Autor Wątek: nowe auta dla osp  (Przeczytany 2380 razy)

Offline falcon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
nowe auta dla osp
« dnia: Luty 03, 2007, 19:58:38 »
Czy ktoś z Was słyszał coś w temacie że każda gmina z województwa podkarpackiego otrzyma jeden nowy samochód dla OSP ???

Offline Prezes1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: nowe auta dla osp
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2007, 14:03:28 »
A skąd chłopie masz taką rewelacyjną nowine :huh: ja nic na ten temat nie słyszałem, ale chętnie bym się też coś dowiedział.
"codziennie jest ten sam dzień"

Offline michal

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 169
Odp: nowe auta dla osp
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 04, 2007, 15:13:34 »
Jeśli to wogóle prawda to czmu woj. podkarpackie jest uprzywilejowane :huh:

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: nowe auta dla osp
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 04, 2007, 15:48:53 »
Czy ktoś z Was słyszał coś w temacie że każda gmina z województwa podkarpackiego otrzyma jeden nowy samochód dla OSP ???

 Kolejny natchniony tu pisze ??
Skąd to wiesz z opowieści czy z onetu  ^_^
Bo skad mamy takie dostac ,bo komendantem głownym jest gosc z podkarpacia :) coś ci sie uroiło - niemniej jeżeli byłoby w tym choć odrobine prawdy to takie samochody napewno poprawiłyby kiepski park maszynowy podkarpacia.
 (chyba najgorszy w całym kraju)

Offline MGNACZUS

  • Banita FM
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.469
  • Odwaga jest najpiękniejszą formą szaleństwa.
Odp: nowe auta dla osp
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 04, 2007, 16:45:48 »
Coś ściema na całego!! Każda gmina?? Człowieku, wiesz ile by to było kasy?? W województwie jest: 16 gmin miejskich, 29 miejsko - wiejskich, 114 wiejskich.
Załóżmy, że na terenie gmin miejskich nie działa żadna OSP tak więc (+ -) chodziłoby o jakieś..., o 143 samochody!! Nie wiem, o jakie by to chodziło wozy, ale… Licząc tylko po, no nie wiem, po 400,000,00PLN za szt. daje mi to kwotę 57,200,000,00PLN!!!!! ^_^
„Wiesz jak rozpoznać strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi??
Zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż wszyscy inni…”

Offline władeczek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: nowe auta dla osp
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 04, 2007, 21:00:40 »
 skąd takie rewelacje wziąłeś

Offline falcon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: nowe auta dla osp
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 05, 2007, 21:01:49 »
wolicki: nic mi się nie uroiło i nie musisz od razu obrażać ludzi...

zadałem pytanie czy ktoś coś słyszał w tym temacie bo sam usłyszałem to od człowieka związanego ze strażą, że nowy KG wypowiadał się w jednym z wywiadów, coś w tym temacie więc chciałem spytać czy może ktoś coś wie na ten temat.
dla mnie to też jest nierealne nawet ze względu na wyliczone koszty, jednak jak sami sobie zdajecie sprawę, podkarpacie a inne województwa to można powiedzieć inne światy i na pewno KG z teo sobie zdaje sprawę...
z informacji jakie udało mi się uzyskać to była mowa o zmianach w Komendach Powiatowych i ze względu na stany osobowe przesunięcie samochdów z JRG do OSP, więc jeśli już mówiło się o jakichś samochodach to zapewne napewno nie o nowych,
ale może to poprostu zwykła bajka...

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: nowe auta dla osp
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 06, 2007, 12:44:55 »
wolicki: nic mi się nie uroiło i nie musisz od razu obrażać ludzi...

, podkarpacie a inne województwa to można powiedzieć inne światy i na pewno KG z teo sobie zdaje sprawę...
z informacji jakie udało mi się uzyskać to była mowa o zmianach w Komendach Powiatowych i ze względu na stany osobowe przesunięcie samochdów z JRG do OSP, więc jeśli już mówiło się o jakichś samochodach to zapewne napewno nie o nowych,
ale może to poprostu zwykła bajka...


 Po pierwsze nikogo nie chciałem obrażać , tylko twoje słowa wydaja mi sie nierealne wręcz bajkowe , wystarczyło pomyśleć jakie to bylyby koszty.
 a twoje informacje o zdawaniu samochodów z PSP do OSP , hmmm .. co roku cos skapnie  ale tez raczej nierealne jest zeby PSP pozbywała sie swoich samochodów w duzej ilości bo i tu niewierze w cuda zeby podkarpackie państwowe jednostki dostały coś wiecej niż w innych województwach. :huh: