Autor Wątek: Dziewczęca drużyna pożarnicza  (Przeczytany 8353 razy)

Offline dh Kuba

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 404
Odp: Dziewczęca drużyna pożarnicza
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 20, 2007, 11:01:03 »
Ogólnie to 7 lat w lipcu będzie ale jestem w straży od 10 roku zycia

Offline maldrin

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
  • Strach ma wielkie oczy ;)
Odp: Dziewczęca drużyna pożarnicza
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 20, 2007, 12:38:40 »
Dh Kuba, chyba mówisz o zawodach "Wieżowiec", gdzie trzyosobowe zespoły strażaków wbiegają po klatce schodowej na ostatnie piętro Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Ostatnie takie zawody były w roku ubiegłym.
pozdrawiam :D
Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich. - Kardynał Stefan Wyszyński

Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem - Cyceron

Offline dh Kuba

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 404
Odp: Dziewczęca drużyna pożarnicza
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 20, 2007, 17:49:17 »
Dh Kuba, chyba mówisz o zawodach "Wieżowiec", gdzie trzyosobowe zespoły strażaków wbiegają po klatce schodowej na ostatnie piętro Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Ostatnie takie zawody były w roku ubiegłym.
pozdrawiam :D
O własnie chodziło mi o to. Ale dodam że przed tymi zawodami były zawody takie w gdańsku tyle że na 16 piętro

Offline rebel angel

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
  • czując strach, ryzyko i adrenalinę zaczynam żyć
Odp: Dziewczęca drużyna pożarnicza
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 20, 2007, 19:15:06 »
Ciekawe zawody -_- Gonienie po schodach -_-
ja bede miec 5-cio latke w maju.W straży jestem stałym bywalcem od 4 roku życia  :rolleyes: najpierw chodziłąm z tatą ale od 9 roku zycia zaczęłam stać przy grobie i dopiero po roku wpisali mnie :angry:
czując strach, ryzyko i adrenalinę zaczynam życ

Offline rebel angel

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
  • czując strach, ryzyko i adrenalinę zaczynam żyć
Odp: Dziewczęca drużyna pożarnicza
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 20, 2007, 19:29:18 »
no my ćwiczymy tylko do zawodów sportowo pożarniczych około 2 miesięcy 2-3 razy w tygodniu. Skąd jesteś??
czując strach, ryzyko i adrenalinę zaczynam życ

Offline dh Kuba

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 404
Odp: Dziewczęca drużyna pożarnicza
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 21, 2007, 12:20:46 »
żeby być dobrym na zawodach trzeba ćwiczyć, my cwiczyłyśmy przez ponad 2 miesiące 3, 4 razy w tygodniu


no my ćwiczymy tylko do zawodów sportowo pożarniczych około 2 miesięcy 2-3 razy w tygodniu. Skąd jesteś??
Może was zaskocze ale ja jak startowałem jeszcze w grupie wiekowej 12-15 to ćwiczylismy 2 miesiące wcześniej a treningi początkowo były 7 dni w tygodniu ale zrezygnowali po 2 tygodniach z niedzieli ale reszta została no chyba 2 soboty uciekły.
Ale teraz tak śmiesznie wyszło iż będę startował 2 razy na zawodach w grupie 16-18(albo19 niepamiętam) i w grupie seniorów

Offline rebel angel

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 53
  • czując strach, ryzyko i adrenalinę zaczynam żyć
Odp: Dziewczęca drużyna pożarnicza
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 22, 2007, 20:06:48 »
To ja Was podziwiam :rolleyes: U nas każdy mówił że nie ma czasu albo lał deszcz i "modelki" nie mogły biegać ^_^ No a pozatym Ci co nas ćwiczyli byli jeszcze na studiach, ale w tym roku mamy mieć podobno większy nacisk na ćwiczenia
                                                                Pozdrawiam
czując strach, ryzyko i adrenalinę zaczynam życ

Offline Kangoor

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
  • niby strażak ;)
Odp: Dziewczęca drużyna pożarnicza
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 01, 2007, 09:12:29 »
witam. Może źle się wyraziłem samochody są dobrze wyposażone nie mam sprzętu do ćwiczeń. Oile mi wiadomo węże do ćwiczeń są inne - 3 kłowe a może jestem w błędzie, jeśli tak jest to niech ktoś mnie uświadomi. A jak jest z ubiorem czy na zawodach można wystartować w dresach?

masz rację - są specjalne 3-kłowe węże, specjalnie do sportu pożarniczego, które łatwiej połączyć jak biegniesz po równoważni ... one są dodatkowo tak wyprofilowane przy łączniku że łatwiej je złapać. Tak samo "ssawniaki" - Ci co już dłużej "bawią" się w sport pożarniczy to mają odpowiednio obszlifowane kły na łącznikach żeby szybko i sprawnie je łączyć :)

Mam jedno pytanko - możesz zarzucić jakieś zdjęcie swojej drużyny ? :D

Życzę powodzenia :]
Strażacy są nienormalni - gdy się pali to wszyscy ludzie uciekają - a oni idą w stronę ognia :)