkanie p. Janusza Karczmarka - Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z przedstawicielami Krajowej Sekcji Pożarnictwa NSZZ „Solidarność” (Prezydium KSP oraz przewodniczący struktur wojewódzkich). Ze strony ministerstwa obecni byli także: p. Paweł Soloch – Podsekretarz Stanu w MSWiA, p. Marcin Żukowski – doradca Ministra SWiA, p. Grzegorz Ejnenkiel.

W trakcie spotkania p. Janusz Karczmarek – Minister Spraw Wewnętrznych
i Administracji, został poinformowany o podstawowych przyczynach przygotowywanego protestu tj.:
•   Normatywu czasu służby – gdzie stanowisko związku jest stałe od lat, czyli normatyw czasu służby powinien być określony na poziomie 40 godzin tygodniowo w okresie rozliczeniowym. Propozycja Departamentu ZK i SO  (48 godzin tygodniowo bez nadgodzin), jest dla związku nie do przyjęcia, ponieważ zgodnie z normatywem 40 godzin tygodniowo, strażak (jak każdy obywatel w Polsce) powinien przesłużyć 2016 godzin w ciągu roku, według obecnie wprowadzonego stanu gotowości przez Komendanta Głównego PSP, rząd godzin do wysłużenia wynosić powinien ok. 2400 godzin rocznie, a pomysł Departamentu ZK i SO proponuje by strażacy (na wszystkich stanowiskach) pełnili służbę 2500 godzin rocznie;
•   Szybka nowelizacja ustawy w celu wydzielenia funduszu nagrodowego z funduszu wynagrodzeń, tak by uruchomić 25,6 mln zł na nagrody dla strażaków. Poinformowano Ministra, że już w październiku ubiegłego roku, doszło do rozbieżności zdań pomiędzy przedstawicielami KSP NSZZ ”Solidarność” a Dyrektorem Departamentu ZK i SO
o sposobie przeprowadzenia nowelizacji ustawy o PSP. Wtedy Przewodniczący KSP proponował by, najpierw przeprowadzić nowelizację dotyczącą tylko rekompensaty za pełnienie służby
w nadgodzinach, resztę poprawek wprowadzić na drodze normalnej ścieżki nowelizacyjnej. Stanowisko Departamentu ZK i SO było takie by wszystkie poprawki wprowadzić od razu. Niestety nowelizacja ustawy nie wyszła z Departamentu ZK i SO do dzisiaj;
•   Votum nieufności dla Komendanta Głównego PSP – Przedstawiono Ministrowi ocenę związku, działalności st.bry. dr inż. Witolda Skomry,
w tym chaos spowodowany pismami z dnia 18 stycznia 2007r. w sprawie sposobu rozliczania czasu służby, określeń Komendanta Głównego PSP
i stawianych warunków związkowcom by podjąć jakiekolwiek rozmowy, wstrzymanie reform itp.
•   Konflikt kompetencyjny pomiędzy Komendą Główną PSP
a Departamentem ZK i SO. Przedstawiono Ministrowi uwagi do działalności Departamentu, które stworzyły podstawę do przyjęcia uchwał dotyczących dezaprobaty dla p. Pawła Solocha i p.Bogusława Cichonia, strażaków tym opóźnienia prac przepisów dotyczących PSP;
•   Emerytury strażaków – ustalenie stanowiska ministerstwa w sprawie emerytur strażaków. Przedstawiono Ministrowi sytuację, w której niepewność pośród strażaków, powoduje, że wielu strażaków podejmuje decyzję o odejściu ze służby, co powoduje komplikacje obsad jednostek ratowniczo-gaśniczych a także problemy finansowe komend powiatowych i miejskich;
•   Przepis płacowy i przepis bhp – jak najszybsze wdrożenie. Poinformowano Ministra o przeciągających się procesach legislacyjnych, które powodująż e wiele przepisów ukazało się ze znacznym opóźnieniem (w roku ubiegłym), a przepis o BHP strażaków PSP nie ukazał się od półtora roku. Dalszy brak przepisu bhp skutkuje szkolenie strażaków oraz na szkolenie strażaków-ochotników;
•   Omówienie spraw mających charakter patologii w służbie. Przedstawiono Ministrowi przykłady sytuacji patologicznych, na które nie reaguje Komendant Główny PSP.
•   Przygotowania do akcji protestacyjnej – poinformowano Ministra
o przeprowadzaniu procedur mających na celu przygotować struktury związku do akcji protestacyjnej.

