Autor Wątek: Kiedy nabór?  (Przeczytany 1262 razy)

Offline skrzydło

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Kiedy nabór?
« dnia: Styczeń 21, 2007, 18:28:16 »
Witam serdecznie!!!
  Jestem nowy na tym forum i będę z Wami przez jakiś czas. Niedawno złożyłem papiery do KMSP we Wrocku. Narazie nie wiadomo kiedy ruszy nabór do służby, bo teraz wcielają nowych do służby. Chciałbym dowiedzieć się od Was, czy wiadomo kiedy zacznie sie cała rekrutacja do PSP w moim mieście. Wszedłem na stronkę KMSP, ale tam nie ma żadnego info na ten temat. Staram się studzić emocje, ale dzień i noc myśle o PSP. Cierpliwość to bardzo trudna cecha. Ćwiczę na maxa ( biegi, podciąganie i czasem basen). Ze strony fizycznej powinienem być raczej dobrze przygotowany. Martwię się raczej o badania lekarskie, które są przeprowadzane w MSWiA. Paru znajomych zdawało do Policji i nie przeskoczyło tego etapu. Ponoć jest tak, że jak będą chcieli oblać kandydata to i tak obleją. Pozyjemy, zobaczymy. Takie rzeczy raczej wypuszczam drugim uchem niż wierzę w to, bo tak lepiej dla psychy.
Pozdrawiam -_- -_- -_-

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Kiedy nabór?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 21, 2007, 22:16:03 »
najwięcej odpada na psychotestach, a co do tego ze jak będą chcieli to każdego uwalą to powiedz po co mieliby to robić. albo ktos się nadaje albo nie

Offline skrzydło

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kiedy nabór?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 21, 2007, 23:01:42 »
Niewiem po co, ale tak niektórzy mówią. Może szukają jakiegoś usprawiedliwienia przed sobą i całą winę zwalić na komisję lekarską. Dlatego napisałem wcześniej, że do takich info nie przykładam wiekszej uwagi...Ciekawe dlaczego na psycholu odpada tak dużo chetnych. Czyżby pomylili się z powołaniem???Już nie mogę się doczekać, kiedy ruszy nabór:) a propos terminu naboru i zamieszczenia info na ten temat to znalazłem to:
2.       Przyjęcie do służby musi mieć charakter jawny, poprzez zamieszczenie ogłoszenia w :
Ø          Prasie lokalnej
Ø          Rejonowym ( Wojewódzkim ) Biurze Pośrednictwa Pracy
Ø          Stronie internetowej KW PSP we Wrocławiu


źródło: KWSP Wrocław

Pozdr.

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: Kiedy nabór?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2008, 21:53:34 »
Wiecie kiedy ogłoszą rekrutacje na rok 2008??Jakieś informacje o ilości miejsc?Lub może jakiś zmianom??
Wiecie coś?
Pozdro