Służba > Związki Zawodowe

Akcja Protestacyjna? Formy protestu-propozycje

<< < (2/17) > >>

pompi:
tak to jest bo jak to napisał pewian YOKO pracownicy zmianowi to "fizyczni" a codzienni to "umysłowi" i mają podział (przepraszam za kolokwializm) w dupie bo to im należą się wyższe pensję  a to,że wreszcie ktoś postanowił poukładać ten bałagan co bedzie skutkowało przeniesieniem "pracusiów" do "fizoli" to podnosi sie wielki raban  :wacko:
był czas by ułożyc to bezboleśnie lecz każdy olał spra bo myślał, że będzie jak zwykle!

brajan5:
Ja na temat pracowników biurowych się nie wypowiadam bo to nie moja działka, ale dziwi mnie to, że my podziałowcy zachowujemy się tak jakby te nowe przepisy nas nie dotyczyły, no chyba, że na forum są jedynie komendanci, d-cy jednostek i d-cy zmian, którzy zapewne swoje stanowiska zachowaja a ludzie gorszej maści niech martwią się o siebie bo są niedoinformowani.

fireman5:

--- Cytat: brajan5 w Listopad 17, 2006, 18:50:48 ---Przepis ten drastycznie obniża stanowiska służbowe na podziale bojowym co konsekwencji na wiele lat zablokuje możliwość awansu
--- Koniec cytatu ---

No dobrze to by było tyle jeżeli chodzi o populizm a teraz może podasz konkretne przykłady tego drastycznego obniżania stanowisk na podziale bojowym no i oczywiście może jeszcze konkretne przykłady blokowania jak to ładnie nazwałeś możliwości awansu.

pozdro

brajan5:
He he. Dla ciebie być może to populizm a dla kogoś innego to ciężko wypracowane stanowisko, które być może teraz straci.

Jeżeli chodzi o moje JRG to temat reorganizacji (w skrócie) przedstawia sie następująco:
d-ca zmiany-zachowuje stanowisko
dwóch specjalistów spada na d-ców sekcji zabierajac im etaty
2 d-cy sekcji spadają na 2 d-ców zastępu
2 d-ców zastępu spada na specjalistów ratowników
 
Jak widać likwidacja stanowisk powoduje efekt domina, generalnie obrywają wszyszcy

O zmniejszeniu ilościowym poszczególnych etatów (d-cy zastępu, specjalisci ratownicy) nie wspomnę bo to dzierje sie na wszystkich jednostkach.


I co teraz powiesz? To jest populizm? Wszystko czarno na białym!!!

robard:

--- Cytuj ---dwóch specjalistów spada na d-ców sekcji zabierajac im etaty
--- Koniec cytatu ---

czekaj, a to ciekawostka, to macie na zmianie po dwóch specjalistów?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej