Autor Wątek: I Bal Oficerów PSP Województwa Małopolskiego  (Przeczytany 5672 razy)

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
I Bal Oficerów PSP Województwa Małopolskiego
« dnia: Styczeń 13, 2007, 15:50:31 »
http://www.straz.krakow.pl/Bal%20Oficerski.doc
 

Małopolski Komendant Wojewódzki
Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
przy współudziale
Fundacji Zamek Królewski w Niepołomicach
organizują
I Bal Oficerów
Państwowej Straży Pożarnej województwa małopolskiego

Bal odbędzie się w dniu 3 lutego 2007 roku.
Rozpoczęcie Balu o godz. 19:00 we wnętrzach pięknego
Zamku Królewskiego w Niepołomicach.

Do tańca przygrywać będzie zespół „Perfekt” z Namestova na Słowacji, zabawę prowadził będzie wodzirej, a uatrakcyjniać całość będzie
„Kabaret pod Wyrwigroszem”

Przewiduje się 3 posiłki gorące,
atrakcyjną zimną płytę oraz liczne napoje i napitki.

Odpłatność - 200 złotych / osoby
Istnieje możliwość zarezerwowania noclegu w **** hotelu na zamku
w cenie 260 zł / osoby (ze śniadaniem).

Na pierwszą część Balu proponuję mundur galowy.

Dla każdej pary przewidziany jest pamiątkowy upominek
zaś organizatorzy zapewniają,
że szampańska zabawa w wytwornym towarzystwie
potrwa aż do świtu.

Serdecznie zapraszam

   




Chętnych prosimy o zgłoszenia i wpłatę zaliczki
w wysokości 10 złotych/osoby do dnia 10 stycznia 2007 roku do
Pana mł. bryg. Bogusława Koguta (KW PSP ul. Zarzecze 106, pokój nr tel. 012 63 99 231


To się nazywa znaleźć sponsora.

Pewnie to wzór do naśladowania.

Dobrej zabawy życzymy jak sądzę uczestnikom.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2007, 15:55:13 wysłana przez Ogniowy »
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline ogniomiszcz

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.141
Odp: I Bal Oficerów PSP Województwa Małopolskiego
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2007, 15:57:12 »
To się nazywa znaleźć sponsora.
Pewnie to wzór do naśladowania.
Nie za bardzo wiem o jakich sponsorów i wzór Ci chodzi:

"Odpłatność - 200 złotych / osoby
Istnieje możliwość zarezerwowania noclegu w **** hotelu na zamku
w cenie 260 zł / osoby (ze śniadaniem)."

Jak chcesz to zapłać i się baw. To tak jakbyś komuś zabronił pójść na dyskotekę.

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: I Bal Oficerów PSP Województwa Małopolskiego
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2007, 16:41:30 »
Ogniowy, czy Ty przypadkiem nie szukasz dziury w całym?
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Odp: I Bal Oficerów PSP Województwa Małopolskiego
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2007, 17:40:46 »
jak ci żal to możesz zorganizować I bal ogniowych.

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: I Bal Oficerów PSP Województwa Małopolskiego
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 13, 2007, 19:23:07 »
Ogniowy, czy Ty przypadkiem nie szukasz dziury w całym?
Skądże znowu, trzeba wspierać i reklamować lokalne inicjatywy, wszak nie często się zdarzaja tego typu imprezy.
cześciej widziałem Bale Strażaków....
ale ten jest godnym naśladowania ewenementem.
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: I Bal Oficerów PSP Województwa Małopolskiego
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 13, 2007, 19:27:33 »
Informacja o tym była na stronie KW, ale została usunięta...??

Nie ważne czy są sponsorzy czy też nie, ciekawe jest to, że to chyba pierwsza impreza organizowana nie do ogółu strażaków, ale tylko dla jej części.
Wiadomość ta wzbudziła mały niesmak i słychać też różne komentarze, których nie będę cytował.
Widocznie rodzi się nowa tradycja.
Cytuj
Jak chcesz to zapłać i się baw. To tak jakbyś komuś zabronił pójść na dyskotekę.
Sama zapłata nie wystarczy... warunkiem są "gwiazdki"(i to te bez "ogródka").


PS. Nie wiadomo. Może w przyszłości KW zorganizuje też jakieś imprezy dla reszty strażaków.
Byleby ceny były odpowiednie do wypłat reszty strażaków.


