Autor Wątek: pytanko o emeryturkę  (Przeczytany 1626 razy)

Offline Gaudium

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
pytanko o emeryturkę
« dnia: Listopad 28, 2006, 18:59:15 »
Witam
Panowie jak co pewien czas powraca temat grzebania w przepisach emerytalnych mundurowych. Czy to prawda, że od stycznia 2008r rozpoczyna sie inny sposób naliczania emerytur? pozdrawiam

kazarst

  • Gość
Odp: pytanko o emeryturkę
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 28, 2006, 19:03:30 »
Jak słyszałeś i wiesz dokładnie od kiedy , to może dowiedz się i napisz nam wszystkim co to będą za zasady naliczania tych emerytur ,albo nie truj głowy.

Offline sliwa14p

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: pytanko o emeryturkę
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 28, 2006, 19:53:25 »
Witam wszystkich jakiś czas temu pisałem o tych emeryturach, z tego co ja się orientuję ma to wejść od stycznia 07r., a najpóźniej czerwiec 07r. emerytura ma być naliczana bez dodatku służbowego tylko grupa i stopień.  :huh:

Offline brygadzista998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: pytanko o emeryturkę
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 28, 2006, 22:39:48 »
Witam wszystkich jakiś czas temu pisałem o tych emeryturach, z tego co ja się orientuję ma to wejść od stycznia 07r., a najpóźniej czerwiec 07r. emerytura ma być naliczana bez dodatku służbowego tylko grupa i stopień.  :huh:
czesc mnie to juz nie bawi od kiedy ale jezeli masz jakies konkrety to napisz a "mnie sie wydaje" juz w kazdej telewizji pokazuja wizjonerow, miliny mieszkan, nowe autostrady itd...

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: pytanko o emeryturkę
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 29, 2006, 00:14:47 »
Właśnie z tego powodu jeden ode mnie juz napisał raport...... :huh:
Ciekawe że nikt naprawdę tego nie potwierdził.
Zmienia się ustawa emerytalna Policji (więc ogólnie nasza też zresztą bo to ten sam "pakunek") ale z tego co wiem to chodzi o byłych UB i innych tego rodzaju misiów.
Myślicie że tylko zmienią strażakom sposób naliczania a innym służbom nie ? Nie sądzę, a jednak w policji czy SG nic na ten temat oficialnie nie wiadomo żeby zmieniał się sposób naliczania.
Gdyby tak było to spowodowałoby to lawinę odejśc i inne problemy dla Ministerstwa SWiA.
Ale trzeba być czujnym i próbować dotrzeć do źródeł takich informacji....

pozdrawiam.