Autor Wątek: Problemy ZZS FLORIAN?  (Przeczytany 25161 razy)

Offline RABONA

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 15, 2024, 17:48:17 »
Znam osobiście kilku chłopaków, strażaków, związkowców ze Śląska i trochę się boję tych spotkań ZK z Zarządami Terenowymi. Ale tak właściwie to nie moja sprawa. Rozmawiałem z jednym z nich, k....wa w.......ni na maksa.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 16, 2024, 14:49:37 »
Znam osobiście kilku chłopaków, strażaków, związkowców ze Śląska i trochę się boję tych spotkań ZK z Zarządami Terenowymi. Ale tak właściwie to nie moja sprawa. Rozmawiałem z jednym z nich, k....wa w.......ni na maksa.
Proste pytania niech zadadzą dlaczego ukrywa się odpowiedzi na zapytanie ŚZW Floriana przecież są największym indywidualnym płatnikiem bo są największym ZW... Ile ta zabawa kosztuje...
Jeśli będzie brak odpowiedzi na zapytania ŚZW to gonić ściemniaczy... 
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2024, 16:23:17 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 16, 2024, 19:36:20 »
Znam osobiście kilku chłopaków, strażaków, związkowców ze Śląska i trochę się boję tych spotkań ZK z Zarządami Terenowymi. Ale tak właściwie to nie moja sprawa. Rozmawiałem z jednym z nich, k....wa w.......ni na maksa.
Trochę kolega E nadpisuje a kolega w temacie nie napisał wszystkiego. ..k..wa w....ni na maksa? Tylko kto i o kim piszesz.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 16, 2024, 20:53:13 »
Trochę kolega E nadpisuje a kolega w temacie nie napisał wszystkiego. ..k..wa w....ni na maksa? Tylko kto i o kim piszesz.
Zapewne na mnie i na innych fanów psów nie na ZK Floriana  :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Pismak02

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 17, 2024, 09:15:48 »
Znam osobiście kilku chłopaków, strażaków, związkowców ze Śląska i trochę się boję tych spotkań ZK z Zarządami Terenowymi. Ale tak właściwie to nie moja sprawa. Rozmawiałem z jednym z nich, k....wa w.......ni na maksa.
Trochę kolega E nadpisuje a kolega w temacie nie napisał wszystkiego. ..k..wa w....ni na maksa? Tylko kto i o kim piszesz.
Siusiek no to napisz wszystko...
Ale wszystko  :krzyk:
łącznie z odpowiedziami na pismo śląskiego ZW
Podpowiedź: chodzi o wspaniałą 5-tkę
my dalej czekamy na wyliczenia kosztów delegacji  :kwit:
Pomogę Tobie- jeszcze jeden przykład podam:
Kolega z Krasnystaw do Cieszyna
Z Google maps wynika 480 km w jedną stronę ( nie licząc korków, objazdów etc.)
czyli 480 X 1,15 X 2 = 1104zł jeden wyjazd. X 20 =22 800 zł
45 zł dieta X 20 = 900 zeta.
Czyli łącznie takie wyjazdy  :wiedzma: na Śląsk to koszt około 22980 złotych. Oczywiście będzie się różnić odległością od poszczególnych ZT. Więc przyjmijmy + - 20 000 zeta. :cooo:
Czekam na dalsze wyliczenia Panie Siu...


Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 17, 2024, 18:33:00 »
A czy Ty Kolego w poprzednim zestawie ZK nie jeździłeś podobnie? Szczerze to całe prezydium za KO jeździło podobnie.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 17, 2024, 18:40:45 »
A czy Ty Kolego w poprzednim zestawie ZK nie jeździłeś podobnie? Szczerze to całe prezydium za KO jeździło podobnie.
Wszędzie w 5 lub więcej? Bo nie zauważyłem... Jeździli po kilku do Goleniowa i Nowego Targu (jak pomyliłem miejscowości to sorry piszę z pamięci) Przecież masz dane obu kadencji zestaw wydatki... Pokaż jak źle było za Krzysztofa jak dobrze jest za Łukasza  :rofl: :rofl:  Miej jaja odpisać na pismo...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline RABONA

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 17, 2024, 19:44:36 »
Szczerze mówiąc i z tego co pamiętam to było PO nie KO.
 Zauważyłem, że Don Corleone ZK, coś ukrywa, :pyt: że nie chce chłopakom ze Śląska odpisać na zadane pytania a się wybiera  :ulan:z krucjatą do Komend powiatowych/ miejskich. chyba mu nie pyknie z tymi wizytami, podobno taczki już naoliwione

Offline pytek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 61
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 17, 2024, 20:05:19 »
Jest taki film "kłamca-kłamca " i trwał 1 godz. 26 minut. W wykonaniu Siuśka to serial. A odcinki coraz mniej ciekawe. Zresztą oceńcie sami?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 17, 2024, 21:23:21 »
Jest taki film "kłamca-kłamca " i trwał 1 godz. 26 minut. W wykonaniu Siuśka to serial. A odcinki coraz mniej ciekawe. Zresztą oceńcie sami?
Czemu coraz mniej ciekawy? Mam dziwne przeczucie, że kilka osób skończy na emce za te występy bo to coraz większa kasa płynie na prywatne konta... KO zostawił górę pieniędzy na koncie ZZS F a teraz nagle przestano odpowiadać na pisma o stanie konta  :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Pismak02

