Autor Wątek: Problemy ZZS FLORIAN?  (Przeczytany 25155 razy)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Problemy ZZS FLORIAN?
« dnia: Sierpień 12, 2023, 09:08:58 »
W ostatnim czasie dochodzą mnie informacje i autorytarnym i poza statutowym sposobie zarządzania Zarządem Krajowym...  Może ktoś uchyli rąbka tajeminicy co się dzieje skoro miało być tak dobrze za nowej władzy.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2023, 11:24:18 »
Panie kolego karetki idą do kosza , jak to twierdził nasz najjaśniejszy cytuję " nie zatrzymasz pan tego projektu " , palenie głupa i temat zastępczy?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 13, 2023, 18:52:54 »
Panie kolego karetki idą do kosza , jak to twierdził nasz najjaśniejszy cytuję " nie zatrzymasz pan tego projektu " , palenie głupa i temat zastępczy?
To patrz temacie zastępczy na to  :wacko: :rofl: Co karetki mają do tego nie mam pojęcia ale ok  :straz:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 29, 2023, 10:53:07 »
Kolejny nius z kategorii "to skomplikowane" w ZZS Florian otóż dzisiaj było spotkanie w MSWIA z ministrem i z tego co wieść niesie  szefostwa F nie było tam z powodu tego, że już nawet Federacja ma dość "swoich" współpracowników   :wacko: Wszystkie inne ZZ SM były  :wacko:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2023, 10:59:15 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline mpolskie

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 355
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 30, 2023, 10:25:30 »
Chciałbyś żeby utworzyć temat "Problemy S-ki" i wrzucić tam wszystkie POTWIERDZONE ciekawe sprawy? Wchodzenie w kompetencje Komendantów, obietnice stanowisk dla działaczy związkowych, sposób kierowania na szkoły - gdy KP/KM nie wykazuje strażaka na SPK/SPO bo nie chce go tam skierować, ale gość i tak dostaje miejsce bo Solidarność załatwiła mając w poważaniu zdanie Komendanta? Jak poseł na terenie mojego województwa wywalił z gabinetu działaczy Solidarności rekomendujących mu pewną osobę na komendanta, więc załatwiali sprawę w Warszawie - bo po trupach do celu? A to tylko rzeczy, o których mówią praktycznie wszyscy, bez smaczków, których publicznie wstyd napisać.
Wiesz dlaczego nie masz tutaj odzewu jaki sobie planowałeś? Bo trzeźwo myślący ludzie widzą, że to próba uciszenia głosu, który zwraca uwagę na realne problemy w służbie. Jak tam Wasze statystyki w naszym województwie? Nie spadła ostatnio liczba członków? Bo we Florianie urosła i to kosztem S. Bez żadnych obietnic, nagonki itp - ludzie widząc co robimy sami chcieli się przyłączyć. Spytałem wprost, dlaczego "zmieniacie stronę" - "Bo mamy dosyć tego co wyprawia Solidarność u nas i na szczeblu krajowym".
Każdy dobrze wie kiedy Florian zaczął być "niemile" widziany - od momentu pisma w sprawie bunkrów. Pierwsze tak jasne i publiczne obnażenie niekompetencji i problemów - ludzie się tego domagali, każdy wiedział że nie powinniśmy się za to brać, więc F zareagował zamiast udawać że jest super. Czas pokazał, że nie było tak różowo i mieliśmy dużo racji. I F będzie reagował, choćbyś nie wiem ile tematów założył i sam sobie w nich odpisywał.
Jeśli wewnętrzne problemy faktycznie są - uwierz mi, jest u nas tylu kompetentnych i zdeterminowanych do działania członków, dla których nadrzędnym celem jest poprawa warunków w służbie i walka o funkcjonariuszy w każdym aspekcie służby, że z pewnością je rozwiążą bez potrzeby populistycznych tematów na forum. Bez odbioru, baw się dobrze w tej forumowej piaskownicy, przynajmniej nastrój ludziom podnosisz 😄🔥 Cokolwiek byś nie napisał to był mój pierwszy i ostatni post w tym temacie, swoje prywatne zdanie przekazałem i nie dam się wciągnąć w dyskusję - a jeśli tak interesują Cię rzekome problemy F to się zapisz i je rozwiąż, a jak nie to zajmij się problemami swojej organizacji. O Tobie już nie powinni mówić oficer ds. propagandy, tylko generał, na takie wyżyny się wznosisz 😂

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 30, 2023, 19:16:05 »
@mpolskie nie wiem co powiedzieć tyle lukru :rofl: Generał... Wznoszenie się na wyżyny... Cieszę się, że doceniasz moje hobby  :wacko:
Jak dla mnie możesz założyć co chcesz :rofl: Zarzuty które przedstawiasz dotyczą skuteczności poszczególnych działaczy a nie ich słabości a to, że ktoś czasem przesadzi to tylko ludzie.  Florian nie przestał być "mile widziany" po żadnym pismie... Po prostu od czasu nowego prezydium ZK F po kolei wszyscy zaczęli przeglądać na oczy  z kim mają do czynienia i tak przestano po raz pierwszy od wielu lat Floriana zapraszać i rozmawiać z reprezentantami kilku tysięcy strażaków bo uznano, że to nie ma sensu. Żeby nie było zrobiła to zarówno strona służbowa jak i społeczna. Spotkanie ZZ SM i MSWIA 7 wrzesnia i Florian bez zaproszenia :wacko:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2023, 19:21:11 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Pawello6

