Autor Wątek: Rozłąkowe  (Przeczytany 1969 razy)

Offline FIREMICHAL

  • Firenurek
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Rozłąkowe
« dnia: Listopad 09, 2006, 12:04:43 »
Poszukuję wiadomości na temat tzw. rozłąkowego.Byłem przez cztery miesiące w szkole i podoficerskiej wsystemie skoszarowanym.Kadrowiec powiedział że w takim wypadku nie należą się pieniądze na przejazdy ze szkołydo domu i na odwrót,chyba że szkoła wystawi zaświadczenie że wyjazdy były w planie.Szkoła oczywiście takiego papierka nie wystawi.Moje pytanie: czy w takim wypadku, należy się rozłąkowe lub coś w tym rodzaju?

Offline biurówka

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Rozłąkowe
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 09, 2006, 18:26:43 »
Witaj  -_-
Niestety Twój kadrowiec ma rację  :angry:. W tej chwili nie ma przepisu mówiącego, iż należy Ci się przyjazd do domu na weekendy. Kiedyś był przepis mówiący, że każdemu strażakowi należał się "zjazd" do domu co 10 tygodni, lecz niestety już nie obowiązuje  :angry: .
pozdr

Offline FIREMICHAL

  • Firenurek
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Rozłąkowe
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 09, 2006, 22:13:36 »
Kolego,tyle to ja wiem.Ale zadałem jasne pytanie.Czy i na jakiej zasadzie należy się rozłąkowe.Jak masz ochotę pisać aby pisać to zgłoś się do o.Rydzyka

Mareks1

  • Gość
Odp: Rozłąkowe
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 10, 2006, 09:01:51 »
Michaś - kolego, wypada najpierw podziękować. Kultura nie boli.
Pozdrawiam innych.

kacper88

  • Gość
Odp: Rozłąkowe
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 10, 2006, 11:03:26 »
Proszę bardzo
 –Pani Kasiu, proszę wypłacić dla tego sympatycznego pana Michała 1000zł bez pokwitowania;)

I jeszcze jedno, Proszę o nie obrażania na tym forum tego człowieka ,bo on nie ma nic wspólnego z tym forum i sprawą!

Offline boszo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 267
Odp: Rozłąkowe
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 10, 2006, 13:32:38 »
Michal - jestes zalosny... wymagasz odpowiedzi, a jesli ktos Ci jej udziela masz jeszcze jakies zale - sam napisz do o. dyrektora, a najlepiej walnij sobie barana i to z przytupem.
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz.
Julian Tuwim

Offline FIREMICHAL

  • Firenurek
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Rozłąkowe
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 10, 2006, 13:45:55 »
Żałosny to ty jesteś boszo.Ja zadałem wyrażne pytanie o rozłąkowe a nie o to co było kiedyś.Ale najwidoczniej jest tu więcej żałosnych wcinaczy którzy chcą dodać swoje trzy grosze tak jak ty i nieważne czy jest to na temat,czy tylko po to by se popieprzyć

Offline boszo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 267
Odp: Rozłąkowe
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 10, 2006, 13:52:04 »
Owszem, zadales pytanie. Uzyskales odpowiedz (baardzo mi przykro ze Ciebie nie satysfakcjonuje). Chodzi mi o to (i Kolegom z poprzednich postow rowniez), ze kultury za grosz nie wykazales. Moim zdaniem, jezeli jestem uzytkownikiem tego Forum, to mam prawo odezwac sie w kazdym poscie, w ktorym - moim zdaniem - cos mnie drazni.
bez pozdrowien
zalosny wcinacz boszo
P.S. Jesli juz jestesmy na "Ty" to pisz z duzej litery - tego wymaga kultura.
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz.
Julian Tuwim

Offline FIREMICHAL

  • Firenurek
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Rozłąkowe
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 10, 2006, 14:07:50 »
Boszo i ty mówisz o kulturze??? Właśnie przeczytałem część twoich postów i nie są one zbyt kulturalne.Mógłbyś chodzić w parze z Lepperem.On ma jej tyle samo.
Ps. Zapisz się do samoobrony

kacper88

  • Gość
Odp: Rozłąkowe
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 10, 2006, 16:44:29 »
Mój drogi Wielbicielu, lub jak wolisz Michasiu, dziękuje za te słodkie kwiatki i buziaki.

"FIREMICHAL z Dyskusje strażaków wysłał do Ciebie wiadomość.

UWAGA: To jest tylko powiadomienie, nie odpowiadaj na ten email.

Wysłana wiadomość brzmi:

O jakiego człowieka "niezwiązanego z tym forum" ci chodzi synku?Masz coś cennego do przekazania na forum?Jak nie to się nie wpieprzaj!!!!

Tu możesz odpowiedzieć na tę wiadomość: http://www.strazak.pl/forum/index.php?action=pm;sa=send;f=inbox;pmsg=7284;quote;



1.Ja też nie dawno byłem na kursie i tez nic nie dostałem za rozłąkę.
2.Nie obrażaj osobę duchowną na tym  forum.
3.Jakie Ty przeszedłeś badania do tej straży?, Ty nie panujesz na emocjami, nerwus jesteś, bez kultury, coś masz z psychiką?, WYLUZUJ!, albo pigułeczki.
4. Nie pisz  do mnie prywatnie tym tonem.