Służba > Związki Zawodowe

Marsz Gniewu na KPRM

<< < (2/4) > >>

mpolskie:

--- Cytat: Eqinox w Wrzesień 15, 2023, 15:58:19 ---
--- Cytat: radca w Wrzesień 15, 2023, 15:38:07 ---Co do manifestacji dzisiejszej. Po prostu niektóre związki są bardziej dogadane z opozycją :)

I nie, nie jest tak że nie chce zarabiać więcej. Bo chcę. Ale wiem kto mi daje podwyżki a kto nie, więc nie mówię do tego kto daje, że to jego wina, że poprzednik nie dawał.
 I żebyśmy tylko nie płakali za takimi "marnymi" Podwyżkami jak tegoroczne :huh:

--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: SIUSIEK w Wrzesień 15, 2023, 14:32:35 ---A ja się odniosę do manifestacji w Warszawie. Dlaczego dziś związek strażacki manifestuje razem z innymi związkami o 20 procent podwyżki a w zeszłym roku Ska w ostatniej chwili wycofała się z tego. Nie o 12,3 tylko o 20 procent...

--- Koniec cytatu ---

Jaka manifestacja 15 strażaków na krzyż  :rofl: :rofl: Wyszło jak to wychodzi bez innych ZZ kolegom z Flo :rofl:
Tak pięknie żarło medialnie i taka lotna nazwa a wyszedł MARSZ ŚMIECHU   :rofl:

--- Koniec cytatu ---
Bardzo Was interesują sprawy, które dzieją się w środku innych związków, a może właśnie iści się Twój scenariusz, gdzie młodzi dorwali się do głosu i biorą sprawy w swoje ręce? Wyjdź do kompetentnych ludzi, którzy dzięki Wam nie poszli na szkoły, nie dostali awansów i powtórz im jak tutaj pisałeś, że to dzięki skuteczności Waszych działaczy. Bo uwierz mi, że te słowa odbiły się w środowisku tak szerokim echem, że pewnego dnia może zaskoczyć Cię skuteczność działaczy, o których istnieniu nie miałeś pojęcia, pomimo swoich szerokich znajomości i kontaktów.

Jeśli w ten sposób zmieniasz nazwę manifestacji, w której biorą udział tysiące osób, to świadczy tylko o Tobie i o tym, gdzie masz zdanie tych ludzi, którzy dziś tam manifestują swoje poglądy.

Eqinox:

--- Cytat: mpolskie w Wrzesień 15, 2023, 16:50:32 ---Bardzo Was interesują sprawy, które dzieją się w środku innych związków, a może właśnie iści się Twój scenariusz, gdzie młodzi dorwali się do głosu i biorą sprawy w swoje ręce? Wyjdź do kompetentnych ludzi, którzy dzięki Wam nie poszli na szkoły, nie dostali awansów i powtórz im jak tutaj pisałeś, że to dzięki skuteczności Waszych działaczy. Bo uwierz mi, że te słowa odbiły się w środowisku tak szerokim echem, że pewnego dnia może zaskoczyć Cię skuteczność działaczy, o których istnieniu nie miałeś pojęcia, pomimo swoich szerokich znajomości i kontaktów.
Jeśli w ten sposób zmieniasz nazwę manifestacji, w której biorą udział tysiące osób, to świadczy tylko o Tobie i o tym, gdzie masz zdanie tych ludzi, którzy dziś tam manifestują swoje poglądy.

--- Koniec cytatu ---
Co do młodych gniewnych to odpowiem Ci cytatem:
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.
I najważniejsze nie widzę w waszych władzach nikogo młodego  :rofl: :rofl: :rofl:
Co do samej manifestacji to szukam ile tam ludzi było i znaleźć nie mogę ale z tego co słyszę (baa mam nawet film z całego przemarszu) to wielki ZZ mieniący się obrońcą strażaków nie wystawił nawet 100 ludzi.

mpolskie:
Powyższym wpisem tylko potwierdzasz, że nic nie wiesz i że nie odnajdujesz się w czasach jakie właśnie nastają w PSP, u Was działają tylko władze i nie liczy się głos "dołu" a przynajmniej jak widać tak to chyba rozumiesz, szkoda że nie odpowiedziałeś na mój post w temacie Podwyżki 2024. Ja dalej dyskusji ani tu ani tam nie będę ciągnął, co miałem powiedzieć powiedziałem. Dodam tylko, że nie sądziłem, że w mojej formacji w XXI wieku będą panowały zasady, o jakich opowiadał mi z historii ojciec, kiedy kształtowała się moja osobowość.

"To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba jej wyznawców."

Eqinox:

--- Cytat: mpolskie w Wrzesień 15, 2023, 17:10:26 ---Powyższym wpisem tylko potwierdzasz, że nic nie wiesz i że nie odnajdujesz się w czasach jakie właśnie nastają w PSP, u Was działają tylko władze i nie liczy się głos "dołu" a przynajmniej jak widać tak to chyba rozumiesz, szkoda że nie odpowiedziałeś na mój post w temacie Podwyżki 2024. Ja dalej dyskusji ani tu ani tam nie będę ciągnął, co miałem powiedzieć powiedziałem. Dodam tylko, że nie sądziłem, że w mojej formacji w XXI wieku będą panowały zasady, o jakich opowiadał mi z historii ojciec, kiedy kształtowała się moja osobowość.

"To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba jej wyznawców."

--- Koniec cytatu ---
Pominę już fakt, że cytat z Harrego Pottera pochodzi ale powiem Ci, że jesteś strasznie naiwny i wiesz co masz mniej niż (lub około) 8 lat służby...

mpolskie:
Oczywiście, że cytat pochodzi z wymienionej przez Ciebie książki, to chyba nic złego, nie wiem dlaczego masz pomijać ten fakt, wszystkie cytaty mają swoje źródło i są używane w konkretnym celu.
Nawet jeśli mam staż mniejszy niż 8 lat służby - co to zmienia? Jaki staż służby upoważnia do tego, żeby zacząć działać zgodnie z ideą jaką się wyznaje?

Może jestem naiwny, ale uwierz mi, że umiem się przyznać do błędów, i póki sam wierzę w to co robię, to będę to robił, a jeśli ktoś mnie przekona do zmiany poglądów to je zmienię i przyznam się do tego wprost - na razie Wasza narracja i Twoje odpowiedz mnie nie przekonują. Tym niemniej dzięki za dyskusję.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej