Autor Wątek: podwyżki 2023 nowe  (Przeczytany 408937 razy)

Offline staryogien

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #625 dnia: Styczeń 27, 2023, 18:53:13 »
A czy ktoś może wrzucić link gdzie można przeczytać wczorajsze ustalenia na zebraniu ski z MSWiA?

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #626 dnia: Styczeń 27, 2023, 19:01:18 »
Tam były trzy związki.
Ustaleń nie ma florian nie był przygotowany
I spotkanie było z KG
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2023, 19:04:22 wysłana przez radca »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #627 dnia: Styczeń 27, 2023, 19:02:23 »
Te brawa do dla Ciebie chyba jeśli chodzi o przekrzykiwanie faktów. Wrzuciłeś tabele, która nie jest zgodna z prawdą. Wskazałem, że wprowadzasz ludzi w błąd to błyskawiczna zmiana tematu na ilość grup w formacjach  :rofl: czy ja porównywałem stanowiska? Napisze to jeszcze raz. Wprowadzasz ludzi w błąd świadomie lub nie, przedstawiasz coś co nie jest zgodne z faktami, a zarzucasz to innym. Może przedstawisz źródło wrzuconej przez Ciebie tabeli jeśli próbujesz zamieszać. Przy okazji wskaż w którym miejscu ja napisałem nieprawdę. Ja Tobie wskazałem  -_-
Chyba sobie żartujesz ja wprost napisałem, że to nie z policji i jest zgodna z prawdą.
Nieprawdą i maniplacją jest porównywanie grup 1 do 1 skoro w jednej formacji jest ich 16 a w drugiej 20.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline matW

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #628 dnia: Styczeń 27, 2023, 19:03:26 »
15 lat służby 15 lat służby czy z tym się coś wiąże? Kurcze nie pamiętam...  :rofl:
[/quote]
Staż to jest drugorzędna sprawa w tym przypadku... jeżeli stażysta będzie miał 250 zł a starszy Ratownik 300 bo nikt mu nie podwyższy dodatku to to jest to samo co różnice pomiędzy grupami teraz. Ale widzę, że niektórzy tego nie rozumieją.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #629 dnia: Styczeń 27, 2023, 19:06:36 »
Staż to jest drugorzędna sprawa w tym przypadku... jeżeli stażysta będzie miał 250 zł a starszy Ratownik 300 bo nikt mu nie podwyższy dodatku to to jest to samo co różnice pomiędzy grupami teraz. Ale widzę, że niektórzy tego nie rozumieją.
Wiesz, że strona służbowa proponuje % nie kwotę? WIęc samo to zmieni zasady
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline StrazakS2

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #630 dnia: Styczeń 27, 2023, 19:13:58 »
Ja porównań nie robiłem  -_- Policzyłem kwotę dla jednej wybranej grupy Policji. Porównywanie nie ma sensu ponieważ u nich jest więcej dodatków itp.
Mimo to najczęściej porównania dotyczą Policji stąd moje przypuszczenie, że ich miałeś na myśli. Jakiej formacji dotyczy załączona przez Twoja tabela?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #631 dnia: Styczeń 27, 2023, 19:15:31 »
Dostałem z SG.
W Policji chociażby mieli ich i 50 to i tak 90% jest z placówki jak u nas. Różnica jest tak marginalna że szkoda gadać. Przy podwyżce blisko 10% jaka jest obecnie Różnica między psp a Policja to 8 zł :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline pawel1993

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 89
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #632 dnia: Styczeń 27, 2023, 19:17:46 »
Staż to jest drugorzędna sprawa w tym przypadku... jeżeli stażysta będzie miał 250 zł a starszy Ratownik 300 bo nikt mu nie podwyższy dodatku to to jest to samo co różnice pomiędzy grupami teraz. Ale widzę, że niektórzy tego nie rozumieją.
Wiesz, że strona służbowa proponuje % nie kwotę? WIęc samo to zmieni zasady

To masz. Wg nowych grup z propozycji stażysta ma 2810. Stopień strazaka to 1622. Zero stażu załóżmy i masz minimalny dodatek 354zl. Na stażu z ulicy.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #633 dnia: Styczeń 27, 2023, 19:22:43 »
Dostają najmniej zarabiający dodatkowa kasę grupy 8-13 też i kto może być niezadowolony  :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline StrazakS2

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #634 dnia: Styczeń 27, 2023, 19:26:41 »
Dostałem z SG.
W Policji chociażby mieli ich i 50 to i tak 90% jest z placówki jak u nas. Różnica jest tak marginalna że szkoda gadać. Przy podwyżce blisko 10% jaka jest obecnie Różnica między psp a Policja to 8 zł :rofl:

No to Cię trochę ktoś w błąd wprowadził.. Wrzucony obrazek dotyczy Policji, a dokładnie pochodzi z tego artykułu z września 2022 gdy jeszcze nie były znane zmiany wartości mnożnika.

infosecurity24.pl/sluzby-mundurowe/policja/78-proc-czyli-ile-policyjna-waloryzacja-w-liczbach

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #635 dnia: Styczeń 27, 2023, 19:33:13 »
Faktycznie. Co nie zmienia postaci rzeczy, że porównywanie się do policji jest bez sensu
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #636 dnia: Styczeń 27, 2023, 19:39:20 »
15 lat służby 15 lat służby czy z tym się coś wiąże? Kurcze nie pamiętam...  :rofl:
Staż to jest drugorzędna sprawa w tym przypadku... jeżeli stażysta będzie miał 250 zł a starszy Ratownik 300 bo nikt mu nie podwyższy dodatku to to jest to samo co różnice pomiędzy grupami teraz. Ale widzę, że niektórzy tego nie rozumieją.
[/quote]

Popatrz a ile było p.... tolenia że ważny jest przelew netto... Już nie jest?

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #637 dnia: Styczeń 27, 2023, 19:49:52 »
Tam były trzy związki.
Ustaleń nie ma florian nie był przygotowany
I spotkanie było z KG
Daruj sb..Wy się sprzedaliście już dawno KG ..i dlatego byliście przygotowani? Sami z tym drugim kolegą piszecie o spotkaniach na których wymienialiście się tabelkami. Apropo zapytam Skoro jesteś tak wygadany gdzie podziała się Wasza Kwota 630 zł? Policja już wie bo ich chcieli wydymać. Może I nas chcą?

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #638 dnia: Styczeń 27, 2023, 20:10:19 »
A jednak boli...
Miał Florian propozycje?
Nie!
Był gotów do rozmów?!
Nie
Czy gdyby nie Florian można by było coś ustalić?
Tak

Niby my jesteśmy dogadani z KG.
A czy to nie szef Floriana odpowiada o swoich możliwościach?!

Więc daruj sobie.

I to Solidarność robi sobie zdjęcia na ściance z posłami?!

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #639 dnia: Styczeń 27, 2023, 20:32:54 »
Daruj sb..Wy się sprzedaliście już dawno KG ..i dlatego byliście przygotowani? Sami z tym drugim kolegą piszecie o spotkaniach na których wymienialiście się tabelkami. Apropo zapytam Skoro jesteś tak wygadany gdzie podziała się Wasza Kwota 630 zł? Policja już wie bo ich chcieli wydymać. Może I nas chcą?
Lubisz jechać na S? To może ja zdradzę jedną mała sprawę ze spotkania z wczoraj otóż 2 razy pytał generał (który przewodniczył spotkaniu) kol. przewodniczącego F co oni na propozycję strony służbowej...  I zapomniał odpowiedzieć  :wacko: Wtedy musiał zareagować emeryt z nazwiskiem na Ł z ZW Mazowsze i mu ta wersja pasowała  :straz: Swoją drogą PP i S przewodniczacy przyszli sami tylko F wziął suflera  :szalony:
Jako, że @SIUSIEK raczej tytanem intelektu nie jesteś to ci  kwotę 631 zł rozpiszę a wieć jest to wraz z nagrodą roczną więc mnożymy 631 razy 12 i dzielimy na 13 i wychodzi 582,46  a propozycja strony służbowej 581,43 zł wiem straszne 1 zł się zgubiło ale grupy zaokrągla się do pełnych 10 zł i trzeba mocno uważać :straz:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

pompierman

  • Gość
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #640 dnia: Styczeń 27, 2023, 20:55:29 »
Nie interesuje mnie co było, tylko co jest teraz, kiedy były przeszeregowania i ostatnie podwyżki sytuacja finansowa, każdego z nas (albo większości) była nieporównywalna niz teraz, poniżacie niższe grupy.
Staracie się tylko pod dyktando swoje zrobić i to co Wam pasuje i górze,  dlaczego się nie postawicie KG, że podwyżki są dla ludzi, a nie żeby łatać różnice w grupach czy w dodaychach ? Bo boicie się o Wasze tluste 4 litery i taka jest prawda, że posypią sie wasze śmieszne uklady, które robocie od x lat.
Solidarność to tylko dobra reklama, nazwa i nie ma nic wspólnego z jej założeniami.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #641 dnia: Styczeń 27, 2023, 21:03:35 »
Nie interesuje mnie co było, tylko co jest teraz, kiedy były przeszeregowania i ostatnie podwyżki sytuacja finansowa, każdego z nas (albo większości) była nieporównywalna niz teraz, poniżacie niższe grupy.
Staracie się tylko pod dyktando swoje zrobić i to co Wam pasuje i górze,  dlaczego się nie postawicie KG, że podwyżki są dla ludzi, a nie żeby łatać różnice w grupach czy w dodaychach ? Bo boicie się o Wasze tluste 4 litery i taka jest prawda, że posypią sie wasze śmieszne uklady, które robocie od x lat.
Solidarność to tylko dobra reklama, nazwa i nie ma nic wspólnego z jej założeniami.
:rofl: :rofl: :rofl:
Podwyżki z lat 2018-2021 niszczą od środka PSP i coś z tym musimy zrobić i to mówią wszyscy co mają jakikolwiek staż w naszej firmie. Nikogo nie poniżamy stażysta dostanie statystycznie 522 zł zobaczymy czy ktoś jeszcze tyle da najbiedniej zarabiającym mundurowym,bo to propozycja S (min. 250 zł dodatku) i KG min 8%.   
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2023, 21:07:40 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #642 dnia: Styczeń 27, 2023, 21:13:14 »
Nie interesuje mnie co było, tylko co jest teraz, kiedy były przeszeregowania i ostatnie podwyżki sytuacja finansowa, każdego z nas (albo większości) była nieporównywalna niz teraz, poniżacie niższe grupy.
Staracie się tylko pod dyktando swoje zrobić i to co Wam pasuje i górze,  dlaczego się nie postawicie KG, że podwyżki są dla ludzi, a nie żeby łatać różnice w grupach czy w dodaychach ? Bo boicie się o Wasze tluste 4 litery i taka jest prawda, że posypią sie wasze śmieszne uklady, które robocie od x lat.
Solidarność to tylko dobra reklama, nazwa i nie ma nic wspólnego z jej założeniami.
:rofl: :rofl: :rofl:
Podwyżki z lat 2018-2021 niszczą od środka PSP i coś z tym musimy zrobić i to mówią wszyscy co mają jakikolwiek staż w naszej firmie. Nikogo nie poniżamy stażysta dostanie statystycznie 522 zł zobaczymy czy ktoś jeszcze tyle da najbiedniej zarabiającym mundurowym,bo to propozycja S (min. 250 zł dodatku) i KG min 8%.   
Twoje podwyżki niszczące od środka PSP to kpina. Ska robi wszystko łącznie z układem z KG żeby teraz niby wyjść z twarzą wobec swoich członków. Niestety gubicie ich. A jeśli chcesz to zobaczyć na żywo zobacz i popytaj co się dzieje w skali kraju.. FB też...

Offline oliwier

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.349
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #643 dnia: Styczeń 27, 2023, 21:29:19 »
Proponuję zamknąć temat do czasu opublikowania oficjalnie rozwiązań finansowych. W tej chwili ta "dyskusja" to wzajemne obrażanie przez członków rywalizujących ZZ i dzielenie skóry na niedźwiedziu.
PRAWDZIWY STRAŻAK NIE UŻYWA APARATU.
PRAWDZIWY STRAŻAK PO AKCJI IDZIE SIĘ WYRZYGAĆ :)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #644 dnia: Styczeń 27, 2023, 21:35:23 »
Proponuję zamknąć temat do czasu opublikowania oficjalnie rozwiązań finansowych. W tej chwili ta "dyskusja" to wzajemne obrażanie przez członków rywalizujących ZZ i dzielenie skóry na niedźwiedziu.
No ale czemu przecież wychodzą fajne kwiatki jak to czyli popieranie spłaszczania siatki płac i negowanie prób jej naprawy przez członka F:
Twoje podwyżki niszczące od środka PSP to kpina. Ska robi wszystko łącznie z układem z KG żeby teraz niby wyjść z twarzą wobec swoich członków. Niestety gubicie ich. A jeśli chcesz to zobaczyć na żywo zobacz i popytaj co się dzieje w skali kraju.. FB też...
Ah bo poglądy 30 tyś strażaków wyraża 10 komentarzy na FB...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #645 dnia: Styczeń 27, 2023, 22:24:44 »
I wykpić można wszystko.
Wczoraj na Komisji Spraw Wewnętrznych i Administracji Min Wąsik informuje, że cywile dostali w latach 2016-2023 prawie 68 % średnio podwyżki. I co na to Opozycja i cywile mało, mało mało! Że w latach 2008-2015 nie było podwyżek to historia?! Która kosztuje nas wszystkich 1000 zł w uposażeniu średnio?!
Pół biedy pompierman trzy miechy na forum może nie pamiętać.
Ale inni?! Wiele lat na forum i w służbie a pamięć krótka.
I jeszcze raz powtórzę jesteś taki "szeroki" To załatw dodatkowe środki! A jak nie potrafisz to się nie odzywaj

Offline ratownikmedpsp

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #646 dnia: Styczeń 27, 2023, 22:33:04 »
Podwyzka 1-8 o 200 zl, a podwyżyc sobie o 600 + 15 proc dodatku to juz jest mistrzostwo :rofl:
Zawsze mozna mowic oni dostali teraz czas na nas  :rofl: patologia

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.368
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #647 dnia: Styczeń 27, 2023, 22:36:52 »
Podwyzka 1-8 o 200 zl, a podwyżyc sobie o 600 + 15 proc dodatku to juz jest mistrzostwo :rofl:
Zawsze mozna mowic oni dostali teraz czas na nas  :rofl: patologia
Tak 200 a smok był w tej bajce
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline ratownikmedpsp

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #648 dnia: Styczeń 27, 2023, 22:41:53 »
No to slucham ile bylo wtedy dla grup 1-8 wg Ciebie. 200 bylo dla stazysty i mniej czym wyzsza grupa.

Offline misiek_331

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: podwyżki 2023 nowe
« Odpowiedź #649 dnia: Styczeń 27, 2023, 22:43:57 »
Mam pytanie do radcy, ile zarabia pracownik cywilny i gdzie są te jego wysokie podwyżki bo w tamtym roku cywil dostał 90 zł.