Autor Wątek: Strajk  (Przeczytany 2681 razy)

Offline qwerty998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Strajk
« dnia: Listopad 28, 2006, 13:13:09 »
Rozpocznijmy straj jak lekarze !

Offline solosar

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 107
Odp: Strajk
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 28, 2006, 14:39:12 »
:)
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2016, 22:26:57 wysłana przez solosar »

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Strajk
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 28, 2006, 16:57:42 »
Przede wszystkim - qwerty998 - zmień firmę, strażacy PSP nie mają prawa do strajku  :wacko:
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline marszian

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Strajk
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 28, 2006, 21:59:50 »
No pewnie my nie mamy prawa do niczego moze nie dlugo bedziemy zamiatac drogi !!! A z reszata mam to gdzies bo juz podjalem decyzje w przyszlym roku odchodze ze sluzby nie ma sie co szarpac za 1500 zl i sluchac glupot!!! Poszedlem do strazy bo traktowalem to jako zyciowa pasje ale widze ze tu najlepiej nic nie robic tylko wlazic w dupe wtedy sie jest ok!!! Jesli chcesz cos zrobic to ciagle klody pod nogi!!! Wiec stwierdzilem ze dziekuje!!!!

Offline brygadzista998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Strajk
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 28, 2006, 22:43:14 »
kto to jest ten gwerty998? pewnie nudzacy sie nowo powolany komendant nie mic do roboty i pisze gupoty

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Strajk
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 29, 2006, 00:45:26 »
kto to jest ten gwerty998? pewnie nudzacy sie nowo powolany komendant nie mic do roboty i pisze gupoty

nieee... z tego co o sobie napisał, to jest młodym aspirantem po SA PSP w Poznaniu. A juz z całą pewnością jest grafomanem. W ciągu trzech godzin machnął ponad 60 postów przeważnie nic nie wnoszących do tematów. Dago mu trochę pousuwał ;) Co jakiś czas niestety pojawia się tutaj takie "dzieło"... klasyczny Trol Trolina-Troliszewski z Trolowni Sieciowej :)
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline judoga

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Strajk
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 29, 2006, 11:09:13 »
Chociaż denerwuje mnie ta cała sytuacja z : nadawaniem stopni , reorganizcja napisana "na kolanie" , brakiem wszystkiego i dla wszystkich , to stwierdzam jedno :
Przyjemność życia łączy się z wysiłkiem jakiego ono wymaga.

Offline judoga

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Strajk
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 29, 2006, 11:16:31 »
Ciąg dalszy : sory cos sie walneło :  CHOćBYM NIE WIEM CO BYłO TO  KAżDY STRAżAK POGNA DO NIESIENIA POMOCY , POTO JESTEśMY , POTO SIę KSZTAłCILIśMY I ZA TO NAM PłACą  - JUż KIEDYS PISAłEM żE STRAJK TAKI JAK W ANGLI , W NASZYM KRAJU NIE MA RACJI BYTU - NA TO SKłADA SIE PRZESZłOśCć HISTORYCZNA , MENTALNOść POLAKóW I WARUNKI W KTóRYCH AKTUALNIE żYJEMY ( NIE MYLIć Z STRAJKAMI ZA CZASóW KOMUNY ) .

UWAżAM TEMAT ZA ZAMKNIęTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przyjemność życia łączy się z wysiłkiem jakiego ono wymaga.

Offline fieman1

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Strajk
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 29, 2006, 13:03:37 »
Przede wszystkim - qwerty998 - zmień firmę, strażacy PSP nie mają prawa do strajku  :wacko:

Ktoś kiedyś powiedział:
Lepiej się nie odzywać i wydać się głupim niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości

Offline fireJack

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Strajk
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 29, 2006, 13:41:57 »
Widzę że rozgoryczenie jest coraz wieksze. Ciekaw jestem czy nam braci strazackiej (bardzo skłóconej i podzielonej) wystarczy jaj na podjecie jakichkolwiek działań w obronie własnych interesów i godności.
Sam Komendant Główny powiedział:"niesprawiedliwość i krzywdę ludzką z tym związaną bierze na siebie."-przyznając tymi słowy, że działania władz PSP nas krzywdzą i są niesprawiedliwe.
Ja już zastanawiałem sie nad formą protestu-mogłby to być protest głodowy podjęty na terenie rodzimych JRG (lub komend) zorganizowany(zapewniona pomoc medyczna) i umedialniony w prasie ,TV,radiu. Myślę że jest to najbezpieczniejszy prawnie akt protestu.(w końcu jak nie bedę w stanie wyjechać do akcji z powodu osłabienia z głodu to co mi może zarzucić prokurator)
Miejmy nadzieje że to bedzie ostateczność i że wczesniej ZZ dogadaja sie z naszymi władzami.

Offline Rafał998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.099
  • A 8 dnia Pan Bóg stworzył Strażaka :)
    • Ochotnicza Straż Pożarna
Odp: Strajk
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 29, 2006, 14:53:13 »
Panowie nie strajk lecz uruchomcie wasze ZZ aby sie zajely wszystkim .
Pozdrawiam;)

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Strajk
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 29, 2006, 16:10:54 »
Może zamiast zacząć strajk ( o ile tak będzie ) - lepiej najpierw poinformować stosowne władze, że żądacie tego i owego, a jak nie to ... ;-)
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Strajk
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 29, 2006, 18:59:11 »
OSP MILICZ
Cytuj
Panowie nie strajk lecz uruchomcie wasze ZZ aby sie zajely wszystkim .

a w innym watku:
Cytuj
OSP MILICZ
Listopad 03, 2006, 09:25:47
Dajcie se spokój z tymi związkami

Ty sie kolego Milicz zdecyduj...
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.