Autor Wątek: Dymisja jednego z najlepszych dowódców straży  (Przeczytany 21716 razy)

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Odp: Dymisja jednego z najlepszych dowódców straży
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 18, 2007, 12:45:49 »
DYMISJA SKULICHA NIE ZOSTALA PRZYJETA PRZEZ MINISTRA L.DORNA

Ciekawe co teraz napiszą wszyscy, którzy psioczyli ostatnio na Ministra, że robi czystkę?

Może jeszcze zostanie Z-ca KG?
No  nareszcie jakieś dobre wiadomości , bo nie powinno sie spuszczać ludzi wartościowych którzy maja posłuch i szacunek podziałowców. Co do Dorna zalecam ostrożność w oczekiwaniach , JEDNA JASKÓŁKA NIE CZYNI WIOSNY.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2007, 12:58:42 wysłana przez Cień »
Pozdrawiam Cięń em.

Offline intruder

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 264
  • wszystko jest trudne zanim stanie się proste
Odp: Dymisja jednego z najlepszych dowódców straży
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 18, 2007, 13:03:31 »
..są pluski i minuski... prawdopodobnie gen. skulich do jutra ma się okreslic czy idzie do kg czy zostaje w kw... ciekawe. nowego kg z gen skulichem łączy także to ,ze śą z jednego rocznika (tak słyszałem dzisiaj ), wiec wiele by to wyjasniało, ale jesli chodzi o polityczne uwarunkowania to raczej są rozbieznie...ale może to dobrze...no i jeden jest teoretyk , drugi organoleptyk... moze to dobre rozwiazanie ...tylko co zrobic z tym bałaganem co do tej pory sie zrobił... ktos musiałby to ,,wyczyścić,,  i niejednemu pampersa do tyłka wsadzić (inkwizytorze - cenzorze ...ujołem to delikatnie...bez wycinania się obejdzie)

Offline Cień

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 652
Odp: Dymisja jednego z najlepszych dowódców straży
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 18, 2007, 13:32:37 »
Myśle że jak to co  robiono do tej pory  z  tz  bałaganem zostanie zamieciony pod dywan.
Pozdrawiam Cięń em.

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Dymisja jednego z najlepszych dowódców straży
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 18, 2007, 21:13:28 »
Witam!
Temat gen. już <TU> mamy od jakiegoś czasu.... a co niektórzy "natrzaskali" postów i nowych tematów w dziale  zaw. co niemiara :angry: Czytać się się widać, co niektórym.. gorącym główkom nie chce - ważne, co ja mam akurat do powiedzenia i słuchać!!! Sorry czytać ^_^
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline JW23

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 113
Odp: Dymisja jednego z najlepszych dowódców straży
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 06, 2007, 15:43:30 »
Przecież najlepiej się struje ciemnym narodem, więc tych którzy coś wiedzą i umeją należy się pozbyć. Więc biada nam maluczkim.
Lepsze jutro, było wczoraj.