Autor Wątek: Praca na podziale w JRG a dodatkowy zarobek!?  (Przeczytany 1350 razy)

Offline damcio22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
Praca na podziale w JRG a dodatkowy zarobek!?
« dnia: Styczeń 04, 2007, 16:02:56 »
Witam pracuje jako stażysta na podziale bojowym tak jak większość strażaków mam dużo czasu poza służbą a zarobki nie za wielkie, więc przymierzam się do zrobienia uprawnień instruktora nauki jazdy tzw. L . Jak sądzicie czy nie będzie ta praca kolidować z pracą w PSP a może są jakieś pułapki prawne które zabraniają podjąć się takiego zajęcia ???             Z góry Dziękuję !!!


Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Praca na podziale w JRG a dodatkowy zarobek!?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2007, 17:57:38 »
Jeżeli chodzi o rodzaj pracy to od strony prawnej nie będzie przeszkód, pozostaje sprawa zgody komendanta na dodatkowe zatrudnienie, która nie jest obligatoryjna. Radzę wcześniej porozmawiać bezpośrednio z komendantem.
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Odp: Praca na podziale w JRG a dodatkowy zarobek!?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2007, 18:12:18 »
Ja znam kolesia który właśnie tak pracuje. Służba + instruktor nauki jazdy. Wogóle to on jest niezły najpierw służba 24h, a ja z nim miałem jazdy umuwioną zaraz po tej służbi i on mi jeszcze mówi że ma jazdy do 19. Nieźle jak po robocie :D. Instruktor nauki jazdy to chyba najlepsze zajęcie bo samemu ustala się z kursantem termin, a w razie czego gdyby była potrzebna pomoc do jakiejś dużej akcji to się tylko dzwoni po wszystkich i się przekłada termin jazd.