Autor Wątek: Umieśćmy swoje materiały do OTWP na "rapidzie"...  (Przeczytany 5132 razy)

Offline Niciol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
    • O.S.P Boruszowice Hanusek
Umieśćmy swoje materiały do OTWP na "rapidzie"...
« dnia: Styczeń 02, 2007, 17:12:14 »
Mam taki pomysł, ponieważ wiele osób denerwuje sie z nadchodzącym OTWP (nie idzie tego ukryć, że ja też -_-) i pyta sie o to samo: "co mam umieć, dajcie materiały..." itd. Dlatego jestem za tym aby każdy kto posiada coś na swoim kompie (artykuły,biuletyny,ebooki,prezentacje) na temat ochrony przeciw pożarowej i sądzi, że przyda sie to w OTWP niech zapoda mi to na [g]mail'a ja to spakuje i umieszcze na rapidshare, następnie link z tymi materiałami umieszcze w doś widocznym miejscu na forum i każdy kto będzie szukał pomocy na jakiś temat ściągnie se to z servera to co go zainteresuje to zostawi a co nie może usunąć. I tak wszyscy będą zadowoleni bo można bez trudu zdobyć ciekawe materiały a napeno strażak posiada jakieś ciekawe żeczy choćby jedną, a jak większość zrzuci przynajmniej jedną to można by całą biblioteke założyć pod jednym linkiem (no może więcej jeżeli będzie naprawde dużo rzeczy ) reszte zostawiam wam do przemyślenia. Jakby komuś by sie to spodobało to przysyłajcie na [g]mail: slawek.nitka@gmail.com  To wszystko z mojej strony i czekam na wasze komentarze albo pliki.

Offline maldrin

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
  • Strach ma wielkie oczy ;)
Odp: Umieśćmy swoje materiały do OTWP na "rapidzie"...
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2007, 19:43:02 »
Ja nic nie mam niestety, ale polecam przejrzenie ustaw (masz jeszcze dużo czasu), może uda Ci się znaleźć stare wydania "Strażaka" z wydrukowanymi pytaniami i odpowiedziami sprzed lat. Ja od tego zaczynałem ;)
pozdrawiam.
Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich. - Kardynał Stefan Wyszyński

Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem - Cyceron

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Umieśćmy swoje materiały do OTWP na "rapidzie"...
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 02, 2007, 19:43:49 »
Niedługo takie materiały zostaną zamieszczone na Remiza.com.pl & Pozarnictwo.pl - cierpliwości.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline Niciol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
    • O.S.P Boruszowice Hanusek
Odp: Umieśćmy swoje materiały do OTWP na "rapidzie"...
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 03, 2007, 15:21:55 »
No ale czy pomysł aby umieścić te materiały na serverze dla łatwiejszego dostępu jest dobry :huh: :huh: :huh:

Offline seba998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Umieśćmy swoje materiały do OTWP na "rapidzie"...
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 03, 2007, 15:44:37 »
A kiedy jest OTWP??

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Umieśćmy swoje materiały do OTWP na "rapidzie"...
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 03, 2007, 15:49:45 »
Każdy pomysł jest dobry, jednakże lepiej zamieścić je na prywatnym, bezpiecznym serwerze.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline Niciol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
    • O.S.P Boruszowice Hanusek
Odp: Umieśćmy swoje materiały do OTWP na "rapidzie"...
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 03, 2007, 15:58:21 »
Rapidshare jest bezpieczny. I każdy bez ograniczeń morze pobrać to co go najbardziej interesuje, z bardzo wielką łatwością. A do tego umieszczając go na rapidshare.com szybkość naszeg transfera nie zostaje ograniczona. Tak moim zdaniem jest najlepiej.

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: Umieśćmy swoje materiały do OTWP na "rapidzie"...
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 04, 2007, 21:14:16 »
Rapidshare jest bezpieczny. I każdy bez ograniczeń morze pobrać to co go najbardziej interesuje, z bardzo wielką łatwością. A do tego umieszczając go na rapidshare.com szybkość naszeg transfera nie zostaje ograniczona. Tak moim zdaniem jest najlepiej.
Korzystajac z okazji  chciabym zadac pytanie wybitnie informatyczne jak wrzucić cos do rapidshare ??