Powyższe żądania i wnioski zostały omówione przez poszczególnych przedstawicieli sekcji.

W trakcie dyskusji, p. Janusz Karczmarek – Minister Spraw Wewnętrznych
i Administracji odniósł się do niektórych tematów:
•   W pierwszym rzędzie zapewnił, że w ministerstwie nie prowadzone są żadne prace nad ustawą o emeryturach specjalnych dla funkcjonariuszy,
a jeśli będą takie prowadzone w innych ministerstwach to otrzymają negatywną ocenę ze strony MSWiA. Minister SWiA jednoznacznie stwierdził, że nie widzi możliwości zmiany uprawnień emerytalnych funkcjonariuszy pełniących służbę w MSWiA;
•   W przypadku nowelizacji ustawy by uruchomić dodatkowe środki dla strażaków w kwocie 25,6 mln zł, Minister stwierdził, że jest zwolennikiem jak najszybszej nowelizacji i uruchomienia powyższych środków;
•   Za problem, który jest rozbieżnością pomiędzy Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji a Krajową Sekcją Pożarnictwa NSZZ ”Solidarność” strony uznały kwestię określenia normatywu czasu służby.
•   Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, przyjął do wiadomości związkową ocenę pracy Departamentu ZK i SO.

Spotkanie w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji odbywało się w dwóch częściach. Pierwszą część prowadził p. Janusz Karczmarek – Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji (ok.40 minut), zaś część drugą p. Paweł Soloch – Podsekretarz Stanu w MSWiA. Łącznie rozmowy trwały ok. 3 godzin.
Rozmowy miały trudny przebieg ze względu na tematy podnoszone, jak również ze względu na ich charakter. Omawiając kontrowersyjne problemy (np. ocenę działania D ZK i SO), strony starały się przedstawiać merytoryczne argumenty.
W trakcie całego spotkania, strony starały się weryfikować swoją wiedzę –
w tym informacje przekazywane przez Komendanta Głównego PSP do środowiska strażackiego i odwrotnie.
Pan Janusz Karczmarek – Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji uznał spotkanie za bardzo ważne, jednocześnie zapowiedział, że będzie chciał by odbyły się następne spotkania.

Postanowiono, że merytoryczne negocjacje rozpoczną się 25 kwietnia 2007r. wraz z upoważnionymi przedstawicielami ZZS FLORIAN i ZG NSZZ PP
w ramach wspólnego komitetu protestacyjnego.




Robert Osmycki
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline sasza

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 125
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 24, 2007, 14:02:27 »
Qrwa już się zaczynam wstydzić że żyje w tym państwie a nie chce się zacząć wstydzić że pracuje w tej formacji w której byle jaki jajogłowy siedzący na konkretnym stanowisku i nie mający zielonego pojęcia co my robimy mi brużdził bo normalnie TEGO NIE ZNIESE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mellow:

Offline jonik777

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 26, 2007, 18:33:24 »
Witam i czytam co nastepuje:
Komunikat 03/04/07 z dnia 25 kwietnia 2007
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji



Warszawa, dn. 25 kwietnia 2007 roku



Komunikat ze spotkania Pana Pawła Solocha, Podsekretarza Stanu w MSWiA, Szefa Obrony Cywilnej Kraju z przedstawicielami pożarniczych związków zawodowych



W dniu 25 kwietnia 2007 roku w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji odbyło się spotkanie, dotyczące zmian legislacyjnych w zakresie funkcjonowania Państwowej Straży Pożarnej oraz istniejących problemów.

