Służba > Forum zawodowców

WaterFlow - aplikacja do zaopatrzenia wodnego

<< < (2/14) > >>

Mroovka:
@fireman_f
Czasami się zdarza, że dodaję poza swoim powiatem. W OSM nie było to zablokowane.
Co do dodawania hydrantów w szczerym polu, to nie mogę dodać hydrantów podczas odbioru nowopowstałej sieci hydrantowej, bo muszę wpisywać dane budynku chronionego przez hydrant. A tych budynków nie ma  :szalony:

Mroovka:
No i odkopię temat.
Z dniem 23 czerwca 2023 r. Waterflow wyłącza serwer, bo PSP nie jest zainteresowana współpracą.
Dziwi to zwłaszcza, że był solidny opier... w stosunku do komendantów powiatowych, że hydranty nie są dodawane w aplikacji.
A i na odprawach pionu PZ również było grożenie palcem na zasadzie: "Wicie, rozumicie, bo KG i KW mają podgląd, kto ile hydrantów dodaje".
Ale, że nie służę w mundurze pierwszy rok, to i jakoś przejdę nad tym do porządku dziennego.
Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę.

mikesh998:
Ciekawe jaki byłby koszt rocznego utrzymania tej aplikacji. Ja osobiście z niej nie korzystałem ani razu podczas działań ani nie słyszałem żeby ktoś korzystał także jak dla mnie niewielka strata…

pb11:
Pozwolę sobie nie zgodzić się z twoja opinią.
 Zapewne widziałeś okrojona wersję a do tego kontakt  z nią ograniczył się tylko do wprowadzania hydrantów.

Siedem:
To już wszystko nieważne. Projekt upadł. Kasa w błoto. Wypalone paliwo powiększyło nam dziurę ozonową. Ludzie wprowadzający dane poczuli co to znaczy zrobić coś bez sensu jak małpa. Zostaliśmy z niczym. Za to można  odnaleźć najbliższą piwnicę…. a tam ogórki koszone, ziemniaki i stare rowery.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej