Autor Wątek: Tapatalk awaria wtyczki?  (Przeczytany 1560 razy)

Offline in_flames

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 344
Tapatalk awaria wtyczki?
« dnia: Luty 17, 2024, 19:52:27 »
Czy tylko u mnie coś się stało z taoatalkiem czy to jakiś błąd wtyczki do silnika forum? Kilka dni temu wyrzuciło mi forumnz aplikacji i nie idzie w żaden sposób wyszukać go. Przyznam szczerze, że ten sposób korzystania z forumnz telefonu jest zdecydowanie wygodniejszy niż przez przeglądarkę.
Ktoś ma podobnie?

Offline Morfen

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Tapatalk awaria wtyczki?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 18, 2024, 08:23:45 »
U mnie wygląda to tak samo. Myślałem, że to kwestia jakiegoś problemu u mnie, ale najwyraźniej to coś większego.

Offline in_flames

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 344
Odp: Tapatalk awaria wtyczki?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 18, 2024, 22:34:19 »
Dziwna sprawa z tą aplikacją. Dostaję powiadomienia jak ktoś cytuje moje posty. Po kliknięciu przenosi mnie do aplikacji i jest komunikat "brak uprawnień". Odinstalowałem aplikację i zainstalowałem od nowa i dalej nie widzę tego forum na liście ani w wyszukiwarce. Wszystkie pozostałe fora, na których mam konta działają bez zarzutu.

Offline Emi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 86
  • PSP
Odp: Tapatalk awaria wtyczki?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 20, 2024, 05:37:14 »
Panowie mam to samo. Akurat dziwnie się złożyło, bo po tym jak zmieniłem telefon i podczas instalacji Taptalka wyszedł tski zong.
No cóż. Poczekajmy może na aktualizacje aplikacji.

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka


Offline in_flames

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 344
Odp: Tapatalk awaria wtyczki?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 20, 2024, 12:15:02 »
Dlatego napisałem tu, na forum, bo inne fora działają bez zarzutu, więc może to coś się tu z wtyczką zepsuło 🤔

Offline in_flames

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 344
Odp: Tapatalk awaria wtyczki?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 23, 2024, 08:56:18 »
Po tym jak mój post został ponownie zacytowany dostałem powiadomienie z Tapatalka i oo kliknięciu normalnie wszedłem na forum i pojawiła się opcja Follow. Pierwsze kliknięcie nie przyniosło rezultatu. Musiałem klikać chyba z 6 razy w to powiadomienie i w końcu mam forum normalnie na liście w aplikacji trzeba się było tylko od nowa zalogować.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline in_flames

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 344
Odp: Tapatalk awaria wtyczki?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 24, 2024, 12:52:59 »
Radość była przedwczesna... Znowu wyrzuciło forum z aplikacji i nie idzie wyszukać.

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Tapatalk awaria wtyczki?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 24, 2024, 13:09:13 »
Radość była przedwczesna... Znowu wyrzuciło forum z aplikacji i nie idzie wyszukać.

To chyba wina aplikacji  :P sprawdzałem w ustawieniach forum - jest OK
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk