Autor Wątek: gdzie szukać pracy, żeby przy dzisiejszych zmianach było jak najlepiej...  (Przeczytany 6322 razy)

Offline Tedi

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Tak Polish Republic of Ireland albo fiordy norweskie tam jest cool i tam sie wybieram już niedługo coraz biliżej bo już odchodzę po 22 latach WYSTARCZY

Offline Tedi

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Tak Polish Republic of Ireland albo fiordy norweskie tam jest cool i tam sie wybieram już niedługo coraz biliżej bo już odchodzę po 22 latach WYSTARCZY
A ten to co sie tak dopytuje gdzieiść moze jest nadgorliwy, a tacy tobardzo niebezpieczni a moze mu chodzi o to gdzie można poleżeć.
szkoda że odchodzę wziołbym Cie pod swoje skrzydełka i zobaczył cojesteś wart.
Właśnie są u mnie przyszli aspiranci na praktyce to "jednym nabić a drugim strzelić" i mniej nas Panie Boże zdala od takich przyszłych dowódców

Offline omc

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Wiatm kolge.
Pewnie jesteś rozczarowany podejściem do Twojej prośby. Osobiście, jeśli tak jest, to w moim rozumieniu masz duże powody tak się czuć.
Panowie przychodzi młody człowiek. Człowiek pełen zapału, chęci,podstawowej wiedzy teoretycznej, a Wy co? Oferujecie "gościowi" wyjazd z kraju? Skoro konczy aspirantke to zapewne zna warunki pracy i płacy w PSP.! Pyta jasno i PROSTO. "gdzie mogę nabrać doświadczenia?"
Ja, mogę zasugerować rozwiąznie następujące.
Od dawna wiadomo, że brud zbiera sie tam, gdzie ludzie ściśle się zebrali ^_^ ^_^ :wacko:
Odwiedz strony komend powyzej 100 tyś mieszkanców. Sprawdz kategorię. Zadzwoń do 01 w tych komendach. Zapytaj czy jest mozliwość! Często na stronach są foty JRG i "sprzetów" Jeśli wpadnie Ci coś w "oko" krzyknij na forum do konkretnej osoby z zainteresowanej JRG i jest duża szansa na odpowiedz(oczywiście anonimową) :rolleyes
Z mojej strony dostajesz szczere życzenie, udanej drogi w strukturach PSP. Uwierz kolego na słowo, że te zyczenie przyda Ci się bardzo!
Pozdrawiam
ps...
tyle powrotów ile wyjazdów...!
Potęzna wiedza tworzy PROFESORA...ogromna praktyka czyni MISTRZA...aby stworzyć coś wyjatkowego potrzeba WIELKIEGO SERCA...błędy popełniaja wszyscy.