Autor Wątek: Zmiana systemu pracy z 24h na 12  (Przeczytany 3157 razy)

Offline fieman1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Zmiana systemu pracy z 24h na 12
« dnia: Grudzień 10, 2006, 11:43:59 »
Witam jak w temacie czy ktos słyszał że od 1 lipca 2007 wchodzi właśnie ten system pracy tzn 12/24  12/48 ????

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Zmiana systemu pracy z 24h na 12
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2006, 23:37:45 »
No a jka spodziewałeś się jakiejś mądrej decyzji?? Prawie każdy słyszał że tak ma być. A tak na marginesie ktoś kto wymyślił na MSK/PSK/WSKR zmiany o których mowa przy reorganizacji musi mieć z dzicistwa jakąś traumę w tym temacie polecam psychoanalizę.

Offline fieman1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Zmiana systemu pracy z 24h na 12
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2006, 11:02:11 »
No a jka spodziewałeś się jakiejś mądrej decyzji?? Prawie każdy słyszał że tak ma być. A tak na marginesie ktoś kto wymyślił na MSK/PSK/WSKR zmiany o których mowa przy reorganizacji musi mieć z dzicistwa jakąś traumę w tym temacie polecam psychoanalizę.


To co piszesz to wie każdy a napisz coś mądrego odnośnie podziału bojowego. Bo t MSK/PSK?WSKR przechodzi na w/w system ale od stycznia( jakbyś nie wiedział) a moje pytanie było o lipiec. Podrawiam polecam dokładniejsze czytanie postów.

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Zmiana systemu pracy z 24h na 12
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2006, 23:33:51 »
Ech...
Funkc. SK
Cytuj
Bo t MSK/PSK?WSKR przechodzi na w/w system ale od stycznia( jakbyś nie wiedział)
Wiem... to tylko kilku "ludzi" z tzw. biura? w skali.... co to ma za znaczenie do podziału.
Ktoś to to wymyślił... domyślam się kto :angry: Faktycznie - psychoanalityk do końca... życia ^_^
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline DEX

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 492
Odp: Zmiana systemu pracy z 24h na 12
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 16, 2006, 22:45:13 »
Witam jak w temacie czy ktos słyszał że od 1 lipca 2007 wchodzi właśnie ten system pracy tzn 12/24  12/48 ????


kamo001 chyba słyszał. W dziale tematycznym SK-CPR-CZK wątku „to jak będziemy pracować od 1 stycznia” zamieścił taką wiadomość, dotyczącą podziału.
W pewnych kwestiach zgadza się z tobą, ale są i takie, w których mam odmienne zdanie.

Offline fireJack

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Zmiana systemu pracy z 24h na 12
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 16, 2006, 23:08:04 »
Owszem była na ten temat rozmowa na niedawnym spotkaniu z KG w KWPSP w Krakowie. Tylko jak to w straży nic jeszcze nie jest na 100%(pewnie będzie wiadomo około 30 czerwca2007)

Offline fire_foxx998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Zmiana systemu pracy z 24h na 12
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 17, 2006, 12:27:31 »
Owszem była na ten temat rozmowa na niedawnym spotkaniu z KG w KWPSP w Krakowie. Tylko jak to w straży nic jeszcze nie jest na 100%(pewnie będzie wiadomo około 30 czerwca2007)
^_^ ^_^ ^_^ ^_^
W każdej plotce coś tam prawdy pewnie i jest- oficjalnie teraz to KG tego nie potwierdzi,(reorganizacja)!!! :mellow:, dalej nas będą dla zrównoważenia nastrojów uspokaiali tzw. ust moderniacyjną. Ale osobiście wcale bym nie wykluczył że cały system tzw zmianowy (a nie trylko PSK/MSKWSKR) czeka system 12/24, 12/48-data dla mnie jest nowa (01.07) nie słyszałem o takiej  I jak to zawsze bywa jest i tego pozytywny element a mianowicie czwarta zmiana to czwarty d-ca zmiany ,kolejni d-cy sekcji etc.Chba że wymyślą coś innego -ale co :huh:

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: Zmiana systemu pracy z 24h na 12
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 17, 2006, 13:53:28 »

Ale osobiście wcale bym nie wykluczył że cały system tzw zmianowy (a nie trylko PSK/MSKWSKR) czeka system 12/24, 12/48-data dla mnie jest nowa (01.07) nie słyszałem o takiej  I jak to zawsze bywa jest i tego pozytywny element a mianowicie czwarta zmiana to czwarty d-ca zmiany ,kolejni d-cy sekcji etc.Chba że wymyślą coś innego -ale co :huh:


Myślę, że coś może w tym jest, poza tym naciski z komend będą na takie rozwiązanie - wszak 4-ta zmiana stworzy możliwość do zatrudnienia "spadów" z komend na lukratywnych stanowiskach w podziale bojowym. Muszą poprostu swoi swoim zrobić miejsca, żeby sie nadto nie skrzywdzić, a 4 zmiana jest jednym z rozwiązań. To moje zdanie a nie jakas plotka, więc to tylko temat do dyskusji.
Pozdrawiam
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...