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 27, 2023, 14:00:08 »
Nie do końca rozumiem też waszą dyskusję, aczkolwiek fragment z karetkami jest chyba dla mnie najbardziej niezrozumiały

___________________________________
https://jawacontrol.pl/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2024, 13:40:49 wysłana przez Pawello6 »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 27, 2023, 16:49:55 »
Ostro gra prezydium ZK Florian  :wacko: :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 01, 2023, 08:29:59 »
A więc wybory krajowe w ZZS Florian...
5 województw z "Porozumienia" złożyło wniosek o nadzwyczajny zjazd delegatów....
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 02, 2023, 09:22:26 »
A więc wybory krajowe w ZZS Florian...
5 województw z "Porozumienia" złożyło wniosek o nadzwyczajny zjazd delegatów....
Jaki zjazd delegatów. Gdzie tam jest napisane o tym i czy aż tak dobrze znasz zapisy statutu nie swojego związku?
Tak jak uwielbiasz sam siebie uwielbiasz dopisywać sb jakieś bzdury.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 02, 2023, 10:55:23 »
@SIUSIEK a co to jest jeśli nie wniosek o nadzwyczajny zjazd delegatów....
Statut przeczytałem z ciekawości.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 02, 2023, 14:06:07 »
Jeśli dobrze spojrzysz na to pismo..żenada. Nawet nie wiadomo kto się tam podpisał. Jakie 5 województw.. poczytaj jeszcze raz.

Offline in_flames

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 344
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 02, 2023, 14:52:28 »
To ja chyba jakieś inne pismo widzę, bo jest tam 5 pieczątek z podpisami. Pieczątki wyglądają jak z 5 różnych województw.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 02, 2023, 14:54:35 »
Jeśli dobrze spojrzysz na to pismo..żenada. Nawet nie wiadomo kto się tam podpisał. Jakie 5 województw.. poczytaj jeszcze raz.
Wiesz tak sobie myślę i uważam, że i tak ten zjazd się odbędzie czy wam się to podoba czy nie bo szczególnie jeden zarzut moim zdaniem jest uzasadnieniony czyli "doprowadzenie do braku dialogu ze stroną służbowa i rządową" bo robienie głupich wycieczek na profilu organizacji uderza nie tylko w nie mądrego admina strony ale we wszystkich członków organizacji i pamiętaj kto grą w głupie gry wygrywa głupie nagrody!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2023, 14:58:33 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline czeles

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 86
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 02, 2023, 22:29:59 »
Panowie ten wniosek jest jak najbardziej zgodny ze statutem związku. Niebardzo rozumiem dlaczego członkowie zarządu krajowego nie chcą się zgodzić z wnioskiem 1/3 zarządów wojewódzkich. Te zarządy mówią "sprawdzam". Uważam że obecnie działania jakie prowadzi zarząd krajowy związku są  niezrozumiałe, brak dialogu ze stroną służbową jest destrukcyjne. Bez dialogu nie ma konsensusu.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 03, 2023, 08:18:16 »
Panowie ten wniosek jest jak najbardziej zgodny ze statutem związku. Niebardzo rozumiem dlaczego członkowie zarządu krajowego nie chcą się zgodzić z wnioskiem 1/3 zarządów wojewódzkich. Te zarządy mówią "sprawdzam". Uważam że obecnie działania jakie prowadzi zarząd krajowy związku są  niezrozumiałe, brak dialogu ze stroną służbową jest destrukcyjne. Bez dialogu nie ma konsensusu.
Zgodny ..niezgodny..zobaczymy.  Ponadto 5 pieczątek i jakiś lewy 6 podpis. Czymś to śmierdzi.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 03, 2023, 08:50:01 »
@SIUSIEK nie idźcie tą drogą bo to drogą do nikąd... Zróbcie uczciwe wybory i tyle.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline stefan_z_podlasia

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 03, 2023, 16:25:37 »
@SIUSIEK nie idźcie tą drogą bo to drogą do nikąd... Zróbcie uczciwe wybory i tyle.

