Autor Wątek: Dodatek aglomeracyjny, co dalej?  (Przeczytany 1601 razy)

Offline zegpaw

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Dodatek aglomeracyjny, co dalej?
« dnia: Wrzesień 09, 2023, 12:10:20 »
Mam takie pytanie bo ostatnio kilka osób mówiło mi o pracach nad dodatkiem aglomeracyjnym. Zastanawia mnie czy jest coś na rzeczy czy to tylko takie gadanie. Swoją drogą życia w dużych miastach jest znacznie droższe i jest mniej chętnych do pracy w PSP. Z góry dzięki za odpowiedź  :kask:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Dodatek aglomeracyjny, co dalej?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 09, 2023, 13:17:51 »
Mam takie pytanie bo ostatnio kilka osób mówiło mi o pracach nad dodatkiem aglomeracyjnym. Zastanawia mnie czy jest coś na rzeczy czy to tylko takie gadanie. Swoją drogą życia w dużych miastach jest znacznie droższe i jest mniej chętnych do pracy w PSP. Z góry dzięki za odpowiedź  :kask:
Nie aglomeracyjnym tylko "nowym" stołecznym a to spora róznica.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline zegpaw

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Dodatek aglomeracyjny, co dalej?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 09, 2023, 14:07:08 »
Mam takie pytanie bo ostatnio kilka osób mówiło mi o pracach nad dodatkiem aglomeracyjnym. Zastanawia mnie czy jest coś na rzeczy czy to tylko takie gadanie. Swoją drogą życia w dużych miastach jest znacznie droższe i jest mniej chętnych do pracy w PSP. Z góry dzięki za odpowiedź  :kask:
Nie aglomeracyjnym tylko "nowym" stołecznym a to spora róznica.

Co to znaczy nowy stołeczny? Mógłbyś rozwinąć? O co chodzi i na jakim etapie to jest?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Dodatek aglomeracyjny, co dalej?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 09, 2023, 17:12:53 »
Co to znaczy nowy stołeczny? Mógłbyś rozwinąć? O co chodzi i na jakim etapie to jest?
Już jeden stołeczny (warszawski) jest i wynosi trochę ponad 500 zł no a kolejny to miało by być sporo więcej. Na etapie zapowiedzi jest.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline zegpaw

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Dodatek aglomeracyjny, co dalej?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 09, 2023, 20:40:59 »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.363
Odp: Dodatek aglomeracyjny, co dalej?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 09, 2023, 20:46:05 »
OK  ale rozumiem że z Twojej wypowiedzi Warszawy ma tylko dotyczyć?
Tak
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.