Offline Niciol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
    • O.S.P Boruszowice Hanusek
Odp: Umieśćmy swoje materiały do OTWP na "rapidzie"...
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 04, 2007, 22:34:37 »
No pytanie doś powiązane z tematem, no ale i też może sie niespodobać paru osobom, że umieszczam takie informacje na forum "pożarniczym", no i też kicham na to  :mellow: pytasz sie to masz:
1. Zacznijmy od tego, że jest to server płatny, ale i też darmowy. Napewno będziesz korzystał z darmowych możliwości servera, bo tylko opisze jak robić to za zero euro (chociaż po dokonaniu wpłaty o wiele sie to nie różni)
2. Korzystając z darmowej części max. możesz umieścić 100 MB. Oczywiście plik morze zostać skompresowany też do tej wielkości.
3. Wchodząc na strone www.rapidshare.com masz przed sobą pole do którego wpisujesz ścieżke dostępu pliku jaki chcesz umieścić. Klikasz przycisk "Wybierz..." i wybierasz twój maxymalnie 100 MB plik. Następnie klikasz "Upload" znajdujący się tuż obok "Wybierz..."
4. Oto zaczyna sie uploadować plik postęp obserwujesz za pomocą grafiki jak wyskoczyła Ci nad polem wyboru ścieżki docelowej pliku. Zazwyczaj trwa to długo :rolleyes:
5. Po spakowaniu wyskakuje nowe okno nie musisz nic tam uzupełniać tylko zjeżdżasz na sam duł strony, i zauważasz link : "I don't want a collector's account right now. Just give me the download-link." klikasz na niego i pod tym wyskakują Ci dwa kolejne ten zielony to link do pliku do ściągnięcia jaki musisz wpisać do przeglądarki a ten drugi usuwa twój plik z servera.

Offline Artur Kom.

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 382
    • OSP STARY BRUS
Odp: Umieśćmy swoje materiały do OTWP na "rapidzie"...
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 25, 2007, 15:22:56 »
Witam!
Mam trochę materiałów na OTWP i co, przesać na jakiś adres???
Pozdrawaiam
Komendant Gminny
Sekretarz Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP
Zapraszam do odwiedzenia naszej strony: http://www.stary-brus.osp.org.pl/
oraz bloga http://osp-starybrus.blog.onet.pl/

Offline reptile

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
    • http://www.kowall.pl/
Odp: Umieśćmy swoje materiały do OTWP na "rapidzie"...
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 12, 2007, 01:54:31 »
Jeśli chodzi o materiały to proponuję następującą lekturę http://www.welecja.pl/Welecja/Zyciorysy/TuliJozef.html
Śmierć to dopiero początek...

Offline matisadzik

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Umieśćmy swoje materiały do OTWP na "rapidzie"...
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 20, 2007, 15:42:50 »
reptile, ja byłbym za nie wdzięczny... W OTWP cyklicznie biorę udział, więc się bardzo przydadzą... Mój mail to matisadzik@wp.pl

Offline Herflik

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
  • Trzymaj sztamę z nami - razem walczmy z pożarami.
Odp: Umieśćmy swoje materiały do OTWP na "rapidzie"...
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 22, 2007, 21:09:31 »
Patrzeć na wątek: kto pomoze w OTWP 2006/2007 - zapodałem tam troszkę pomocy.
Trzymaj sztamę z nami - razem walczmy z pożarami.

Offline MC

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 7
to i ja dam swoje materiały...
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 03, 2007, 19:59:14 »
http://rapidshare.com/files/19235420/Konkurs_wiedzy_po__380_arniczej.rar   prosze według prośby wrzuciłem na rapida...  :mellow:

Offline reptile

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
    • http://www.kowall.pl/
Odp: Umieśćmy swoje materiały do OTWP na "rapidzie"...
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 04, 2007, 19:47:47 »
matisadzik nie mam nic ponad to co mozesz ściągnąć z neta tj. ustawy i stare testy z woj kuj-pom reszte materialow mialem na papierze. Pozdro i powodzenia na OTWP!
Śmierć to dopiero początek...

Offline ŁukaszC

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Gdzie znaleść testy OTWP z wczesniejszych lat ?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 26, 2007, 10:52:43 »
startuje do etapu wojewodzkiego. Gdzie znaleść testy OTWP z wczesniejszych lat ? Pomóżcie bo nie chce chały odprawić.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2007, 15:57:59 wysłana przez ŁukaszC »

Offline parysia1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Umieśćmy swoje materiały do OTWP na "rapidzie"...
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 21, 2007, 13:40:13 »
a mógłby ktoś podać link do jakiś materiałów otwp ???

Offline hubert17

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 375
Odp: Umieśćmy swoje materiały do OTWP na "rapidzie"...
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 24, 2007, 20:40:55 »
drodzy koledzy ja niestety z rapida nie moge sciagac wyslijcie mi co macie na maila prosze was bardzo oto on hpolarczyk@wp.pl naprawde prosze o materialy

Offline parysia1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Umieśćmy swoje materiały do OTWP na "rapidzie"...
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 25, 2007, 19:39:39 »
ja też nie mogę wejść na tą stronkę jak można to też poproszę o materiały różne, przydatne na OTWP mój meil pati.izydor@wp.pl


a skąd można zamówić strażaka ??