Służba > Forum zawodowców

Koniec służby

<< < (2/5) > >>

mpolskie:
Kwestia tego, czy komendant będzie chciał trzymać "na siłę" jest bardzo mocno indywidualna - także o tym nawet nie ma co dyskutować.

PanCerny:
mam 34 lata, także jeszcze na tyle młody, żeby zdążyć, przebranżowić się :D

O komendanta pytam, ze względu na to, że nie wiem, jakie jest parcie na trzymanie strażaków w formacji z góry. W policji, jak wiem od kolegów tak nie ma, rzucają papier i znikają.

Eqinox:

--- Cytat: PanCerny w Maj 13, 2023, 16:23:03 ---mam 34 lata, także jeszcze na tyle młody, żeby zdążyć, przebranżowić się :D
O komendanta pytam, ze względu na to, że nie wiem, jakie jest parcie na trzymanie strażaków w formacji z góry. W policji, jak wiem od kolegów tak nie ma, rzucają papier i znikają.

--- Koniec cytatu ---
Nie wiem czy jesteś z nami do końca szczery ale powiem ci co ja bym zrobił będąc twoim 01. Uznał bym, że chcesz na mnie wymusić jakieś zachowanie i grzecznie podziękował za współpracę i poprosił o raport z uzasadnieniem.

Scyzoryk:
A po co uzasadnienie. "Z przyczyn osobistych" i tyle wystarczy. A jak bardzo będzie chciał uzasadnienie, to można podać takie argumenty, że sam stwierdzi, że "te fragmenty" są niepotrzebne.

adivano:
KG już nie raz powtarzał, że zapłaci ZUS jak ktoś chce odejść. Także jak to mówią, see you soon :straz:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej