Autor Wątek: Nabór z ulicy w trakcie służby  (Przeczytany 2513 razy)

Offline buryburek

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Nabór z ulicy w trakcie służby
« dnia: Czerwiec 20, 2023, 01:20:56 »
Nie znalazłem podobnego wpisu, dlatego zdecydowałem zadać to pytanie i poprosić o poradę jak ktoś się orientuje albo przechodził przez coś podobnego.
Skończyłem kilka lata temu SA, dostałem przydział do innego województwa a mianowicie na drugi koniec Polski. Od dobrych 2 lat próbuje się przenieść ale nigdzie nie ma miejsc..
W mieście do którego docelowo próbowałem się przenieść jest prowadzony nabór z ulicy, czy mogę wziąć udział w naborze i po „dostaniu się” zrezygnować w obecnej komendzie?
I ewentualnie co później? Kurs podstawowy? Stopień zostaje czy zaczynam od zera?
Z góry dziękuje za każdą wypowiedź ;)

Offline Yywicio

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 147
Odp: Nabór z ulicy w trakcie służby
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2023, 13:27:26 »
A nie lepiej przyjść do komendanta i pogadać?
Jak wystapisz ze służby, to ciezkie szanse na powrót.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.367
Odp: Nabór z ulicy w trakcie służby
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 20, 2023, 16:03:15 »
Nie znalazłem podobnego wpisu, dlatego zdecydowałem zadać to pytanie i poprosić o poradę jak ktoś się orientuje albo przechodził przez coś podobnego.
Skończyłem kilka lata temu SA, dostałem przydział do innego województwa a mianowicie na drugi koniec Polski. Od dobrych 2 lat próbuje się przenieść ale nigdzie nie ma miejsc..
W mieście do którego docelowo próbowałem się przenieść jest prowadzony nabór z ulicy, czy mogę wziąć udział w naborze i po „dostaniu się” zrezygnować w obecnej komendzie?
I ewentualnie co później? Kurs podstawowy? Stopień zostaje czy zaczynam od zera?
Z góry dziękuje za każdą wypowiedź ;)
Tak możesz się dostać i zrezygnować oczywiście w terminach wskazanych w przepisach  :wacko:
Myślę, że musisz sobie zdawać sprawę, że tu nie chodzi o to, że nie ma dla ciebie miejsca a nie ma dla ciebie pieniędzy po prostu i nie wygrasz tego naboru. Absolwenci stają się problemem i takie są fakty szczególnie w miejscach z których najczęściej pochodzą.
Kurs podstawowy - NIE, Stopnie w PSP są dożywotnie  :wacko:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2023, 17:48:03 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.