Autor Wątek: Whatsupp - grupa dyżurnych SK?  (Przeczytany 942 razy)

Offline Pieniek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Whatsupp - grupa dyżurnych SK?
« dnia: Luty 07, 2024, 20:09:22 »
Czy istnieją jakieś grupy Whatsupp dla dyżurnych SK? Można prosić w prawatnej wiadomości?

Offline Yywicio

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 147
Odp: Whatsupp - grupa dyżurnych SK?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2024, 20:26:13 »
Napewno są! Myślę ze w każdej komendzie sa grupy stworzone w celu szybkiej komunikacji.

Offline Pieniek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Whatsupp - grupa dyżurnych SK?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2024, 21:02:28 »
Tak ale mam na myśli grupy ogólnopolskie

Offline deejayslonio

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 845
Odp: Whatsupp - grupa dyżurnych SK?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2024, 09:59:46 »
Czy istnieją jakieś grupy Whatsupp dla dyżurnych SK? Można prosić w prawatnej wiadomości?

I myślisz, że są to grupy otwarte, żeby każdy z zewnątrz mógł się do nich dostać????

Offline mpolskie

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 355
Odp: Whatsupp - grupa dyżurnych SK?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2024, 10:51:15 »
Taka grupa funkcjonuje przy użyciu obiegu dokumentacji i systemów łączności i teleinformatycznych, nie widzę raczej potrzeby żeby funkcjonowała taka na whatsappie, w ramach jednej komendy super sprawa, w ramach województwa - już przesada, bo raz że brak kontroli kto by tam był - patrz Twoje zapytanie na forum, gdzie nie masz możliwości potwierdzić tożsamości, a dwa to nie wiem co by się tam miało znajdować, przez 3 lata służby na SK nie czułem takiej potrzeby - pracujemy na tych samych zasadach i dokumentach, a jak potrzebuje czegoś się dowiedzieć albo współpracy to dzwonię do kolegów z innych komend 😀

A rzeczy typowo „służbowe” uważam że nie powinny (pomimo wygody) lądować w takich zewnętrznych aplikacjach.

Offline Pieniek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Whatsupp - grupa dyżurnych SK?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 08, 2024, 11:00:36 »
Takie grupy maja naczelnicy wydziału Operacyjnego i wydziały prewencji więc może i dla SK coś takiego istnieje?

Offline Mroovka

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 902
Odp: Whatsupp - grupa dyżurnych SK?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 08, 2024, 12:19:41 »
@Pieniek
Gdzie mają?
W moim województwie takich grup nie ma. Na pewno operacyjna i prewencja nie ma takiej grupy stworzonej.
Może wewnątrz danej komendy stworzono coś takiego dla ułatwienia komunikacji naczelnika operacyjnej z podległymi funkcjonariuszami.
Si vis pacem, para bellum