Autor Wątek: planuję budowę domu do kiedy mogę pobierać za brak lokalu?  (Przeczytany 8166 razy)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.371
Odp: planuję budowę domu do kiedy mogę pobierać za brak lokalu?
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 12, 2010, 09:13:12 »

a co to jest równoważnik za brak lokalu? Bo w wiosce zwaną Warszawą już od marca nie płacą ani centa - ot jak pięknie się planuje budżet - i za co tacy ludzie biorą kasę? - o ile jeszcze im dają...
Powiem ci tak równowaznik to twoje prawo ustawowe... I zostanieon ci wypłacony predzej czy pózniej. A co do ludzi planujacych budżet to wiesz moze kto trzyma strażacka(km psp w-wa) kase??? Jesli nie wiesz to ci powiem miasto stołeczne W-wa. A budżet jest tak planowany jak jest... Nie planuje sie w nim powodzi i innych kataklizmów, pieniadze sa zamkniete w pragrafach których nie wolno przekraczac ani przenosic srodków bez zgody skarbnika....
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Guideon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: planuję budowę domu do kiedy mogę pobierać za brak lokalu?
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 19, 2010, 11:31:31 »
A co w przypadku gdy strażak nie ma lokalu mieszkalnego na siebie ale pozostaje we wspólnym gospodarstwie domowym z rodzicami i jest tam zameldowany na stałe ? Przysługuje mu równoważ :gwiazdki:nik za brak lokalu czy nie ?

Offline makon1

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: planuję budowę domu do kiedy mogę pobierać za brak lokalu?
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 10, 2010, 11:10:55 »
Staram się o pomoc finansową na budowę domu,  S309 napisał na forum  „Równoważnik za brak będziesz otrzymywał do chwili gdy komenda wypłaci CI CAŁOŚĆ pomocy finansowej”. Dzwoniłem do kwatermistrzostwa KW i odpowiedzieli mi że równoważnik za brak lokalu wstrzymuje się od momentu wypłacenia pierwszej raty może to być nawet  100 zł. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tej kwestii.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.371
Odp: planuję budowę domu do kiedy mogę pobierać za brak lokalu?
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 11, 2010, 07:50:38 »
I ma racje kwatermistrz. Pierwsza rata oznacza ze masz prawomocnba decyzje o pomocy finasowej i wstrzymana została decyzja o "braku lokalu" bo te dwie rzeczy sie wykluczaja
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.