W spotkaniu uczestniczyli:
ze strony MSWiA:

Pan Paweł Soloch, Podsekretarz Stanu w MSWiA, Szef Obrony Cywilnej Kraju
Pan Bogusław Cichoń, Dyrektor Departamentu Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych MSWiA
Pani Edyta Muszyńska, Zastępca Dyrektora Departamentu Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych MSWiA
Pan Marcin Żukowski, doradca Ministra SWiA

ze strony pożarniczych związków zawodowych:

Pan Krzysztof Hetman, Przewodniczący Zarządu Głównego NSZZ Pracowników Pożarnictwa,
Pan Andrzej Liwiński, NSZZ Pracowników Pożarnictwa
Pan Zbigniew Rogodziński, NSZZ Pracowników Pożarnictwa
Pan Robert Osmycki, Przewodniczący Krajowej Sekcji Pożarnictwa NSZZ „Solidarność",
Pan Leszek Błaszczyk, NSZZ „Solidarność"
Pan Marek Ciapka, NSZZ „Solidarność"
Pan Wiesław Puchalski, Przewodniczący Zarządu Krajowego Związku Zawodowego Strażaków „Florian"
Pan Tomasz Podolski, ZZS „Florian"
Pan Jarosław Nowak, ZZS „Florian"

Obok wcześniej zgłaszanych postulatów:
1. zachowania normatywu czasu pracy w wysokości 40h tygodniowo w okresie rozliczeniowym z możliwością przedłużenia do 48h w zamian za rekompensaty finansowe lub czas wolny za nadgodziny
2.pilnego wydzielenia funduszu nagród z funduszu wynagrodzeń i uruchomienia środków finansowych w wysokości 25,6 min zł na nagrody dla funkcjonariuszy PSP
3.uzyskania gwarancji ze strony rządowej w kwestii utrzymania dotychczasowych praw emerytalnych funkcjonariuszy PSP
4.przedstawienia jednoznacznego stanowiska MSWiA w zakresie roli i miejsca PSP w systemie bezpieczeństwa w związku z doniesieniami o ewentualnych zmianach w sposobie nadzoru nad strażami pożarnymi (przekazanie nadzoru nad strażami pożarnymi samorządom)
5.niezwłocznego wdrożenia przepisów płacowych
6. przyśpieszenia prac nad wdrożeniem przepisów o bezpieczeństwie i higienie pracy w służbie PSP
7.wstrzymania prac nad nowelizacją rozporządzenia Ministra SWiA w sprawie ramowej organizacji komend (dot. przelicznik l strażak na l tyś. mieszkańców)
8.rozpoczęcia prac nad opracowaniem przepisów dot. płac, kwalifikacji, organizacji na rok 2008 przedstawiciele pożarniczych związków zawodowych, obecni na spotkaniu, wnieśli postulaty dotyczące:

nowelizacji zapisu rozporządzenia Ministra SWiA z dnia 17 listopada 2006 roku w sprawie przeszkolenia zawodowego strażaków PSP
zmiany decyzji w sprawie wstrzymania awansów
weryfikacji decyzji Komendanta Głównego PSP w sprawie naliczania nadgodzin za II półrocze 2006 roku

W trakcie rozmów ustalono:
1. Ministerstwo SWiA przygotuje projekt nowelizacji ustawy o PSP w zakresie:

wprowadzenia przepisów antykorupcyjnyoh (art. 57 a i 57 b ustawy o PSP)
wydzielenia funduszu nagród z funduszu wynagrodzeń i wprowadzi na szybką ścieżkę legislacyjną.
Projekt nowelizacji ustawy oraz rozporządzenia określające zasady podziału funduszu nagród zostanie przygotowany przez resort spraw wewnętrznych do uzgodnień międzyresortowych w terminie do dnia 14 maja 2007 roku.

2.Minister SWiA, w związku z koniecznością opracowania na rok 2008 nowego przepisu płacowego, zobowiąże Komendanta Głównego PSP do niezwłocznego rozpoczęcia prac nad opracowaniem powyższego przepisu w połączeniu z przepisem kwalifikacyjnym i organizacyjnym, w kontekście wejścia w życie tzw. ustawy modernizacyjnej. Termin zakończenia prac ustalono maksymalnie na koniec lipca br.

3.Minister SWiA zobowiąże Komendanta Głównego PSP do zmodyfikowania rozporządzenia w sprawie przeszkolenia zawodowego strażaków PSP w zakresie dookreślenia zapisów, związanych z konkretnymi kierunkami studiów zgodnie z potrzebami służby oraz do dokonania analizy dotyczącej czasu trwania przeszkolenia w tym zakresie.

4.Strony ustaliły, że prace nad zmianą paragrafu 6 rozporządzenia o organizacji komend wojewódzkich i KP/M zostaną wstrzymane do czasu określenia przez KG PSP faktycznych potrzeb służby i uwzględnienia norm określonych w innych aktach prawnych, dotyczących bezpieczeństwa powszechnego.

5.Minister SWiA wyraził wolę niezwłocznego wydania rozporządzenia w sprawie warunków bhp strażaków PSP.

6.Biorąc pod uwagę stanowisko Związków Zawodowych odnośnie braku umocowania prawnego wytycznych Komendanta Głównego PSP, dotyczących rozliczenia czasu służby za 2006 rok, zawartych w piśmie z dnia 18 stycznia 2007 roku nr BK-I-110/22-1/07 Minister SWiA poleci Komendantowi Głównemu PSP dokonać stosownej weryfikacji.

7.Minister SWiA zobowiąże Komendanta Głównego PSP do przedłożenia informacji o liczbie skierowanych przez komendantów wojewódzkich wniosków awansowych na I stopień oficerski i aspirancki, na kolejne stopnie oficerskie oraz do przedstawienia informacji o sposobie ich rozpatrzenia wraz z uzasadnieniem.

8.Strona związkowa zaakceptowała wprowadzenie do ustawy o PSP przepisów antykorupcyjnych analogicznie do przepisów funkcjonujących w innych służbach.

9.Strony wyrażają wolę do kontynuowania rozmów i rozpoczęcia prac z udziałem Komendanta Głównego PSP, w celu wypracowania rozwiązań dotyczących określenia normatywu czasu służby. Harmonogram dalszych prac zostanie określony w trakcie następnego spotkania w dniu 27 kwietnia 2007 roku.

10.W trakcie w/w spotkania zostanie także przyjęty opracowany wspólnie projekt nowelizacji ustawy o PSP wydzielający fundusz nagród z funduszu wynagrodzeń.

11.Strona związkowa podjęła decyzję o nie powoływaniu w dniu dzisiejszym Komitetu Protestacyjnego oraz o podjęciu - w natychmiastowym trybie - konsultacji z ogniwami
związkowymi, celem zawieszenia/wstrzymania działań zmierzających do rozpoczęcia akcji protestacyjnej.




Podsekretarz Stanu
Szef Obrony Cywilnej Kraju
Paweł Soloch


Wiesław Puchalski
Przewodniczący
ZK ZZS Florian



Krzysztof Hetman
Przewodniczący
ZG NSZZ PP



Robert Osmycki
Przewodniczący
KSP NSZZ


Nic w powyższym tekstcie nie ma o Votum nieufności do KG a powinno być i to na I miejscu. Ten człowiek napsuł tyle nerwów i krwi braci strażackiej , że niedopuszczalne jest przejść nad powyższym do dnia codziennego. Bo jutro albo za tydzień najdłużej miesiąc wymyśli coś innego. Skoro żyjemy w państwie demokratycznym to nie ma takiej opcji ażeby człowiek przez którego około 30000 strażaków żyło w niepewności przez okres 4 miesięcy dalej piastował jakby nie było to zaszczytne stanowisko.
Żyłem za komuny , żyję za IV RP i nauczyłem się cenić swoje zdrowie a to najważniejsze, dlatego ktoś musi odpowiedzieć za moje (nasze) nerwy, siwe włosy i nieprzespane noce spędzone na forum.
 POWOŁAM SIĘ NA SŁOWA NASZEGO WICEPREMIERA :wacko:
TEN PAN MUSI ODEJŚĆ - to będzie nauczka dla następnych mieszaczy.
A akcję protestacyjną podobnie jak w POLICJI tylko zawiesić!!!!!!!

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 26, 2007, 18:42:18 »
A może to jest tak oczywiste że nie ma po co o tym pisać?  :rolleyes:

Cytuj
A akcję protestacyjną podobnie jak w POLICJI tylko zawiesić!!!!!!!
Żeby cos zawiesić to najpierw trzeba rozpocząć...

