Służba > Związki Zawodowe

Akcja Protestacyjna? Formy protestu-propozycje

(1/17) > >>

brajan5:
Czy grozi nam akcja protestacyjna?
Więcej przeczytacie na stronie http://www.zgnszzpp.republika.pl/
Czekam na wasze komentarze!!!

fieman1:
Popieram w 100%.
Reorganizacja tak ale nie kosztem ludzi i stanowisk.

fireJack:
Wreszcie !!!!
Jestem gotów nawet podjąć akcje protestacyjną głodową na terenie którejś jednostki organizacyjnej a może nawet KG. Przecież do tej pory wyglądało ,że KG się wogóle z nami nie liczy(nieważne ilu pokrzywdzonych,ile frustracji wśród podwładnych i ich rodzin- byle po trupach przeć do przodu)
Ja juz jestem zdeterminowany i wsciekły.Myśle że Zwiazki ,które zajmą się naszą obroną będa miały wielkie poparcie w prawdziwych strażakach, a te które nic nie robia bądź wrecz podlizuja się
władzą KG  moga na bardzo długo utracić poparcie i nasz szacunek.

marszian:
Widze ze panowie boja sie strasznie zejscia z cieplych posadek!!! Powiem szczerze ze nie bardzo bymsie przyłaczył do takiego protestu!!!Bo gdyby to dotyczyło strazaków z podziału bojowego to pracownicy komendy nigdy by sie sie wstawili i nie pszyłaczyli do protestu!!!Tojes tsk jak w słuzbie zdrowia jak lekarze protestuja to pielegniarki ich wspieraja a jak pielegniarki protestuja to lekarze maja ich gdzies i tu wydaje mi sie ze jest podobnie!!! dziekuje bardzo!!!!

brajan5:
Twój post jest nadzwyczaj zabawny!!! Może nie w kwesti poparcia protestu bo to sprawa indywidualna, ale chyba nie do końca zdajesz sobie sprawę z konsekwencji wejscia w życie omawianego rozporządzenia. Przepis ten drastycznie obniża stanowiska służbowe na podziale bojowym co konsekwencji na wiele lat zablokuje możliwość awansu.
Gratuluje podejscia i zapoznania sie z tematem!!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej