Autor Wątek: Podwyżki na 2007  (Przeczytany 127210 razy)

Anonim

  • Gość
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #475 dnia: Maj 30, 2007, 21:02:39 »
Może być, u nas mają coś takiego płacić podobno..

Offline fireman99

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #476 dnia: Maj 30, 2007, 21:31:59 »
a  kurde to moze jeszcze dołozą w dodatku , no to by bylo super 66 w grupie i 40 w dodatku , bedzie ponad 100 pasuje
 :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Anonim

  • Gość
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #477 dnia: Maj 30, 2007, 21:43:42 »
Widzisz, jak dobrze we firmie :mellow: ^_^

Offline fireman99

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #478 dnia: Maj 30, 2007, 23:09:27 »
no fuul opcja

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #479 dnia: Maj 31, 2007, 07:41:24 »
172 zł na rękę 4 grupa staż pracy 23 lata .ottt cała moja podwyżka , al w końcu wypłacili , trzymali mnie do ostatnich dni maju

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline fireman99

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #480 dnia: Maj 31, 2007, 09:07:25 »
172 zł na rękę 4 grupa staż pracy 23 lata .ottt cała moja podwyżka , al w końcu wypłacili , trzymali mnie do ostatnich dni maju

ale razem z dodatkiem słuzbowym dostales tyle ??? bo tak jak pisalem nizej u nas płaca jakies drugie wyrównanie od poczatku roku  :rolleyes:zresztą jutro ide do roboty to sie dowiem to napisze co to za kasa

Anonim

  • Gość
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #481 dnia: Maj 31, 2007, 11:34:30 »
Cytuj
172 zł na rękę 4 grupa staż pracy 23 lata .ottt cała moja podwyżka , al w końcu wypłacili , trzymali mnie do ostatnich dni maju

Jak rany WREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESZCIE!!!!!!!! :mellow:
Gratulacje:)

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #482 dnia: Maj 31, 2007, 11:57:41 »
Cytuj
172 zł na rękę 4 grupa staż pracy 23 lata .ottt cała moja podwyżka , al w końcu wypłacili , trzymali mnie do ostatnich dni maju

Jak rany WREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESZCIE!!!!!!!! :mellow:
Gratulacje:)

Dzięki ,  ^_^

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #483 dnia: Maj 31, 2007, 12:01:40 »
Ogn.Fox to i tak się wyrobili bo miało być na dzień dziecka  ^_^ ^_^ ^_^ ^_^

Pozdrawiam
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #484 dnia: Maj 31, 2007, 12:04:49 »
Ogn.Fox to i tak się wyrobili bo miało być na dzień dziecka  ^_^ ^_^ ^_^ ^_^

Pozdrawiam

Dokładnie , na dzień dziecka ładny prezent . ^_^  Pozdrawiam

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #485 dnia: Czerwiec 01, 2007, 18:25:42 »
 Zgodnie z ustaleniami podczas rozmów przedstawicieli central związkowych  z Panem Pawłem Solochem Podsekretarzem Stanu w MSWiA zostały rozpoczęte prace nad nowelizacją ustawy o PSP w zakresie wyłączenia funduszu nagród  z funduszu płac, co umożliwi konsumpcję środków przeznaczonych na nagrody  w 2007 roku (tzw. szybka ścieżka legislacyjna). Przedstawiony projekt został pozytywnie zaopiniowany przez wszystkie centrale związkowe.
Może do lipca uda się uruchomić te ok 26 mln zł.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2007, 19:30:55 wysłana przez Butel »
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline marszian

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #486 dnia: Czerwiec 01, 2007, 19:27:37 »
8 lat sluzby 2 GRUPA mł rat. kierowca, mł. nurek mswia, ratownik wysokosciowy, stermotozysta kurs na podesty ruchome ,  napelnianie przenosnych zbiornikow cisnieniowych ,konserwator sprzetu ODO! sprzetu nurkowego, kierowca !!!! dostalbym 64 zl mialbym na reke wtedy 1500zł!!! teraz woze zwir w irlandi  na betoniarni 8 godzin od pon. do pt i 1600 euro na miesiac zwolnilem sie i jestem zadowolony!!!!Wiem ze zyje!!!!

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #487 dnia: Czerwiec 01, 2007, 19:37:54 »
Cytuj
teraz woze zwir w irlandi  na betoniarni 8 godzin od pon. do pt i 1600 euro na miesiac zwolnilem sie i jestem zadowolony!!!!Wiem ze zyje!!!!

A starczy tam miejsc pracy dla nas wszystkich strażaków  ^_^ ^_^ ?
Ktoś tu, też musi gasić pożarki. :mellow:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2007, 19:40:25 wysłana przez Butel »
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Anonim

  • Gość
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #488 dnia: Czerwiec 02, 2007, 08:42:00 »
Cytuj
8 lat sluzby 2 GRUPA mł rat. kierowca, mł. nurek mswia, ratownik wysokosciowy, stermotozysta kurs na podesty ruchome ,  napelnianie przenosnych zbiornikow cisnieniowych ,konserwator sprzetu ODO! sprzetu nurkowego, kierowca !!!! dostalbym 64 zl mialbym na reke wtedy 1500zł!!! teraz woze zwir w irlandi  na betoniarni 8 godzin od pon. do pt i 1600 euro na miesiac zwolnilem sie i jestem zadowolony!!!!Wiem ze zyje!!!!

A ja pracuję szósty rok w służbie stałej w PSP i też jestem zadowolony, i to pewnie bardziej niż ty.
I też wiem, że żyję.
Szkoda, że musiałeś wyjechać, przykre..

Offline zadowolony5

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #489 dnia: Czerwiec 04, 2007, 10:42:10 »
23 lata służby 7-ma grupa dc-a sekcji 153,80 na rączke
a moja radość stąd , że już niedługo koniec tego koszmaru ODCHODZĘ.

Anonim

  • Gość
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #490 dnia: Czerwiec 04, 2007, 13:05:03 »
No to uciekaj.
Śmialo...

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #491 dnia: Czerwiec 04, 2007, 22:41:06 »
8 lat sluzby 2 GRUPA mł rat. kierowca, mł. nurek mswia, ratownik wysokosciowy, stermotozysta kurs na podesty ruchome ,  napelnianie przenosnych zbiornikow cisnieniowych ,konserwator sprzetu ODO! sprzetu nurkowego, kierowca !!!! dostalbym 64 zl mialbym na reke wtedy 1500zł!!! teraz woze zwir w irlandi  na betoniarni 8 godzin od pon. do pt i 1600 euro na miesiac zwolnilem sie i jestem zadowolony!!!!Wiem ze zyje!!!!

No to pogratulować w szczególności zapparcia się w sobie i zrealizowania wyjazdu a do straży jak się polepszą płacę zawsze możesz wrócić.

Anonim

  • Gość
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #492 dnia: Czerwiec 06, 2007, 17:09:13 »
Moim skromnym zdaniem nie ma czego gratulować..
Nie wiem, czy wożenie żwiru w Irlandii za 1600 ojro to taki super temat..
Można pogratulować fachowości w strażackiej branży, niczego innego niestety nie..

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #493 dnia: Czerwiec 07, 2007, 14:14:00 »
Moim skromnym zdaniem nie ma czego gratulować..
Nie wiem, czy wożenie żwiru w Irlandii za 1600 ojro to taki super temat..
Można pogratulować fachowości w strażackiej branży, niczego innego niestety nie..
Anoim człowiek jak staje w sytuacji, że na zwykłe rzeczy go nie stać, nie stać go na utrzymanie siebie i rodziny - to w pracy w straży przebywać nie będzie.
Ja znajduję uznanie dla decyzji "wożenia żwiru" - jeżeli ma to przełożenie na poziom życia Marsziana to jestem zdania że człek robi dobrze dla siebie i dla swojej rodziny. Straż nie jest całym światem.

Offline sly

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 461
  • W stanie spoczynku
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #494 dnia: Czerwiec 07, 2007, 17:13:21 »
Moim skromnym zdaniem nie ma czego gratulować..
Nie wiem, czy wożenie żwiru w Irlandii za 1600 ojro to taki super temat..
Można pogratulować fachowości w strażackiej branży, niczego innego niestety nie..
Anoim człowiek jak staje w sytuacji, że na zwykłe rzeczy go nie stać, nie stać go na utrzymanie siebie i rodziny - to w pracy w straży przebywać nie będzie.
Ja znajduję uznanie dla decyzji "wożenia żwiru" - jeżeli ma to przełożenie na poziom życia Marsziana to jestem zdania że człek robi dobrze dla siebie i dla swojej rodziny. Straż nie jest całym światem.

+ dla firemana.Do anonima w ciężkiej sytuacji życiowej,gdy wiszą nad Nami widma niespłaconych ,czynszów,kredytów i innych należności to uznaję iż żadna lepiej płatna praca nie hańbi,jeślii daje nam ona możliwość godnego życia.A skoro z Ciebie anonimie taki "fachura" w strażackiej branży...... ^_^ ^_^ ^_^ to tylko gratulować!!!!!

Offline kotu

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #495 dnia: Czerwiec 07, 2007, 19:32:02 »
lol .... mialo byc srednio 230 zeta ... dali 120 zeta srednio ....
powiedzieli ze reszta bedzie w 'dodatku motywacyjnym' ...
dodali wiec 10 zeta do dodatku sluzbowego .... zapytalem co z motywacyjnym ...

cyt 'siatka wynagrodzenia moytwacyjnego bedzie opracowana na 2008 rok' ...

znowu ktos wali w rogi czy jak?

bo ja juz nie rozumiem ...
|. _ __. | .*.       |\_/|        .....................
|/|. | | |  | .*      ( *^*)_{\    .................
|\|_| | |_|..*.       (_|_)__)  ................ kot1000@<na>wp.pl
...nie sprzeczaj sie z idiota, sprowadzi cie do swego poziomu i pokona doswiadczeniem ...

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #496 dnia: Czerwiec 07, 2007, 19:44:55 »
kotu jeszcze raz cytat z tego wątku
Butel jesteś w temacie i innych posiadających wiedzę uprasza się o pilną odpowiedź :) :
Te 21 zł nie są wliczone czy są wliczone w średnią sumę zagwarantowaną ustawą modernizacyjną.

Środki 80% grupa są obecnie wypłacane, 20% na dodatek motywacyjny oczekują na regulację aby mogły być wypłacone. Wspomniane 21 zł znajduje się w tych 20% czy też to odrębne środki z innej półki?

Z tego co mi wiadomo i co ustaliłem to to że średnia podwyżka uposażeń to kwota 213,30 zł bez nagród.Przewiduje się przeznaczenie na obligatoryjny średni wzrost uposażenia (uposażenie zasadnicze wraz z wysługą) kwoty w wysokości 172,63 zł. Pozostałe środki na wzrost uposażeń w wysokości 40,67 zł zostaną przeznaczone na inne składniki uposażenia, w tym na możliwość zwiększania przyznanego dodatku służbowego( to te niby 20% niedoszłego dodatku motywacyjnego). Kwota zaś 21 zł jest to kwota która nie została jeszcze rozdysponowana( ok 27 mln zł), termin lipiec. Komendy Powiatowe narazie otrzymują kwotę średnich płac ustalonych w KW.

Anonim

  • Gość
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #497 dnia: Czerwiec 07, 2007, 21:07:30 »
Cytuj
A skoro z Ciebie anonimie taki "fachura" w strażackiej branży...... ^_^ ^_^ ^_^ to tylko gratulować!!!!

To mi jeszcze pokaż, gdzie napisałem, że JA jestem fachurą?

Cytuj
Anoim człowiek jak staje w sytuacji, że na zwykłe rzeczy go nie stać, nie stać go na utrzymanie siebie i rodziny - to w pracy w straży przebywać nie będzie.
Ja znajduję uznanie dla decyzji "wożenia żwiru" - jeżeli ma to przełożenie na poziom życia Marsziana to jestem zdania że człek robi dobrze dla siebie i dla swojej rodziny. Straż nie jest całym światem.


W takiej sytuacji szukam drugiej roboty w kraju - jakoś wizja wyjazdu i zarabiania średnich - nie ma się co oszukiwać pieniędzy na zachodzie, z dala od domu do mnie nie przemawia.
Przełożenie na życie człowieka ten wyjazd pewnie ma, ale jak dla mnie za wysoka cena..

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #498 dnia: Czerwiec 09, 2007, 23:21:01 »
Cytuj
Butel jesteś w temacie i innych posiadających wiedzę uprasza się o pilną odpowiedź Smiley :
Te 21 zł nie są wliczone czy są wliczone w średnią sumę zagwarantowaną ustawą modernizacyjną.

Trudno cokolwiek powiedzieć w tym temacie, trzeba zasięgnąć języka, ale coś się na pewno dowiem .
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline jan112

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Podwyżki na 2007
« Odpowiedź #499 dnia: Czerwiec 11, 2007, 07:00:16 »
Witam !
Po podwyżkach w naszej jednostce wzrosły dodatki ale jak zwykle pracownicy 8 godzinni mają po ok. 700zł a pracownicy 24 godzinni najwyższy dodatek wynosi ok. 300 zł.
I gdzie tu sprawiedliwość.
Oczywiście tłumaczenie komendanta jest takie - możecie pracować w systemie 8 godzinnym to dostaniecie.