Autor Wątek: Zatrudnienie a nabór  (Przeczytany 2225 razy)

Offline Swiezak95

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Zatrudnienie a nabór
« dnia: Październik 28, 2022, 16:34:18 »
Witam , orientuje się ktoś ile czasu od zakończenia naboru bądź od orzeczenia lekarskiego Komenda ma czasu na zatrudnienie ?
Z góry dzięki za podpowiedz .

Offline Kapi937

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 219
Odp: Zatrudnienie a nabór
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2022, 16:57:32 »
Jak będzie miejsce na szkole to Cie przyjmują, zazwyczaj do miesiąca przed pójściem na szkole. Czyli np mowia Ci ze za 4 miesiące jest miejsce na szkółce to możesz sobie przyjąć że za ok. 3 mogą Cię przyjąć

Offline Swiezak95

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Zatrudnienie a nabór
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 28, 2022, 17:15:17 »
Ok , a jeżeli ja jestem w sytuacji takiej ze czekam od naboru już 4 miesiące , dalej nie mam info co i jak to np. Jak nie przyjmą nie do końca roku to nabór nie przepada tzn. Mogą mnie przyjąć po np 8 miesiącach od zakończenia naboru ?

Offline Kamil194

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Zatrudnienie a nabór
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2022, 18:54:27 »
Nie przepada, mogą cie przyjąć, jak czekasz już 4 miesiące to pewnie za niedługo już się odezwa, ja w tamtym toku czekałem 4 miesięcy od orzeczenia komisji na zatrudnienie. Zatrudnili mnie tydzień przed kursem.
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2022, 19:01:01 wysłana przez Kamil194 »

Offline strazak ochotnik

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 211
Odp: Zatrudnienie a nabór
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 28, 2022, 19:13:24 »
Przed covidem było tak, że musieli zatrudnić w przeciągu roku od pozytywnego wyniku komisji lekarskiej. Kwit z komisji jest ważny na rok. Chociaż w sumie nie wiem jak to z tymi badaniami jest teraz w stanie zagrożenia epidemicznego.

Znam przypadek z ubiegłego roku gdzie zatrudnili dopiero po 10 miesiącachod naboru, bo ponoć nie było wcześniej miejsca na szkole.
Ręce, które niosą pomoc, są o wiele więcej warte jak te z różańcem między palcami...

Offline Pawello6

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Zatrudnienie a nabór
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 31, 2024, 15:26:41 »
Od pandemii się pewnie wiele zmieniło, ale podejrzewam, że rok ważności wyniku nadal obowiazuje i tak

_______________________________________
https://pszczelnictwo.com.pl/shop/category/pierzga-pszczela
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2024, 09:44:47 wysłana przez Pawello6 »