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 18, 2024, 08:35:10 »
A czy Ty Kolego w poprzednim zestawie ZK nie jeździłeś podobnie? Szczerze to całe prezydium za KO jeździło podobnie.
Jakież to trudne wyliczyć ile będą kosztowały takie wypady na Śląsk :fiuu: :fiuu: :fiuu:
A poza tym ja nie pamiętam aby za KO- jak to nazywasz- były prowadzone właśnie takie wypady :ulan: nawet bym to określił najeźdźcze :rofl:
Ale coś mi się kroi w myślach - może przypomnisz - w 2012 albo coś w tych okolicach czyżby to nie WY pisaliście już do ZT ( jak mnie pamięć nie myli...) i co pisaliście wtedy? Jakaś taka akcja chyba już miała miejsce. Ale mogę się mylić także proszę o przypomnienie.
A co to za newsy na fb ?
cyt. Spotkanie 🤝🤝🤝członków
Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych woj. Lubelskiego
z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych 🐣🥚🌿🔫🕯.
✅️W spotkaniu uczestniczył między innymi Lubelski Komendant Wojewódzki PSP w Lublinie st. bryg. Zenon PISIEWICZ 👨‍🚒oraz Przewodniczący Zarządu Krajowego ZZS FLORIAN Łukasz Kunek 👨‍🚒.
✅️Wojewódzkie struktury ZZS FLORIAN reprezentowali: Przewodniczący Lubelskiego Zarządu Wojewódzkiego Waldek Bałkowiec oraz Członkowie Prezydium LZW ZZS Florian wraz z Przewodniczącymi Zarządów Terenowych.
✅️Obecnością zaszczycili nas także Członkowie Prezydium Zarzadu Krajowego ZZS FLORIAN, przedstawiciele Zarządów Wojewódzkich z: Podlasia, Mazowsza, Warmii i Mazur oraz Wielkopolski a także Członkowie Związków Zawodowych działający w: Policji, Straży Granicznej, Służby Celno Skarbowej oraz Służby Więziennej woj. Lubelskiego.- koniec cyt.
Taka sugestia- czyżby członkowie Prezydium ZK należeli do struktur organizacyjnych Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych woj. Lubelskiego? Reprezentowanie przez Przewodniczącego ZK - zrozumiałe- ale reszta :pyt: :gwiazdki:
Siusiek umiesz liczyć czy dalej ja mam przedstawiać koszt Waszej krucjaty na Śląsk?
Coś mi się zdaje, że duuuużo osób czeka na te wyliczenia z Twojej strony...i to nie tylko ze Śląska
Tylko nie zapomnij odpowiedzieć - tak jak masz słabą pamięć do przesłanych do Prezydium pism :kwit: od grudnia 2023 roku.
Albo są to tak ciężkie pytania, że konsultujesz je z kancelarią prawną  :rofl:
A co do finansów za KO - podobno pozostawili 800 000 złotych na koncie ZK....Ciekawe ile zostało :cooo:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #111 dnia: Dzisiaj o 08:09:35 »
@SIUSIEK nie dość, że facebook się wam popsuł i zamiast informacje dla członków o waszej działalności wrzucać to zrobił sie baner KGPSP to jeszcze strona wam padła :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Pismak02

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #112 dnia: Dzisiaj o 14:12:30 »
@SIUSIEK nie dość, że facebook się wam popsuł i zamiast informacje dla członków o waszej działalności wrzucać to zrobił sie baner KGPSP to jeszcze strona wam padła :rofl:
Nie mogła przyjąć tak potężnego tłumaczenia dlaczego zaopiniowali pozytywnie dodatek stażowy!!! :szalony:
Pewnie wprowadzili nazwiska nowych członków Prezydium ZK i padło :fiuu: :fiuu: :fiuu:
Nawet nie ma komunikatu z ostatniego posiedzenia ZK :mail: :gitara: :gitara: :gitara:
Kunek i reszta żyją już długim weekendem :rofl: :rofl: :rofl:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #113 dnia: Dzisiaj o 21:41:40 »
Nie mogła przyjąć tak potężnego tłumaczenia dlaczego zaopiniowali pozytywnie dodatek stażowy!!! :szalony:
Pewnie wprowadzili nazwiska nowych członków Prezydium ZK i padło :fiuu: :fiuu: :fiuu:
Nawet nie ma komunikatu z ostatniego posiedzenia ZK :mail: :gitara: :gitara: :gitara:
Kunek i reszta żyją już długim weekendem :rofl: :rofl: :rofl:
No właśnie czy ZZS Florian się wstydzi własnych posiedzeń? Czemu nie publikuje chociażby zajawki... 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.