Offline bartas 2

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 134
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 27, 2007, 11:04:45 »
mamy nowego komendanta głównego jest nim pan mł. bryg. marek kubiak z wielkopolski. myśle że nadchodzi dobry człowiek. powodzenia panie komendancie

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 27, 2007, 17:04:32 »
bartas 2  - proszę Cię już daj sobie spokój......
którykolwiek temat otwieram to ciągle :
Cytuj
mamy nowego komendanta głównego jest nim pan mł. bryg. marek kubiak z wielkopolski. myśle że nadchodzi dobry człowiek. powodzenia panie komendancie
Słyszałeś o tym że można zagłaskać kota na śmierć ???
Przecież to wywołuje skutek odwrotny.
Cieszę sie że p.Kubiak to dobry człowiek i na pewno jeśli tak jest to nie potrzebuje takiej reklamy jaką mu fundujesz.
jak mawiał były :
Do przemyślenia.

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 27, 2007, 17:20:27 »
bartas2
Co tzn. "nadchodzi dobry człowiek"-może coś więcej napisz!!!!!

Offline bartas 2

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 134
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 27, 2007, 18:21:47 »
panie gedeon jak news to news. jutro do roboty. dodam tylko że awanse poszły a i podwyżka w drodze. to juz daje do myślenia. chyba zaczął dobrze. nie ma co sie irytować a nlezy cieszyć że pana skomry już nie ma.pozdrawiam

Offline grzela

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 6.184
  • I smile like an angel, a heart like the devil.
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 27, 2007, 18:29:22 »
panie gedeon jak news to news. jutro do roboty. dodam tylko że awanse poszły a i podwyżka w drodze. to juz daje do myślenia. chyba zaczął dobrze. nie ma co sie irytować a nlezy cieszyć że pana skomry już nie ma.pozdrawiam
Podwyżka poszła przedwczoraj, NOWY jest od dzisiaj, a o awansach lepiej nie wspominaj.
JUTRO DO ROBOTY - mówisz chyba o sobie, bo na odpoczynek nie ma czasu.

REDKING

  • Gość
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 27, 2007, 19:20:47 »
bartas 2 daj już spokój bo sie zlejesz , jesteś tak podniecony jak małe dziecko.
Może podesłać wazelinke ?

Offline bartas 2

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 134
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 27, 2007, 21:28:36 »
panowie ale jesteście ponuraki. ja się ciesze i tyle.dajcie spokoj z tą wazeliną. hahahaha. jak ten nowy się nie sprawdzi to przyjdzie następny najważniejsze że pan skomra już odszedł.co do podwyżek to nie wczoraj a dzisiaj podpisano. wczoraj to mówiono o zaliczkach. ja tam wiem swoje. i zdanie nie zmienie. miłego wieczoru.

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 27, 2007, 22:04:41 »
bartas 2  na 12 wiadomości napisanych przez ciebie w 11 jest o nowym komendancie , więć nie dziw sie że tak reagujemy !!!
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline bartas 2

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 134
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 27, 2007, 22:13:26 »
kolego butel wiem że tak to wyglada bo tak miało wyglądać. jestem z wielkopolski i go znam. mam jeszcze to coś co się nazywa się wiara w ludzi tym bardziej że mam powody. ja się nie obrażam na te uwagi na mój temat. nie raz dostałem w dupe od ludzi których już nie ma lub nie będzie dzięki nowemu. o dziwo nie pracuje gdzieś w kw lecz w podziale bojowym. również pozdrawiam

Offline tuniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 195
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 27, 2007, 22:22:51 »
kolego butel wiem że tak to wyglada bo tak miało wyglądać. jestem z wielkopolski i go znam. mam jeszcze to coś co się nazywa się wiara w ludzi tym bardziej że mam powody. ja się nie obrażam na te uwagi na mój temat. nie raz dostałem w dupe od ludzi których już nie ma lub nie będzie dzięki nowemu. o dziwo nie pracuje gdzieś w kw lecz w podziale bojowym. również pozdrawiam
Znasz osobiście , czy wiesz kto to jest i jak wygląda , bo to wielka różnica!!

Offline bartas 2

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 134
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 28, 2007, 16:01:57 »
demokracja polega na tym że piszemy to co uważamy za stosowne. nikomu nie wolno tego prawa zabierać. już daje spokój.

Offline sam998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 201
Odp: Votum nieufności do KG
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 28, 2007, 16:37:14 »
W/g mnie to ten wątek na dzień dzisiejszy należałoby zamknąć chyba, że te votum odnosi się już do nowego KG??? W co wątpię.