Autor Wątek: Praca kierowcy  (Przeczytany 1350 razy)

Offline materwyx

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Praca kierowcy
« dnia: Listopad 27, 2006, 23:43:59 »
Witam,
 Jestem tutaj nowy. Nie wiem czemu ale cholernie mi sie podoba praca na stanowisku  kierowcy w PSP, obecnie studiuje na kierunku komletnie nie związanym z PSP, ale z tego co patrzyłem na stronie komendy wojewódzkiej jest sporo ogłoszeń dotyczących naboru na stanowisko kierowcy-ratownika. Czy brakuje takich ludzi ?? Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej o tej robocie ?? I jest wogóle jakaś szansa że po kieruku nie związanym z PSP bede mógł zdobyć tą posadę ?? I czy jest to pewna praca ( nie wyrzucą po paru latach pracy). Dzięki serdeczne za odpowiedź !

Offline mickel

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Praca kierowcy
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 28, 2006, 13:50:39 »
A więc juz Ci to mowie abys mógł pracowac w PSP nawet i jako kierowca to tylko na takim stanowisku (kierowca - ratownik) człowiek z ulicy zaczyna pracowac jako funkcyjny psp. Abyś mógł sie ubiegać o robote wPSPmusisz mieć kat.A zdrowia orazpzeniesiony do rezerwy wraz z utrzymaniem tej że kategorii zdrowia. I tez dodam ze szkoły czy studia itp. ukończone nie stoją na przeszkodzie w dostaniu sie do PSP jedynie tylko mogą pomóc tak jak wiele innych żeczy dają punkty oraz podnoszą poziom rekrutanta przy rekrutacji w naborze kpPSP (tam sie również dowiedz jakie ??). Dalej są psychotesty typu policyjne oraz rozmowa kwalifikacyjna z psychologiem (nie są proste bo słyszłem ze ost. sporo osób oblało je)  ale raz w roku masz prawo je zdawać. Dalej kom.Lek MSWiA czyli szereg badań przez które trzeba przejsc wszystkich lekarzy z pionu włącznie  z psychiatrą. Będą badać i pytac wszyscy o urazy w zaleznosci od specjalisty.  ^_^ 

Offline materwyx

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Praca kierowcy
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 28, 2006, 22:12:43 »
Czy te komisje lekarskie są takie same jak do szkół ?? Też mnie mogą oblać za przysłowiową dziurę w zębie ??

Offline mickel

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Praca kierowcy
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 28, 2006, 22:30:38 »
czy ci sie nie chce poszperac po tym zajebistym forum kiedy tyle tu extra informacji? nie mysl sobie ze bedą Tobie pisali odp o byle dziurce Twojej. A badania są dosc dokładne juz pisałem Ci i takie same jak do szkoł jaki Nie!!