Panie wszystko (i nic) wiedzący, to nie twój związek, więc nie komentuj. Głupiego można poznać po tym, ze gada wszędzie i o wszystkim. Teraz to nazywa się EXPERT.
Powiedz - jak to było w Solidarności kilka lat temu. Przypomnij proszę forumowiczom jak kilka województw też było niezadowolonych (także tutaj twoja WIELKA zasługa w tym mieszaniu) i też podobnie doprowadzili do czegoś nowego.
Więc co się trollisz i wyśmiewasz działania innego związku z którym nie masz nic do czynienia.
Zachowaj się czasami jak człowiek i zamilknij.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2023, 16:35:41 wysłana przez stefan_z_podlasia »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 03, 2023, 21:17:59 »
Panie wszystko (i nic) wiedzący, to nie twój związek, więc nie komentuj. Głupiego można poznać po tym, ze gada wszędzie i o wszystkim. Teraz to nazywa się EXPERT.
Powiedz - jak to było w Solidarności kilka lat temu. Przypomnij proszę forumowiczom jak kilka województw też było niezadowolonych (także tutaj twoja WIELKA zasługa w tym mieszaniu) i też podobnie doprowadzili do czegoś nowego.
Więc co się trollisz i wyśmiewasz działania innego związku z którym nie masz nic do czynienia.
Zachowaj się czasami jak człowiek i zamilknij.
Jak zawsze na wstępie dziękuję za komplement. Oczywiście z chęcią mogę przypomnieć bo uważam, że to najbardziej oczyszczająca akcja jaka mogła się przytrafić S w sumie nasza zadyma i wasza jest o to samo, żeby emeryci nie rządzili ZZ w PSP... Patrz nawet województwa przeciwko któremu to jest kierowane jest to samo czyli emeryci z Mazowsza  :wacko: Tylko, że u nas szef walił bezpośrednio a u was wali z drugiego rzędu :rofl: Bo na pierwszy by nigdy nie wskoczył więc wymysił nie on pierwszy pacynkę.  Żeby mieć pełna świadomość to wiesz kogo Przewodniczący ZZS F zaproponował do zarzadu fundacji Solidarni?  Emeryta... Poprzednika poprzedniego przewodniczącego... Ogólnie emeryt  :rofl:
Nie zamilknę bo jest zwolennikiem pełnej jasności i transparentnej działalności ZZ w PSP i sorry ale pojadę każdemu kto chce coś ukryć,  swoich też opisałem. 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2023, 22:01:03 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 04, 2023, 19:28:12 »
Dzisaj Zarząd Krajowy ZZS Florian zdecydowal że nowo stworzona reaktywowana organizacja liczącą 13 osób... Blokuje zdanie 2000 strażaków z "Pozrozumienie Incjatywa" a więc kruczki prawne aby mniejszość obroniła władze emeryta.
Sprawy odwołania przewodniczących ZW idą do sądu....
Grubo się bawi Prezydium ZZS FLORIAN.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Porozumienie

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 04, 2023, 23:41:52 »
Kolejni dwaj wiceprzewodniczący złożyli rezygnacje z Prezydium Zarządu Krajowego.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 05, 2023, 08:08:08 »
Dzisaj Zarząd Krajowy ZZS Florian zdecydowal że nowo stworzona reaktywowana organizacja liczącą 13 osób... Blokuje zdanie 2000 strażaków z "Pozrozumienie Incjatywa" a więc kruczki prawne aby mniejszość obroniła władze emeryta.
Sprawy odwołania przewodniczących ZW idą do sądu....
Grubo się bawi Prezydium ZZS FLORIAN.
Pisząc to najprawdopodobniej poszczałeś się z emocji. Chłopie zajmij się swoim Związkiem bo nawet nie wiesz co u Was się dzieje. A wystarczy posłuchać chłopaków. Znam to z autopsji.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 05, 2023, 17:46:29 »
Pisząc to najprawdopodobniej poszczałeś się z emocji. Chłopie zajmij się swoim Związkiem bo nawet nie wiesz co u Was się dzieje. A wystarczy posłuchać chłopaków. Znam to z autopsji.
Nie bawi mnie do tego stopnia pisanie na forum  :wacko: Ale obejrzałem "wywiad" (daje w cudzysłów bo ktoś musi doczytać czym jest wywiad  :rofl: ) Cieszę się, że wasz przewodniczący potwierdza problemy o których pisze już pewien czas czyli, że przez głupotę grozi wam rozłam co prawda on straszy przed 4 związkiem  :rofl: 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline in_flames

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 344
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 05, 2023, 19:26:34 »
Jest gdzieś link do wyników tej ankiety (i może samej ankiety) sporządzonej przez Centrum Analiz Floriana?

Offline Porozumienie

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Problemy ZZS FLORIAN?
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 06, 2023, 23:07:23 »
Rozłamu raczej nie będzie, a na pewno jeszcze do tego daleko. Nie po to tworzymy Floriana, żeby tak łatwo dać się podzielić. Straszenie 4 związkiem, faktycznie słabo wyreżyserowane czytanie i krycie się za grafiką to kwintesencja dzisiejszego przewodniczącego. Ludzie z Floriana przeglądają na oczy. Widać jednoczenie się wokół wartości i przeciw obłudzie. Żeby było lepiej czasem musi być gorzej. Dziś jest gorzej, a jutro będzie lepiej  :mellow: