Autor Wątek: Książka Naczelnika  (Przeczytany 2565 razy)

Offline Pedros

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.023
Książka Naczelnika
« dnia: Grudzień 16, 2006, 12:29:08 »
W związku z JOTami wprowadzono nam książki naczelnika które mamy obowiązek wypełniać a komendant gminny jest zobligowany do robienia kontroli tych książek przynajmniej raz do roku.

Napiszcie czy i wy takie książki otrzymaliście i czy widzicie już błędy w nich zawarte bo ja już kilka poważnych zauważyłem.

Pozdrawiam

Offline Emil

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 923
  • 511[S]11
Odp: Książka Naczelnika
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2006, 13:09:26 »
My otrzymaliśmy książkę naczelnika i osobiscie uważam że jest to porażka. Z tego co pamiętam to jest tam miejsce chyba na wpisanie 40 akcji (mogę się mylić) a co z resztą? Z tego co wiem to nasz naczelnik troche przerobił książke tzn. wypiął jedną kartkę i z kserował, później z powrotem wczepił i jest dobrze. Zawsze na wszystko znajdzie się sposób :mellow:

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Książka Naczelnika
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2006, 16:50:29 »
myślę że chodzi tylko zeby była prowadzona dokumentacja, dobrze, ze zostały wprowadzone jakieś wzory, ale przecież zawsze mozna je przerobić do  własnych potrzeb

Offline pastor

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Książka Naczelnika
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 16, 2006, 19:34:50 »
jak to mówią "strażak potrafi, wszystko jest w stanie zrobić i udoskonalać do swoich potrzeb"

Pozdrawiam

Offline Mariusz Pako

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Książka Naczelnika
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 04, 2007, 22:20:58 »
a czy nie może być już udoskonalona wszystko trzeba przerabiać w tym kraju niech podjadą do jakiejś OSP to im wytłumaczą jak powinna wyglądać książka naczelnika

Offline diabeł-wichetr

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Książka Naczelnika
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 21, 2007, 12:11:01 »
Dlaczego mamy przerabiać przecie siedzą w ZGOSP mądre głowy i za coś biorą kase nikt nie przegląda wzorów przecie ta książka jest z lat 70tych tylko daty wydruku są inne,kiedyś sie chodziło na kontrole przeciwpożarową i sprawdzało sie zakłady pracy i posesje prywatne 2 razy w roku a teraz kto nam da wejść na swoje jeszcze kopa dostaniemy i nas pogonią 

Offline Emil

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 923
  • 511[S]11
Odp: Książka Naczelnika
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 21, 2007, 16:50:01 »
Będąc już przy temacie książki naczelnika, to oprócz barku miejsca na wpisywanie akcji jest też bardzo dużo innych błędów typu "ile kilometrów przejechała (lub przepracowała-nie pamiętam dokładnie) motopompa". No to wybaczcie ale coś tu chyba jednak jest nie tak :huh: