Autor Wątek: SGSP  (Przeczytany 8783 razy)

Offline seba998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
SGSP
« dnia: Styczeń 01, 2007, 22:39:03 »
Czy egzaminy do SGSP są z formie pisemnej czy testowej??

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: SGSP
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 01, 2007, 23:08:15 »
Opcja  tego -_- Forum <Szukaj> oraz strony SGSP i KGPSP nt. - np:gogle ^_^
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline dh Kuba

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 404
Odp: SGSP
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 02, 2007, 13:13:36 »
NO ale już mogłeś mu powiedzieć myśle że jest w formire testowej

Offline seba998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: SGSP
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 02, 2007, 16:40:47 »
A wiecie ile osób przyjmują na WIBP albo na WIBC na, który lepiej iść??

Offline WIBP

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: SGSP
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 04, 2007, 14:24:57 »
Witam!

Studiuje zaocznie na WIBP tylko dlatego że nie dostałem sie do SA PSP i nie chce zeby mnie do woja wezwali....
Jesli chodzi o testy to jest to bardzo dużo tłumaczenia najlepiej wejdz na strone www.sgsp.edu.pl tam dowiesz sie wszystkiego... Osobiście polecam WIBP jednak ostzegam że wiekszosc to same przedmioty ścisłe
Jak ja sie dostałem przyjęto ok 120-130 os w tej chwili j zostalo  ok 70  (nie pamietam dobrze) w tym roku przyjeto troche mniej ale to nie ma znaczenia... Na studja zaoczne przyjety jestes na zasadzie konkursu świadectw, na dzienne mundurowe masz test sprawnosciowy(tor przeszkód) testy w formie pisemnej oczywiscie matma fizyka badania lekarskie itp... kiedys byl angielski ale juz czyba nie ma... Jak masz jakies pytania chetnie Ci odpowiem!
POzdrawiam i powodzenia!

Offline seba998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: SGSP
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 04, 2007, 15:05:38 »
Jak ja sie dostałem przyjęto ok 120-130 os w tej chwili j zostalo  ok 70

Tak dużo osób odpada?

na dzienne mundurowe masz test sprawnosciowy(tor przeszkód) testy w formie pisemnej oczywiscie matma fizyka ?

na dzienne chce iść -_-
masz może testy do SGSP chętnie odkupie

Studiuje zaocznie na WIBP tylko dlatego że nie dostałem sie do SA PSP

TO dostałeś się do SGSP a nie dostałeś się do SA PSP :huh: dziwne. Takie trudne sa egzaminy do SA PSP :huh:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2007, 15:42:20 wysłana przez seba998 »

Offline gochniak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 163
Odp: SGSP
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 05, 2007, 15:46:55 »

Studiuje zaocznie na WIBP tylko dlatego że nie dostałem sie do SA PSP

TO dostałeś się do SGSP a nie dostałeś się do SA PSP :huh: dziwne. Takie trudne sa egzaminy do SA PSP :huh:
WIBP dostał sie na cywilne do SGSP, a nie mundurowe :)

Offline seba998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: SGSP
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 05, 2007, 15:49:15 »
TO na mundurowe trudniej się dostać??Sorry że tak ryje ale chce wiedzieć

Offline WIBP

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: SGSP
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 06, 2007, 17:18:54 »
Na poczatku pytałes czy lepiej isc na WIBP czy na WIBC... WEJDZ NA STROE SGSP i poczytaj troche za duzo tłumaczenia.... Ogólnie dla osób po maturze czekaja takie kierunki jak 1.WYDZIAŁ INŻYNIERII BEZPIECZEŃSTWA POŻOROWGO lub 2. WYDZIAŁ INŻYNIERII BEZPIECZEŃSTWA CYWILNEGO....
WIBP dzilei sie na: 1.Dzienne studia zawodowe dla strązaków w służbie KANDYDACKIEJ(I tu otzrymujesz stopien oficerski i tytuł inż. bezp. poż.) i  Dzienne(lub zaoczne-tak jak ja) studia zawodowe dla osób CYWILNYCH(a tu tylko inż.bezp.poż).....No
A WIBC to jest widzałem zajmujacym sie czyms całkiem innym dokładnie sam nie wiem czym wiec nie bede mówił
Jesli chodzi o testy to takich nie posiadam... Dzis wróciłem ze szkoły w środe jade ponownie wiec jak bede miał czas podejde do biblioteki i zapytam o nie...

Offline seba998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: SGSP
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 08, 2007, 16:22:05 »
Jak będą to chętnie odkupie -_-

Offline gochniak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 163
Odp: SGSP
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 09, 2007, 22:19:28 »
Zapewne testy będą sprzedawane podczas dni otwartych. Tak było w ubiegłym roku.

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.953
    • JRG SGSP
Odp: SGSP
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 22, 2007, 23:39:02 »
Cytuj
I tu otzrymujesz stopien oficerski i tytuł inż. bezp. poż.
Zajrzyj na stronę SGSP jeszcze raz, nie znajdziesz tam nic o stopniu oficerskim. W tym roku niepostrzeżenie to zniknęło. Zresztą pomiędzy podchorążymi już od jakiegoś czasu krąży pogłoska, że nowo przyjęte roczniki bedą kończyły szkołę niekoniecznie ze stopniem mł.kpt

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: SGSP
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 02, 2007, 12:07:52 »
Cytuj
Zajrzyj na stronę SGSP jeszcze raz, nie znajdziesz tam nic o stopniu oficerskim. W tym roku niepostrzeżenie to zniknęło.

Widzę, że od napisania postu przez Rafała nikt na stornę SGSP nie zajrzał, żeby zweryfikować podaną przez niego informację, więc zrobiłem to dzisiaj ja i oto co zobaczyłem:
Cytuj
Wydział Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego
...Studia inżynierskie trwają 8 semestrów, a absolwenci tych studiów otrzymują tytuł inżyniera pożarnictwa oraz stopień służbowy młodszego kapitana PSP....
Link do strony zktórej to wyciąłem jest TU
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline rafal.bula

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.953
    • JRG SGSP
Odp: SGSP
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 02, 2007, 12:32:02 »
Robard, spójrz tutaj
Cytuj
Studia zawodowe trwają 8 semestrów, a absolwenci tych studiów otrzymują tytuł inżyniera pożarnictwa.
- data aktualizacji 2007-01-30
podczas gdy w linku podanym przez Ciebie ostatnia aktualizacja była 2006-11-02

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: SGSP
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 02, 2007, 14:45:27 »
Hm..masz rację, ktoś tu kogoś robi w wała? Mam na mysli, ewentualnych adeptów SGSP, ciekawe...
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline Kaczy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: SGSP
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 12, 2007, 20:46:11 »
Witam wszystkich.
Tez startuje do SGSp w tym roku. Z tego co dzwoniłem tam jest to forma testowa. Potem sprawnosciówka nastepnie psychologiczny test i badanie ogólnego stau zdrowia. Potem cholernie ciezki obóz w którym czesc odpada....ale jesli sie przejdzie ten obóz to potem juz górki. Ale obóz jest normalnie jak w kawalierii powietrznej. -_-. Gdyby jakies pytania Kaczus odpowie.:)

gzyms

  • Gość
Odp: SGSP
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 12, 2007, 23:13:57 »
obóz jak w kawalerii powietrznej... :)   NIe przesadzaj. Mój dobry kolega 2 lata temu to przechodził i mówi że jedyne co trzeba mieć żeby przetrwać to charakter. Ale jeśli jakimś cudem przejdziesz badania psychologiczne a masz słabą psychę to będziesz miał hardcore.

Offline Kaczy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: SGSP
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 13, 2007, 10:51:16 »
Hehe no możę troszke przesadziłem...aLe ciezko to napewno jest;] Własnie tych testów sie obawiam!A czy ten twoj koega miał tam jakies znajomosci?

gzyms

  • Gość
Odp: SGSP
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 13, 2007, 14:53:01 »
Na samym obozie nie miał żadnych pleców. A w samej straży to ma rodzinę, ale nie przydała się przy testach do sgsp z tego co mówił. Chociaz nie dziwię mu się bo on wcześniej studiował fizyke na UJ'cie przez dwa lata i był obcykany z przedmiotów ścisłych (a i tak nie dostał się z pierwszych miejsc :/ )

Offline reptile

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 87
    • http://www.kowall.pl/
Odp: SGSP
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 13, 2007, 19:54:13 »
"obóz jak w kawalerii powietrznej" nie róbcie sobie jaj z poważnych ludzi szkolenie na zmczysku ma więcej wspólnego raczej z obozem harcerskim niż z kawalerią powietrzną trzeba się tylko umieć podporządkować bo jak nie to szybko pokażą Wam miejsce w szeregu. No i nie przejmować się za bardzo, nie płakać po nocach za mamą ani za dziewczyną, to trwa tylko 2 miesiące to nic w porównaniu do wieczności... a ile ciekawych wspomnień :-)
Śmierć to dopiero początek...

Offline DyrQ

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: SGSP
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 15, 2007, 14:02:46 »
Witam tez zamierzam startowac do SGSP w tym roq,
mam pytanie:
Jak zle pojdzie mi maturka z fizy lub matmy, to bede mogl pisac test w SGSP,  :huh: czy pisanie jego jest przymusowe ??

Offline nowy88

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: SGSP
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 15, 2007, 16:00:54 »
Jeżeli będziesz pisał maturę z fizyki i z matematyki nie możesz przystąpić do egzaminów z tych przedmiotów na SGSP. Te testy są tylko dla osób, które nie pisały matury z ww. przedmiotów. Tak więc przyłóż się do matury, jeszcze trochę czasu jest

pozdrawiam i życzę powodzenia !

Offline Seretsu

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 152
  • seretsu
Odp: SGSP
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 19, 2007, 10:48:27 »
Nie wiecie kiedy będzie można kupić testy do egzaminów wstępnych na www.sgsp.edu.pl  ??

Offline chris

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: SGSP
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 06, 2007, 19:36:43 »
a co do przystąpienia do SGSP czy do SA PSP, to trzeba miec jakas umowe z komendantem powiatowym, czy tylko cos mi sie ubzduralo???

Offline nowy88

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 121
Odp: SGSP
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 06, 2007, 22:11:41 »
tylko jeśli chodzi o studia zaoczne