Służba > Forum ochotników

Nowelizacja ustawy o OSP 2023

<< < (10/10)

koreks:
Jest dużo do zrobienia to fakt, ale każdy krok naprzód powinien zbierać aprobatę a nie krytykę wyszukaną na siłę. Tak jak pisali przedmówcy, nie dziw się że ktoś nie chce się nadstawiać w imię waszych przekonań co do zasadności tego pisma. U was wszyscy wiedzą że to dwie oddzielne jednostki, ale ktoś obcy już niekoniecznie więc nie dziwne że ktoś nie chce w oficjalnych środkach przekazu publikować zachowań sprzecznych z zarządzeniami obowiązującymi w PSP.

MIKO:
No popatrz Pan a na FB PSP nie boją się pokazywać OSP w ŚOI   :szalony:
Jakiegoś cykora Komendanta musze mieć :) z tego co mówicie :)
Pomijam że 01 KG bywał w Mosinie więc świetnie wie jak to funkcjonuję i wydaje mi się że nie był by zdziwiony tak jak 01 KW   :szalony: 

mixxol1998:
Mam pytanie względem art 11.

Czy skoro jestem nowo zatrudnionym funkcjonariuszem PSP mam szkolenia z OSP + LPR + KPP + UKF

To defacto jestem zdolny już do udziału w akcjach rat-gaś bez szkolenia podstawowego w zawodzie strażak ?

Kamil194:
Nie do końca, w szkoleniu podstawowym osp brakuje, poszczególnych dziedzin ratowniczych w zakresie podstawowym m.in. ratownictwa chemicznego i ekologicznego,  ratownictwa medycznego w krajowym systemie ratowniczo-gaśniczym oraz ratownictwa wysokościowego.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej