Autor Wątek: Pogadajmy o pieniądzach.  (Przeczytany 9665 razy)

Offline solosar

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 107
Odp: Pogadajmy o pieniądzach.
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 03, 2007, 23:53:24 »
:)
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2016, 22:25:49 wysłana przez solosar »

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Pogadajmy o pieniądzach.
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 04, 2007, 12:16:34 »
Oni nie moga iść na emeryturę po 15 latch oni nie chodzą co 3 dzień do pracy.Znam duzo strażków i jeszcze od żadnego nie usłyszałam że mało dostaje kasy za to większość gdzieś sobie dorabia bo im się chce!!! Proszę się następnym razem zastanowić zanim napiszecie, że mało zarabiacie.
Zanim zacznie się coś komuś wypominać, to wypada zapoznać się z tematem.  :huh:
Po 15 latach na wcześniejsżą emeryturę w wysokości 40% uposażenia, czyli jeżeli strażak ma rękę 1200,-zł. to emerytura 480,- zł. ^_^
Rozliczenie godzin pracy wskazał już aniołstróż - nie będę się powtarzał.
A płakać w czyś rękaw że mało się zarabia - szczególnie osobie o takich jak "julka" poglądach - to nie każdy chce i potrafi. :rolleyes: :rolleyes:
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline OSP kreda

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Odwaga jest dobra, lecz wytrwałość lepsza.
Odp: Pogadajmy o pieniądzach.
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 04, 2007, 13:58:36 »
JULKA to jest forum strazackie i poruszamy tu problemy strazakow a nie wszystkich warstw spolecznych, a pozatym widze ze masz male pojecie o sluzbie w strazy wiec sie lepiej nie wypowiadaj:)pozdrawiam.
Należy zawsze stosować wydatki do dochodów, bo jeżeli człowiek nie urządzi się tak, aby żył uczciwie ze swej pracy, to będzie zmuszony żyć nieuczciwie z pracy drugich.

Offline julka

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Pogadajmy o pieniądzach.
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 05, 2007, 17:41:25 »
Ale my tu nie rozmawiamy z ludżmi z OSP bo oni płac nie mają!Więc dlaczego się wtrącasz!!Pozatym mój mąż jest strażakiem po aspirantce i raczej wiem cos na ten temat!!.....!!
Kobiety są zarazem najtragiczniejszą i najpiękniejszą istotą jaka przytrafia sie mężczyźnie:)

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.470
Odp: Pogadajmy o pieniądzach.
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 05, 2007, 19:31:42 »
niestety żeby móc pracować w straży i godnie zyć, zwłaszcza jak się ma niska grupę, trzeba sobie dorabiać to smutne  :angry:

Offline bulon

  • Elitarny spamer :)
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.521
  • www.heartsaver.pl
    • Kursy pierwszej pomocy
Odp: Pogadajmy o pieniądzach.
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 05, 2007, 22:38:12 »
Zbędne posty pousuwane, następne nie w temacie spowodują poważniejsze konsekwencje
Prywatnie zdanie wyrażam pisząc kolorem czarnym.

Moderuje przy pomocy koloru navy.
Każdy moderator ma swój kolor.

Offline dh Kuba

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 404
Odp: Pogadajmy o pieniądzach.
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 10, 2007, 23:26:50 »
Ja jestem na razie tylko w OSP ale niedługo będę w PSP i chciałbym wiedzieć jakie są zarobki po kursie podstawowym, a następnie po podoficerce. Oraz jak sobie dorabiacie