Autor Wątek: Zawody Sportowo Pożarnicze  (Przeczytany 2523 razy)

Offline Grotex_2006

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 3
Zawody Sportowo Pożarnicze
« dnia: Listopad 08, 2006, 18:18:54 »
nie jestem wlugo w osp ale mam 1 pytanko  jakim systemem startujecie w Zawodach tzn Ruskim czy austyjackim CZekam na odpowiedzi Słyszalem o nowych przepisach ale niewiem czy to jest prawda

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: Zawody Sportowo Pożarnicze
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 09, 2006, 11:09:23 »
No widac ze nie jestes długo !!!
 Ciekawe macie systemy startów na zawodach a potem wylażą dziwy ze w rejonie "X" zawody byly rozgrywane tak a w drugim inaczej. :wacko:
 Ruski system to raczej w rosijii a austriacki w austrii jeżeli wiesz u nas są dwa POLSKI i CTIF http://www.ctif.org/  podszkol sie w tym pozdr.

I czytać sie nie chce  ^_^ tutaj jest o zmianach na forum ochotników http://www.strazak.pl/forum/index.php?topic=2277.0
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2006, 11:29:36 wysłana przez wolicki1 »

Offline dh Kuba

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 404
Odp: Zawody Sportowo Pożarnicze
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 12, 2006, 09:39:55 »
Ja dodam że w każdych zawodach powinna być zwykła bojówka polska bo ona najlepiej przygotowuje do służby wiem o tym ponieważ od 6 lat startuję w taki czymś w woj. pomorskim i jest OK. A CTIF według mie jest dużo gorszy miej związany ze strażą ale z drugiej strony jak do tego nie przygotują to źle ponieważ na międzynarodowych zawodach niema zwykłej bojówki tylko CTIF i właśnie ma jednostka ze mną w polskiej bojówce wszystko niemal wygrywali a w międzynarodowych jak startowaliśmy w CTIF to było gożej. No, a sztafeta niewiele się różni ale się różni.

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: Zawody Sportowo Pożarnicze
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 12, 2006, 10:25:32 »
Ja dodam że w każdych zawodach powinna być zwykła bojówka polska bo ona najlepiej przygotowuje do służby wiem o tym ponieważ od 6 lat startuję w taki czymś w woj. pomorskim i jest OK. A CTIF według mie jest dużo gorszy miej związany ze strażą ale z drugiej strony jak do tego nie przygotują to źle ponieważ na międzynarodowych zawodach niema zwykłej bojówki tylko CTIF i właśnie ma jednostka ze mną w polskiej bojówce wszystko niemal wygrywali a w międzynarodowych jak startowaliśmy w CTIF to było gożej. No, a sztafeta niewiele się różni ale się różni.
Rozumiem ze podoba ci sie Polski regulamin -mi tez , ale czy nie dlatego ze macie mocny tuning pompy i wygrywacie wszystko co popadnie w waszym rejonie  :huh:
 Ja tez bym sie cieszył z wygranej ale wygrana z równorzędnym rywalem na tej samej pompie daje wiekszą radość .
 CTIF sprawdza spryt i sile drużyny a Polski w 50% jaka masz pompe  ^_^
takie sa realia.

Offline dh Kuba

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 404
Odp: Zawody Sportowo Pożarnicze
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 12, 2006, 13:01:05 »
Wiesz w więkrzości się zgadzam że Polską bardziej lubię bo jesteśmy w niej dobrzy ale niezgadzam się że motopąpa ma takie znaczenie ponieważ przyznam że moją jednostka ma 1 z 3 najlepszych motopąp w powiecie w OSP ale my trenujemy już 3-4 miesiące przed zawodami więc 90% nasza zasługa a 10% motopąpy. I myślę że bojówa POLSKA przygotowuje lepiej do służby. A a że CTIF polega jak mówisz w 100% na sprawności to się zgodzę. I dodam jeszcze że CTIF zostaje wprowadzany do coraz więcej gmin w polsce i w zawodach powinny być takie konkuręcje Bojówka polska CTIF, sztafeta.