Autor Wątek: sapsp krakow  (Przeczytany 1494 razy)

Offline lukasz997

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
sapsp krakow
« dnia: Styczeń 13, 2007, 13:44:41 »
chcialbym sie zapytac jak wyglada nauka w sapsp krakow na studiach stacjonarnych czy sa one skoszarowane?? w jakich terminach jest rekrutacja?? czy po zakonczonej nauce jest gwarantowana praca??
 :huh:

Offline seba998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2007, 13:58:59 wysłana przez seba998 »

Offline zbyszekkostrzyn

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 130
Odp: sapsp krakow
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2007, 14:08:09 »
Szanowny kolego to nie są studia .Po ukończeni szkoły otrzymujesz tytuł technika pożarnictwa i oczywiście stopień młodszego aspiranta choć nie wiem jak jest na dzień dzisiejsze z nadaniem stopnia
Pozdrawiam i życzę pow

Offline Majkel88

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: sapsp krakow
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2007, 22:00:19 »
Witam Wszystkich
Jestem nowy na forum, ale tez w tym roku chcę stratować do CS PSP. Jak narazie z każdym dnie coraz bardziej boję się testów ale to mnie tylko motywuje. Może ktoś z was wie ile osób w w roku 2006 startowało do CS? Pozdrawiam:)

Offline fatuous

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: sapsp krakow
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 14, 2007, 23:03:46 »
Do każdej z aspirantek startowało ok 750 osób. Szczerze mogę powiedzieć, ze teraz dostaja sie najlepsi, co widac w naszych szeregach :) Takze chlopaki do ksiazek,a w czasie rozrywki trenujcie! I nie bojcie sie plotek o plecakach, to bylo, przez to wylecial stary komendant (pozdro z SA PSP Poznan)

Offline fubu

  • strażak
  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 208
Odp: sapsp krakow
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 07, 2007, 16:41:29 »
Cytuj
Po ukończeni szkoły otrzymujesz tytuł technika pożarnictwa i oczywiście stopień młodszego aspiranta
nie jest tak, po ukończeniu szkoły masz tylko świadectwo ukończenia szkoły, jak nie zdasz egzaminu końcowego, to wyjdziesz hehhe moze to śmieszne ale bez stopnia podoficerskiego!!Aby temu zapobiec w Krakowie wszyscy pisali dodatkowy egzamin podoficerski pod koniec 3 semestru, który  gwarantuje stopień podoficerski w przypadku niezdania egzminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe technika pożarnictwa. A jak sie zda egzamin końcowy (potwierdzający kwalifikacje zawodowe technika pożarnictwa) to oczywiście wg. obowiązującego prawa przysługuje stopień mł. aspiranta.
Pozdrawiam.