Służba > Forum ochotników

Czy Podpalaczem Może Być Członek Osp ?

<< < (4/4)

Młodzik:

--- Cytuj --- Nawet jakbym wiedział kim jest podpalacz to niewiem czy powiadomił o tym policję. A jak będą mieli za mało dowodów na wsadzenie podpalacza i on dowie się że to ja jego wydałem i ten będzie chciał zemścić się na mnie i podpali mi np. dom. Albo jak wsadzą podpalacza to jak wyjdzie czy się nie zemści, a może sam nie współpracuje i jego pomocnik mnie podpali.

Jak myślicie?
Lepiej siedzieć cicho czy ryzykować?
--- Koniec cytatu ---
eeee ja mysle ze cicho nie wolno siedziec, a jezeli o takie cos sie obawiasz, to porostu nakierowujesz policje, i prosisz zeby nie ujawniali ze to Ty zglaszales, zreszta oni chyba nie moga Cie wydac..

KICZO:

--- Cytuj --- eeee ja mysle ze cicho nie wolno siedziec, a jezeli o takie cos sie obawiasz, to porostu nakierowujesz policje, i prosisz zeby nie ujawniali ze to Ty zglaszales, zreszta oni chyba nie moga Cie wydac..
--- Koniec cytatu ---
No właśnie obawiałbym się że podpalacz mógłby dowiedzieć się kto go oskarża, bo inaczej niebyłoby dowodów żeby go wsadzić.
 

KICZO:
Taki podpalacz normalny raczej nie jest i ja niewiem co takiemu do głowy mogłoby wpaść, więc normalnie bałbym się pójść na policje.


Może ktoś inny odważyłby się, ale ja bałbym się nietyle o samego siebię ale także o moją rodzinę.
 

KICZO:
Zapomniałem dodać że jest nagroda za pomoc w złapaniu podpalacza. po pierwszych trzech stodołach wynosiła ona 2000zł, teraz wzrosła bo już ok. 9 stodół spłoneło i o ile się nie myle to wynosi 5000 zł.

Guest:
to nie musi być strażk ale jeszcze gorzej np. u nas 2 strażków nakłoniło do podpalenia pustostanu chłopaka z patologicznej rodziny nawet dali mu pochodnię - policja  zatrzymała wszystkich 3
byli wtedy w wieku 16,17 lat.Podpalacz zrobił to nie poraz 1 i poszedł siedzieć.Sąd dwóm strażakom dał kuratora i sznsę poprawy. Dzisiaj jeden z nich jest jednym z najbardziej zaufanych ludzi i to no pilnuje by w naszych szeregach takie rzeczy sie niezdażały. Dobra rada - zbiórka i rozmowa z każdym z osobna ty znasz swoich ludzi najlepiej.
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej