Służba > Związki Zawodowe

Marsz Gniewu na KPRM

(1/4) > >>

Porozumienie:
Ciekawe co to za akcja?


--- Cytuj ---FLORIAN ciągle w proteście!
15. września kolejna odsłona naszego niezadowolenia! O 12.00 w Warszawie rusza marsz protestacyjny, w ramach którego zawalczymy o nasze niespełnione dotychczas postulaty – 20% podwyżki uposażeń od lipca br. i kolejne 24% podwyżki od stycznia 2024 r.
W samo południe spod Pałacu Kultury i Nauki wraz z rzeszą niezadowolonych pracowników sfery budżetowej udamy się w kierunku Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Niezadowolenie dotyczy płac ale także izolowania central związkowych od debaty na temat sytuacji w budżetówce. Wykażmy dezaprobatę wobec „pseudoporozumień” i kiełbasy wyborczej spisanej w porozumieniu z „Solidarnością”- stanowcze NIE ochłapom i deptaniu godności pracowników!
Zdecydowane TAK polepszaniu sytuacji w służbach mundurowych!
Stanowcze NIE lekceważeniu związków zawodowych!
Stanowcze TAK dyskusji o systemowym wzroście wynagrodzeń!
Stanowcze TAK dla marszu!
Marsz jest miejscem dla świadomych i niezadowolonych – funkcjonariuszy i pracowników. MUSIMY TAM BYĆ!

--- Koniec cytatu ---

SIUSIEK:
A ja się odniosę do manifestacji w Warszawie. Dlaczego dziś związek strażacki manifestuje razem z innymi związkami o 20 procent podwyżki a w zeszłym roku Ska w ostatniej chwili wycofała się z tego. Nie o 12,3 tylko o 20 procent...

radca:
Co do manifestacji dzisiejszej. Po prostu niektóre związki są bardziej dogadane z opozycją :)

I nie, nie jest tak że nie chce zarabiać więcej. Bo chcę. Ale wiem kto mi daje podwyżki a kto nie, więc nie mówię do tego kto daje, że to jego wina, że poprzednik nie dawał.
 I żebyśmy tylko nie płakali za takimi "marnymi" Podwyżkami jak tegoroczne :huh:

Eqinox:

--- Cytat: radca w Wrzesień 15, 2023, 15:38:07 ---Co do manifestacji dzisiejszej. Po prostu niektóre związki są bardziej dogadane z opozycją :)

I nie, nie jest tak że nie chce zarabiać więcej. Bo chcę. Ale wiem kto mi daje podwyżki a kto nie, więc nie mówię do tego kto daje, że to jego wina, że poprzednik nie dawał.
 I żebyśmy tylko nie płakali za takimi "marnymi" Podwyżkami jak tegoroczne :huh:

--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: SIUSIEK w Wrzesień 15, 2023, 14:32:35 ---A ja się odniosę do manifestacji w Warszawie. Dlaczego dziś związek strażacki manifestuje razem z innymi związkami o 20 procent podwyżki a w zeszłym roku Ska w ostatniej chwili wycofała się z tego. Nie o 12,3 tylko o 20 procent...

--- Koniec cytatu ---

Jaka manifestacja 15 strażaków na krzyż  :rofl: :rofl: Wyszło jak to wychodzi bez innych ZZ kolegom z Flo :rofl:
Tak pięknie żarło medialnie i taka lotna nazwa a wyszedł MARSZ ŚMIECHU   :rofl:

pawel1993:
Czyli mówisz że wyszło jak z marszem Solidarności w tamtym roku?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej