Autor Wątek: Samochody Pożarnicze  (Przeczytany 2363 razy)

arkadiusz tasior

  • Gość
Samochody Pożarnicze
« dnia: Grudzień 03, 2003, 17:40:10 »
jeżeli ktoś ma zdjęcia pojazdów pożarniczych to prosze o kontakt na mój adres arek266@wp.pl ,szukam szczególnie pojazdów starszego typu wraz z dokładnymi danymi technicznymi ,, prosze sam też posiadam zdjęcia samochodów specjalnych jeżeli ktos sie tym interesuje to prosze o kontakt ze mną .przesyłam pozdrowienia dla strażaków

arkadiusz tasior

  • Gość
Samochody Pożarnicze
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 04, 2003, 09:49:07 »
posiadam dużo zdjęć samochodów pozarniczych w tym pojazdy polskie (star .jelcz. żuk.polonez) w różnych werjach nadwozia tylko nie wiem jak je umieścić na tej stronie
 

Offline Sylwek

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 2.394
Samochody Pożarnicze
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2003, 11:38:58 »
Witam,
odwiedź stronę tam znajdziesz trochę ciekawych materiałów i będziesz mógł nawiązać kontakt z gościem który ma podobne do Twoich zainteresowania (gość jest holendrem i będziesz musiał troszkę liznąć angielskiego... no ale co to dla harcerza ;)),
Co do umieszczania zdjęć na forum to można podawać do nich odwołanie. Wcześniej muszą być umieszczone gdzieś w interneci. Ja to zrobiłem tak, że założyłem sobie darmowe konto na republice (dużo o darmowych kontach już było na tym forum np tu) i tam wrzucam zdjęcia które chcę podać na forum.
Jeśli już założysz konto to może pomyśl o zrobieniu własnej strony - to wcale nie jest trudne i po kilku wieczorach będziesz miał własną www ze swoją kolekcją zdjęć którymi będziesz mógł się pochwalić.
Pozdrawiam, Sylwek

Offline Damyk

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
    • http://mycars.webpark.pl/cars.htm
Samochody Pożarnicze
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 14, 2003, 23:12:42 »
Witam :)
To i ja dolacze sie do tematu samochodów pozarniczych ;)
Od bardzo dawna szukam jakichkolwiek fotografi specjalistycznych Opli Astra z Polski.
Wiem, ze w SP byly.
Jezeli by ktos dysponowal jakimikolwiek zdjeciami Astr I-szej lub II -ej generacji specjalistycznych z Polski, czyli Policji i Strazy bylbym wdzieczny.
Posiadam takze fotki przewaznie Astr policyjnych z róznych panstw Swiata, oraz innych samochodów bardziej popularnych, jezeli ktos bylby zainteresowany jakimis samochodami, to prosze pisac na maila damyk1@wp.pl lub nr. gg. 1757042
Pozdrawiam

Offline fojer1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 353
    • Moja strona
Samochody Pożarnicze
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 15, 2003, 10:36:37 »
Cytuj
Jezeli by ktos dysponowal jakimikolwiek zdjeciami Astr I-szej lub II -ej generacji specjalistycznych z Polski, czyli Policji i Strazy bylbym wdzieczny.

A proszę bardzo:



                                                     Pozdrawiam wszystkich modelarzy Robert






Offline arkadiusz

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
    • http://www.ratownictwo.galeria.prv.pl
Samochody Pożarnicze
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 15, 2003, 11:29:52 »
wszelkich informacji o samochodach pozarniczych udziele .... piszcie na arkadiusz80@wp.pl  lub przez gg 6339605   .jeśli niebede mogł w stanie udzielić informacji to piszcie na adres mojego kolegi po fachu  na forej1@wp.pl    lub na jego gg 2702734...udzielimy potrzebnych informacji także na inne tematy zwiazane
 z ochrona przeciwpożarową,,,zapraszamy do korzystania z naszych informacji...a jeśki ktos ma zdjecia
samochodów pozarniczych wysyłąc je prosze na ares arkadiusz80@wp.pl.......   prosze bardzo ..pozdrawiamy  serdecznie...forej i arkadiusz tasior