 






Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: I Bal Oficerów PSP Województwa Małopolskiego
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 13, 2007, 19:39:36 »
Informacja o tym była na stronie KW, ale została usunięta...??

Nie ważne czy są sponsorzy czy też nie, ciekawe jest to, że to chyba pierwsza impreza organizowana nie do ogółu strażaków, ale tylko dla jej części.
Wiadomość ta wzbudziła mały niesmak i słychać też różne komentarze, których nie będę cytował.
Widocznie rodzi się nowa tradycja.
Cytuj
Jak chcesz to zapłać i się baw. To tak jakbyś komuś zabronił pójść na dyskotekę.
Sama zapłata nie wystarczy... warunkiem są "gwiazdki"(i to te bez "ogródka").


PS. Nie wiadomo. Może w przyszłości KW zorganizuje też jakieś imprezy dla reszty strażaków.
Byleby ceny były odpowiednie do wypłat reszty strażaków.





I to jest własnie dziwne....
A mogli zorganizować następnego dnia dla pozostałych strażaków, przynajmniej catering by taniej wyszedł, strażacy pozjadaliby resztki z Pańskiego stołu...wtedy pewnie cena dla tych pierwszych byłaby jeszcze niższa... :)
 
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline kloss

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Te sztuczki to nie ze mną, Brunner...
Odp: I Bal Oficerów PSP Województwa Małopolskiego
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 13, 2007, 21:22:22 »
W Małopolsce korpus oficerski jest elitą pożarnictwa dlatego też organizauje się bal tylko dla pań i panów oficerów.
Reszta strażaków nie zasłużyla na taką rozrywkę. Przynajmniej jeszcze nie teraz.
Nie wszyscy na raz - zapewne w przyszłym roku doczekają się także aspiranci, za dwa lata na pewno podoficerowie, a za trzy - strażacy. Podejrzewam, że i pracownicy cywilni będą mieli chwile radości, choć dopiero na końcu. Ale... cierpliwość, miejmy nadzieję, zostanie wynagrodzona wspaniałą zabawą. Organizatorzy będą już mieli nie lada doświadczenie w organizacji tego typu imprez, więc... cywilom należy tylko pozazdrościć. Ich bal będzie pewnikiem najwspanialszy.

Dlatego też apeluję do szanownych koleżanek i kolegów forumowiczów - nie bądźmy zazdrośnikami. Oficerowie napracowali się przez cały rok to i zabawić się w przyzwoitym towarzystwie mają pełne prawo. Przecież organizator ma przywilej doboru towarzystwa i nam nic do tego.

Dlatego też życzę (z całego serca oczywiście) wszystkim Panom oficerom i ich partnerkom wspaniałej zabawy do białego rana, śmiechu do rozpuku z kawałów Państwa Rybarskich oraz Pana Polaskiego, a także pysznych, gustownie podanych i odpowiednio schłodzonych "licznych napojów i napitków" oraz świeżutkich, smacznie przyrządzonych, rozpływających się w ustach "3 posiłków gorących i atrakcyjnej zimnej płyty".

I jeszcze dobra rada dla uczestników: proszę uważać, aby w pierwszej części balu nie zachalapć tymi wspaniałościami (jak o nich myślę, to już mi ślinka leci) munduru galowego - bo to niestety często się zdarza w ferworze szampańskiej zabawy.

PS. I czekamy na wieści gdzie odbędzie się II Bal Oficerów Państwowej Straży Pożarnej województwa małopolskiego. Mam nadzieję, że w równie wspaniałych wnętrzach jak sale pięknego Zamku Królewskiego w Niepołomicach. Jest w naszej cudnej małopolskiej krainie w czym wybierać. :rolleyes:

Offline ogniomiszcz

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.141
Odp: I Bal Oficerów PSP Województwa Małopolskiego
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 13, 2007, 21:53:13 »
Napisali, że to bal "oficerów" a nie bal "dla oficerów". Myślałem, że to tak jak "Bal mistrzów sportu+ - nietylko mistrzowie mają wstęp.
Chyba zadzwonię i zapytam czy nieoficer może przyjść

Offline tomstrazak

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 287
Odp: I Bal Oficerów PSP Województwa Małopolskiego
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 13, 2007, 22:56:23 »
Chciałem panów uspokoić z tego co wiem to bal odwołano, nie było chętnych, a pozatym żałoba po odwołanym  KG  :angry:

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: I Bal Oficerów PSP Województwa Małopolskiego
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 13, 2007, 23:28:02 »
Chciałem panów uspokoić z tego co wiem to bal odwołano, nie było chętnych, a pozatym żałoba po odwołanym  KG  :angry:
Czyzby Panów Oficerów nie było stac wydac 400 PLN na bal???
Cokolwiek dziwne, tym bardziej że wpisowe było 10 PLN.
Może w małopolskim nie ma oficerów z głowami na karku..........
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline jar67

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: I Bal Oficerów PSP Województwa Małopolskiego
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 14, 2007, 14:44:49 »
Ogniowy taki bal to nie tylko 400zł Trzeba przecież kupić nowy mundur bo brzuszek nieco się powiększy od roboty. ^_^

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: I Bal Oficerów PSP Województwa Małopolskiego
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 14, 2007, 22:22:54 »
Ogniowy taki bal to nie tylko 400zł Trzeba przecież kupić nowy mundur bo brzuszek nieco się powiększy od roboty. ^_^
A widzisz, cholera zapomniałem... no tak, a jak się kilku zbierze to nie ma od kogo pożyczyć.... :)
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline firepl

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 317
  • w stanie spocz.
Odp: I Bal Oficerów PSP Województwa Małopolskiego
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 15, 2007, 00:37:41 »
Ogniowy .. w małopolskim jest duuuużo oficerów , zwłaszcza politologów, i wychowawców przedszkolnych, ich g…o jest podobno bardziej błyszczące, to elita ( chcieliby nią być) tylko jakoś zapomnieli że na szacunek trzeba sobie zapracować , od samego balu szacunku nie przybędzie, wręcz odwrotnie, śmieszne to jest szkoda że straż już tak nisko upada .

Offline kloss

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Te sztuczki to nie ze mną, Brunner...
Odp: I Bal Oficerów PSP Województwa Małopolskiego
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 16, 2007, 22:26:57 »
Ogniowy .. w małopolskim jest duuuużo oficerów , zwłaszcza politologów, i wychowawców przedszkolnych, ich g…o jest podobno bardziej błyszczące, to elita ( chcieliby nią być) tylko jakoś zapomnieli że na szacunek trzeba sobie zapracować , od samego balu szacunku nie przybędzie, wręcz odwrotnie, śmieszne to jest szkoda że straż już tak nisko upada .
A skąd wiesz, że ten bal wymyślili ci oficerowie IV kategorii? A może to inne towarzystwo chciało zorganizować ten bal?!  Skoro tak  najeżdżasz na oficerów po tzw. garncarstwie i wikliniarstwie, to można podejrzewać, że należysz właśnie do grupy oficerów kategorii LUX (czyli tej, która najprawdopodobniej była organizatorem lub pomysłodawcą balu).

Offline firepl

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 317
  • w stanie spocz.
Odp: I Bal Oficerów PSP Województwa Małopolskiego
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 16, 2007, 22:41:23 »
Kloss..  jestem aspirantem po SCH i wole zostać  strażakiem po szkole w kierunku strażackim  niż oficerem jak to nazwałeś po garncarstwie, widzę że wśród oficerów też nastąpił podział?? Na kategorię LUX i  ??????........... może ktoś podpowie.
U mnie jest 2 OFICERÓW po SG  i 9 po … no właśnie niewiadomo po czym, tacy oficerowie bez tytułów.
Pozdrawiam PANIE Kapitanie…

Offline kloss

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Te sztuczki to nie ze mną, Brunner...
Odp: I Bal Oficerów PSP Województwa Małopolskiego
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 16, 2007, 22:54:16 »
Kloss..  jestem aspirantem po SCH i wole zostać  strażakiem po szkole w kierunku strażackim  niż oficerem jak to nazwałeś po garncarstwie, widzę że wśród oficerów też nastąpił podział?? Na kategorię LUX i  ??????........... może ktoś podpowie.
U mnie jest 2 OFICERÓW po SG  i 9 po … no właśnie niewiadomo po czym, tacy oficerowie bez tytułów.
Pozdrawiam PANIE Kapitanie…


Też jestem po SChP więc daruj sobie to "PANIE..." a że jeszcze coś w życiu "popełniłem" to chyba nie przestępstwo? A ponadto nie pcham sie, jak niektórzy, drzwiami i oknami na świecznik tylko robię uczciwie i najlepiej jak potrafię to, co do mnie należy.
Więc vice versa: pozdrawiam PANIE chorąży (mimo zmiany stopni wolę to określenie).