Autor Wątek: Podwyżki 2024  (Przeczytany 882419 razy)

Offline mlasppsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1325 dnia: Luty 29, 2024, 13:11:02 »

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.934
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1326 dnia: Luty 29, 2024, 14:13:34 »
https://kspnszz.org/index.php/2024/02/28/kiedy-strazacy-dostana-podwyzki-solidarnosc-ponagla-ministerstwo/?fbclid=IwAR2e-exv95FtWY4EMizgqolE3EL0rfTK1B0B208L0UDLMPu_qQt1UgDfsTE
Brawo za ruch dla S. Florian usiadł do stołu i już wygodnie siedzi, co średnio mi się zaczyna podobać.. Czekamy..... Miał być marzec..
Ty Kolego nazywasz to ruchem? Gdyby Ska chciała cokolwiek zrobić to najpierw poinformowałaby swoich członków że nie ma gotowego projektu i przedłożenia go w MSWIA. Po drugie dlaczego nie pytają KG co jest z przepisem płacowym..
Chyba mniemam że Twój wywód nie nie jest spowodowany brakiem funduszy tylko zżera Cb ciekawość ile dostaniesz na kwitku. Data rejestracji na forum też robi swoje.
« Ostatnia zmiana: Luty 29, 2024, 14:16:39 wysłana przez SIUSIEK »

Offline mlasppsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1327 dnia: Luty 29, 2024, 14:48:00 »
https://kspnszz.org/index.php/2024/02/28/kiedy-strazacy-dostana-podwyzki-solidarnosc-ponagla-ministerstwo/?fbclid=IwAR2e-exv95FtWY4EMizgqolE3EL0rfTK1B0B208L0UDLMPu_qQt1UgDfsTE
Brawo za ruch dla S. Florian usiadł do stołu i już wygodnie siedzi, co średnio mi się zaczyna podobać.. Czekamy..... Miał być marzec..
Ty Kolego nazywasz to ruchem? Gdyby Ska chciała cokolwiek zrobić to najpierw poinformowałaby swoich członków że nie ma gotowego projektu i przedłożenia go w MSWIA. Po drugie dlaczego nie pytają KG co jest z przepisem płacowym..
Chyba mniemam że Twój wywód nie nie jest spowodowany brakiem funduszy tylko zżera Cb ciekawość ile dostaniesz na kwitku. Data rejestracji na forum też robi swoje.
Doskonale wiem ile dostanę na kwitku, mój wywód spowodowany jest zaistniałą sytuacją, gdzie inne służby albo mają zapewnienie ze kasa pójdzie od marca, albo że podwyżki będą np. na początku kwietnia. U nas jak zwykle nikt nic nie wie. Jeden związek siedzi cicho drugi robi ruchy w stronę ministra. KG tylko jeździ żegna jednych emerytów wita drugich. Poza tym każdy rozgarnięty może sobie zerknąć w RCL i tu nie trzeba nikogo informować czy dany projekt jest czy nie. Tyle ode mnie. Zdrowia zyczę......

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.396
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1328 dnia: Luty 29, 2024, 17:05:43 »
Ty Kolego nazywasz to ruchem? Gdyby Ska chciała cokolwiek zrobić to najpierw poinformowałaby swoich członków że nie ma gotowego projektu i przedłożenia go w MSWIA. Po drugie dlaczego nie pytają KG co jest z przepisem płacowym..
Chyba mniemam że Twój wywód nie nie jest spowodowany brakiem funduszy tylko zżera Cb ciekawość ile dostaniesz na kwitku. Data rejestracji na forum też robi swoje.
To był wręcz piękny ruch patrząc na liczbę odsłon na stronie to w 20 godzin 1/3 strażaków to przeczytała...
https://kspnszz.org/index.php/2024/02/28/kiedy-strazacy-dostana-podwyzki-solidarnosc-ponagla-ministerstwo/
Resztę nawet szkoda komentować takie głupoty, że głowa boli... 
« Ostatnia zmiana: Luty 29, 2024, 17:15:50 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline ww112

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 111
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1329 dnia: Luty 29, 2024, 17:46:11 »
W sumie to był czas przywyknąć (przynajmniej ja miałem - trochę już służę), że zawsze jesteśmy na szarym końcu. Już nawet mnie to jakoś mocno nie irytuje.

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.396
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1330 dnia: Luty 29, 2024, 20:20:01 »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline ogniomiszcz

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.143
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1331 dnia: Luty 29, 2024, 20:26:05 »
Wybory są w kwietniu. Czego jeszcze nie wiecie?

Offline wybaczmi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1332 dnia: Marzec 01, 2024, 07:39:24 »
 :rofl: :rofl: :rofl:I mówiłem, że od kwietnia zapłacą :rofl:

Offline janosik

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 393
  • OSP & PSP
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1333 dnia: Marzec 01, 2024, 09:17:52 »
https://kspnszz.org/index.php/2024/02/28/kiedy-strazacy-dostana-podwyzki-solidarnosc-ponagla-ministerstwo/?fbclid=IwAR2e-exv95FtWY4EMizgqolE3EL0rfTK1B0B208L0UDLMPu_qQt1UgDfsTE
Brawo za ruch dla S. Florian usiadł do stołu i już wygodnie siedzi, co średnio mi się zaczyna podobać.. Czekamy..... Miał być marzec..
Ty Kolego nazywasz to ruchem? Gdyby Ska chciała cokolwiek zrobić to najpierw poinformowałaby swoich członków że nie ma gotowego projektu i przedłożenia go w MSWIA. Po drugie dlaczego nie pytają KG co jest z przepisem płacowym..
Chyba mniemam że Twój wywód nie nie jest spowodowany brakiem funduszy tylko zżera Cb ciekawość ile dostaniesz na kwitku. Data rejestracji na forum też robi swoje.

A co ciebie tak boli, kto ile czasu ma konto na forum? Może im krócej, tym lepiej, bo mniej czyta m.in. Twoich herezji na różne tematy. Zacznij w końcu przyswajać, że w PSP nie wszyscy wierzą tylko w to, co jest mówione na stołówkach lub związkowych pieniaczy, mają swoje zdanie i je m.in. tutaj wyrażają!

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.466
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1334 dnia: Marzec 01, 2024, 13:22:07 »
Wątek dotyczy podwyżek,  temat działalności ZZ omawiany jest w innym dziale
Ostatnie 3 posty lądują w koszu.

Offline Thickus

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 69
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1335 dnia: Marzec 01, 2024, 14:37:59 »

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.934
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1336 dnia: Marzec 01, 2024, 14:58:54 »
A co niektórzy z niedowiarków obarczają ZZawodowy Jedyny za brak reakcji. Panowie ..pieniążki będą.

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.396
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1337 dnia: Marzec 01, 2024, 15:05:22 »
A co niektórzy z niedowiarków obarczają ZZawodowy Jedyny za brak reakcji. Panowie ..pieniążki będą.
Zdajesz sobie sprawę, że te informacje się pojawiły po zapytaniu kilku ZZ... Więc sorry ale w przypadku podwyżki milczenie to nie złoto a g...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Beta998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1338 dnia: Marzec 01, 2024, 15:16:45 »
Ja nie wiem po co te związki są? I czemu tak cicho siedzą jak kasa nie poszła? Chyba nic wam nie dali

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.934
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1339 dnia: Marzec 01, 2024, 15:18:01 »
A co niektórzy z niedowiarków obarczają ZZawodowy Jedyny za brak reakcji. Panowie ..pieniążki będą.
Zdajesz sobie sprawę, że te informacje się pojawiły po zapytaniu kilku ZZ... Więc sorry ale w przypadku podwyżki milczenie to nie złoto a g...
Akurat nie g..bo ja osobiście już parę dni temu o tym wiedziałem. Nawet gdybym napisał znaleźli by się tacy dlaczego akurat kwiecień. Trzynastki poszly na konta..zaraz nadgodziny więc chyba nie jest źle.

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 445
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1340 dnia: Marzec 01, 2024, 15:21:16 »
A co niektórzy z niedowiarków obarczają ZZawodowy Jedyny za brak reakcji. Panowie ..pieniążki będą.
Zdajesz sobie sprawę, że te informacje się pojawiły po zapytaniu kilku ZZ... Więc sorry ale w przypadku podwyżki milczenie to nie złoto a g...
Akurat nie g..bo ja osobiście już parę dni temu o tym wiedziałem. Nawet gdybym napisał znaleźli by się tacy dlaczego akurat kwiecień. Trzynastki poszly na konta..zaraz nadgodziny więc chyba nie jest źle.
No bardzo optymistyczne stwierdzenie to poszło to może pójdzie a reszta to się zobaczy .... :wall: :wall: :wall:

Offline Beta998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1341 dnia: Marzec 01, 2024, 15:27:57 »
Tu nie chodzi kiedy będą ale jak zwlekają z wypłatą to warto było coś więcej ugrać. A tak to nic oficjalnie nie ma jakiś kalkulator wyszedł ale nie wiadomo czy na pewno to będzie tak liczone. Już ostatnio było pokazane jak podwyżki mogą się zmienić o połowę albo i więcej w dół 😂

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.396
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1342 dnia: Marzec 01, 2024, 15:32:38 »
A co niektórzy z niedowiarków obarczają ZZawodowy Jedyny za brak reakcji. Panowie ..pieniążki będą.
Zdajesz sobie sprawę, że te informacje się pojawiły po zapytaniu kilku ZZ... Więc sorry ale w przypadku podwyżki milczenie to nie złoto a g...
Akurat nie g..bo ja osobiście już parę dni temu o tym wiedziałem. Nawet gdybym napisał znaleźli by się tacy dlaczego akurat kwiecień. Trzynastki poszly na konta..zaraz nadgodziny więc chyba nie jest źle.
Wstyd to słowo najlepiej pokazuje co myślę o twoim wpisie i o twoim podejście do podwyżki strażaków kolego Przewodniczący duża liczba strażaków nie ma nadgodzin lub ma je w minimalnej ilości... W sprawie wypowiadały się ZZ praktycznie wszystkich służb. W Policji nawet część wypłacili bo nastroje są słabe nawet bardzo.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2024, 15:46:56 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Pismak02

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1343 dnia: Marzec 01, 2024, 15:38:05 »
Cytuj
Akurat nie g..bo ja osobiście już parę dni temu o tym wiedziałem. Nawet gdybym napisał znaleźli by się tacy dlaczego akurat kwiecień. Trzynastki poszly na konta..zaraz nadgodziny więc chyba nie jest źle.
Modyfikuj wiadomość
Siusiek jak to wiedziałeś parę dni temu a swoich członków ZZ Florian nie informujesz? :stop:
 :fiuu:
No po prostu masakra i żenada.
To od czego jest Prezydium ZK? No tak wiedziałeś o kwietniu a wolałeś się bawić w Nowym T. zamiast informować...
Siusiek naprawdę jesteś aż tak zadufany w sobie?
Wiem - ale nie powiem...chyba nowe motto związku...
Z portali informacyjnych to też ludzie się dowiedzą co z podwyżkami i nawet szybciej niż od Was...
Ale pytanie brzmi - co Panowie z Prezydium ZK albo jakie działania podjęli aby podwyżka była na czas?
Dlaczego Panowie z Prezydium ZK nie wrzucili posta na ledwo co jadącą stronę internetową Floriana jeżeli posiadali taką informację?
Myślę, że to właśnie jest sens Waszego trwania.  :wall: :wall: :wall:

« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2024, 15:52:02 wysłana przez BOTmod »

Offline kamtom

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1344 dnia: Marzec 01, 2024, 16:32:43 »
W wojsku dzisiaj z wyrównaniem szeregowy 900 podoficer kapral ponad 1100 netto

Offline Beta998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1345 dnia: Marzec 01, 2024, 17:55:06 »
Policja również dostała. Tak że gratulacje dla związków

Offline malibus

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 81
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1346 dnia: Marzec 01, 2024, 18:38:58 »
U emerytów też już wypłaty po rewolaryzacji  :rofl:


Offline hasici99

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 519
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1348 dnia: Marzec 02, 2024, 00:59:27 »
Widzę, że jedyna sensowna podwyżka, to w moim przypadku wypisanie się z Ski i olanie ciepłym moczem "związkowców". Nie wiem kto pilnował podwyżek ale skoro dowiadujemy się w ostatniej chwili że jednak może dostaniemy w maju a może chu nam w d... to wolę sobie gdzieś dorobić  :rofl:

Offline andoria

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 306
Odp: Podwyżki 2024
« Odpowiedź #1349 dnia: Marzec 02, 2024, 07:58:28 »
A co niektórzy z niedowiarków obarczają ZZawodowy Jedyny za brak reakcji. Panowie ..pieniążki będą.
Zdajesz sobie sprawę, że te informacje się pojawiły po zapytaniu kilku ZZ... Więc sorry ale w przypadku podwyżki milczenie to nie złoto a g...
Akurat nie g..bo ja osobiście już parę dni temu o tym wiedziałem. Nawet gdybym napisał znaleźli by się tacy dlaczego akurat kwiecień. Trzynastki poszly na konta..zaraz nadgodziny więc chyba nie jest źle.

Wpis o trzynastkach to wypisz wymaluj co pisał E za rządów PiS. Tragedia podejście związków. Jak już do maja ustalicie podwyżki, to później przerwa wakacyjna, później przed świętami, później swieta, no i nie uda się wspomnieć o planie podwyżek dalej.