Autor Wątek: Badania psychologiczne  (Przeczytany 4167 razy)

Offline dh Kuba

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 404
Badania psychologiczne
« dnia: Grudzień 22, 2006, 15:50:26 »
Czy moglibyście opowiedzieć szczegółowo jak te badania wyglądają bo to jest tajne i nigdzie o tym  nie piszę ale opowiedzcie jak to było u was szczegółowo. Wiem że ludzie po tym niewiedzą jak się nazywają ale chcę szczegółów

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Badania psychologiczne
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2006, 16:47:20 »
ja ci nic nie powiem, bo albo sie nadajesz i przejdziesz te testy, albo nie i nie masz czego szukać w straży. lepiej zebys odpadł na testach niz podcas akcji zawiódł, a z tym zapominaniem o własnym nazwisku...spoko nie jest tak zle naprawdę, nie taki diabeł czarny jak go malują

Offline dh Kuba

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 404
Odp: Badania psychologiczne
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 24, 2006, 09:57:38 »
Niby i dobrze że nie mówisz ale wiesz jaki jestem ciekawy. A na akcji na pewno nie zawiodę bo na zawodach, szkoleniach i akcjach OSP spisuje sie bardzo dobrze i wszyscy mie chwalą a nie wyobrażam sobie innej pracy więc wiesz bardzo mi to interesje

Offline mickel

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Badania psychologiczne
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 24, 2006, 15:15:31 »
niekogo nie chce straszyc ale te testy nie sa proste bo znam co najmniej 2 osby którzy co najmniej zdali je co najmnie za 2 razem mankament taki ze raz w roku mozesz je zdawac wiec jak oblejesz je to za błąd płacisz 1 rok czasu o ile kppsp da ci 2 szanse.

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Badania psychologiczne
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 24, 2006, 18:14:25 »
jak miałem w sumie dwa podejścia i oba bezbłędne
zdałem je dwa razy.
jak przyjmowałem sie do mojej jednostki to przedemna oblało je 30 osób...

Offline dh Kuba

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 404
Odp: Badania psychologiczne
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 04, 2007, 17:37:06 »
Kurka jak wy mie straszycie ale jestem optymistą dam rade ale powiedzcie jak  to wygląda a jeżeli niechcecie to mówcie chociaż czy są takie same jak 20 lat temu

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Badania psychologiczne
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 07, 2007, 17:46:36 »
czy takie same jak 20 lat temu nie wiem ale takie same jak 8 lat wstecz napewno  :wacko:

Offline Kaczy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Badania psychologiczne
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 12, 2007, 21:03:57 »
Panowie tez sie boje tych testów ale sie okaże co tam bedzie... Jak sie dostane do SGSp to stawiam wszystkim piwo:P:) Tylko podajcie jakies przykładowe pytanie z tego testu... Bede wdzieczny..:0

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Badania psychologiczne
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 12, 2007, 21:14:39 »
np. czy lubisz rąbać  siekierą naprawde takie jest

gzyms

  • Gość
Odp: Badania psychologiczne
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 12, 2007, 23:18:21 »
Słyszałem od znajomego, że najgorszą rzeczą którą można robić na tym teście to zacząć się zastanawiać co jest lepszą odpowiedzią. Do SGSP jest tyle pytań w teście że po połowie nie pamiętasz co wcześniej zaznaczałeś przy podobnych pytaniach. a jak bedziesz miał duże rozbieżności to przepadłeś

Offline Kaczy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Badania psychologiczne
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 13, 2007, 10:59:55 »
O kurcze to rzeczywiśćie dziwne te pytania... Ale dzieki za info. Jakby cos to jestem dostepny pod nr gg 7651575. Mozna pogadac na tematy strazackie naturalnie:) Hehe

Offline małyx

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Badania psychologiczne
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 14, 2007, 11:55:07 »
a ja słyszałem ze w tym tescie są takze równiez pytania matematyczne ciągi liczbowe, ułamków i róznych zadan.  Czy ktos mógł by podac jakies typowe ciągi liczbowe ?

gzyms

  • Gość
Odp: Badania psychologiczne
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 14, 2007, 14:52:38 »
 ^_^
o tym pierwsze słysze

Offline BURY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 369
Odp: Badania psychologiczne
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 14, 2007, 19:42:01 »
 nie no masz np. domino trzy kostki i musisz dopasowac czwartą

Offline maldrin

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
  • Strach ma wielkie oczy ;)
Odp: Badania psychologiczne
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 14, 2007, 20:21:22 »
no to rzeczywiście ciąg matematyczny  :mellow:
Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich. - Kardynał Stefan Wyszyński

Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem - Cyceron

gzyms

  • Gość
Odp: Badania psychologiczne
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 14, 2007, 20:39:48 »
o kurde, nie cierpię takich zadań z testów na inteligencje. Chociaż mam umysł ścisły to nigdy nie mogę rozkminić jaki znaczek będzie następny albo jaka kolejnośc będzie następna....

Offline maldrin

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 697
  • Strach ma wielkie oczy ;)
Odp: Badania psychologiczne
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 14, 2007, 21:12:36 »
ja jestem "na humanie" i logika mi nie straszna ;)
Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich. - Kardynał Stefan Wyszyński

Nie znać Historii to być zawsze dzieckiem - Cyceron

Offline Kiwek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 22
    • http://
Odp: Badania psychologiczne
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 05, 2007, 11:55:39 »
niekogo nie chce straszyc ale te testy nie sa proste bo znam co najmniej 2 osby którzy co najmniej zdali je co najmnie za 2 razem mankament taki ze raz w roku mozesz je zdawac wiec jak oblejesz je to za błąd płacisz 1 rok czasu o ile kppsp da ci 2 szanse.

Witam
Ja już przechodziłem te testy w listopadzie tylko na komisji odpałem teraz chciałbym jeszcze raz spróbować na piątek jest znowu umówiony na testy z tego co kolega napisał to powinni mi uznać te wyniki z listopada ale wczesniej był kierowany z innej komendy i zdawałem w SGP w Warszawie teraz mam sie zgłośić do poradnii psychologicznej w MSWiA województwo to samo. Może ktoś się orjetuje czy też mi zaliczą?  Jak byłem u psychiatry na Wołoskiej w MSWiA to te testy były tam.
Cytuj
..::I tak was wszystkich spale - dziewczynka z zapałakami::..